HW Mapex

Cernoch
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 17 lis 2005 21:05
Bydliště: Český Krumlov - České Budějovice - Horní Planá
Kontaktovat uživatele:

Re: HW Mapex

Příspěvek od Cernoch »

mam hardwer mapexu vyssi stredni tridy (ten co je k Pro-m classic) a se stojanama max spokojenost, hajtka slape pekne lehce a presne, se slapkou byla spokojenost nez sem prerval osicku co drzi retez u podlazky a ztratil NECO, co v tech mistech este bylo, nevim co pac uz to tam neni:-D. (reznik sem, ale spicka je furt na slapce, zadny sloni dupani s rozbehem se nekona). 3strannej beater je hozne tezkej, ale drevena strana v kombinaci s falamem ma peknej, takovej teplej mlask. ale jinak slapka je to sqela, 100% stabilní a dobře nastavitelná. a ta zluta dobre vypada. tot moje zkusenosti. jinak mapex fakt rulezz :mrgreen:

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: HW Mapex

Příspěvek od RadimCep »

No podle mě dělá nejkvalitnější HW právě Mapex a Gibraltar... Nemohu ale posoudit s Tamou.. :) Gibraltar má kamarád, Mapex mám já sám.. Na to Gibraltaru má 22" A Custom ride, pak 19'' A Custom crash a ještě 18'' Oriental china trash a ten stojan se ani nehne.. :) Já na tom Mapexu mám jen Amati ride a ZBT Crash ale taky to drží jak přibitý nic se nehejbá, nevyklá.. Od Mapex - JANUS mám i dvojšlapku taky jsem velmi spokojen, mám zálusk i na hh stojan..

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HW Mapex

Příspěvek od Slowmeda »

Co se mapex hardwaru týče zkušenosti mám s devítkovou řadou (momentálně jí nabízím za cenu basixů) ale jen se soupravou (budu kupovat vše nové - společně) a nemůžu ačkoliv nevypadám objektivně říci špatné slovo, vyzkoušel sem dost značek abych mohl říct, že je naprosto srovnatelná s ostatními v dané kategorii (nejvyšší). Jediné co vyčuhuje (nad) je ta hajtka, to je prostě chod s tou vačkou :shock: a hlavně si ji ke své libosti díky široké škále nastavení poladí každej. NIžší řady porovnat neumim ale s Basixem to prosím nesrovnávejte :roll:

joelimbo
Pokročilý
Příspěvky: 68
Registrován: 14 říj 2009 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od joelimbo »

Záďa píše:mě osobně neseděj moc šlapky od Mapexu. Přijdou mi takový těžkopádný, ale to může zas někdo chápat jako plus že :)

Naprostej souhlas. Nehraje se mi na ní dobře. Zkoušel jsem různé nastavení ale stejně to nepomohlo...

MrafceK
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 204
Registrován: 06 kvě 2008 22:27
Bydliště: Praha - západ (Holubice)
Kontaktovat uživatele:

Re: HW Mapex

Příspěvek od MrafceK »

u rady 750 mi na HiHat stojanu vadi ten tupy naraz pri uvolneni vrchneho cinelu.. pri slapani ma to docela znervoznuje.. pouzival som TAMA Roadpro series, mam komplet sadu a co sa tyka hihat stojanu, je podla mna v tomto vychytanejsi.. oba drzia jak hluchy dvere.. u tycky, ktora sa nasrobovava do spodnej casti stojanu, ma TAMA taku umelu "vychytavku", ktora zabranuje uvolneniu.. u Mapexu mi to na zaciatku chybalo, pretoze som zvyknuty neutahovat HW "na krev".. musel som castejsie kontrolovat uvolnenu cast a pravdupovediac, nezvykol som si na to dodnes.. vrchnu cast (ten motylik, co drzi vrchny cinel) som musel tiez utahovat viac, pretoze sa zvykol pri razantnejsom zoslapnuti uvolnit.. toto vsetko ma TAMAcky stojan vyriesene uplne luxusne..
joelimbo píše: Naprostej souhlas. Nehraje se mi na ní dobře. Zkoušel jsem různé nastavení ale stejně to nepomohlo...
slapka od TAMY je "power glide" a slapka od MAPEX (rada 750) by som povedal, ze je "rolling glide", takze kazda sa chova inak.. beater (ci ako sa to pise) je kazdy iny a na mapexu je o dost tazsi.. tama nema drevenu stranu (ma len filc a umelinu)

stalmi
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 05 led 2011 01:21
Bydliště: Žilina, SVK

Re: HW Mapex

Příspěvek od stalmi »

chcel som vymenit prasknuty multiclamp a predavac ma poslal do roznych casti ludskeho tela ze som drevorubac.... a to povodne iba drzal rameno so splashom... + na uchytke horneho cinelu sa robieva keyhole... no dufam ze vyssie modelove rady vydrzia viacej ( tie "vadne" kusy su najlow - hh stand z voyager supravy a clamp ma stal nejakych 20 € takze asi tiez iba nejaky low-end )

Odpovědět

Zpět na „Mapex“