Stojan pro 3 činely B995A Mapex

Odpovědět
Bonzo III.
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 04 čer 2009 13:29

Stojan pro 3 činely B995A Mapex

Příspěvek od Bonzo III. »

Ahoj,

poohlížím se po nějakém stojanu, který by unesl co nejvíce činelů. Našel jsem tento stojan od Mapexu, který má ramena pro 3 činely.
http://www.mapex-centrum.cz/produkt/b995a-62
Máte s ním někdo zkušenost, popřípadě víte o lepší alternativě?

Díky,
Marek

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Stojan pro 3 činely B995A Mapex

Příspěvek od Šupi »

Panebože - to je peněz! Už si slyšel o multiclampech a samostatnejch ramenech? Jestli ne tak je nejvyšší čas :). Mým favoritem v téhle oblasti je TAMA - fakt seženeš clamp na všechno a můžeš s tim vyvádět psí kusy. Mrkni na to ;-). Základem je teda mít jeden pořádnej stojan na kterej to budeš dávat ;-).

Bonzo III.
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 04 čer 2009 13:29

Re: Stojan pro 3 činely B995A Mapex

Příspěvek od Bonzo III. »

Samozřejmě slyšel, dokonce je hojně využívám, ale rád bych své stojany omezil na pouhé 2 kusy. A právě na ten, co sháním, bych chtěl umístil ride, crash a chinu a pomocí clampu ještě splash. Nejsem si jist, zdali by se něco jiného s 20" ridem popralo.

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Stojan pro 3 činely B995A Mapex

Příspěvek od Šupi »

Já mám 20" ride na clampu a ne 30cm ramenu na doraz - pohoda ;-). Samozřejmě nesmíš všechno nacpat na jednu stranu, ale když to rozložíš tak si myslim že nebude problém.

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Stojan pro 3 činely B995A Mapex

Příspěvek od Šupi »

Obrázek

Na jednom clampu mám dva splashe a cowbell a na druhym mam ride (na kopaku)...

ejzy
Pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: 12 zář 2007 16:02
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Stojan pro 3 činely B995A Mapex

Příspěvek od ejzy »

Podle mě jsou kombinovaný stojany daleko lepší než změť různých clampů. Na třech stojanech téhle řady 900 jsem měl pověšenou komplet dvoukopákovou soupravu - 4 tomy + 7 činelů (pravda, 3 tomy byly na takové mini-rampě na jednom z nich). V kombinaci s paměťovými zámky ideální řešení, postaveno za 10 minut a pořád dostatečně přenositelné (i když některý kusy už byly spíš dvoj-mužné) :) Nicméně i u multistojanu jde v podstatě o to samé, jenom ty clampy jsou nahrazeny T-kusem do kterého pasují ramínka, je to jenom takové čistší řešení.

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Stojan pro 3 činely B995A Mapex

Příspěvek od tomcorn »

kombinovat se dá oboje do zblbnutí, dřív mě to docela slušně bavilo :wink:
výhodou T-platforem kombinovanejch stojanů je přítomnost paměťovek, v případě B995A ale doporučuju dát rameno na ride "zespoda" (paměťi jsou z obou stran) a další dvě klasicky "shora", je tam víc "svobody" okolo
Přílohy
III.jpg

Odpovědět

Zpět na „Mapex“