Nohy pro C700

Odpovědět
Kubason
Diskutér Sféry
Příspěvky: 184
Registrován: 20 pro 2009 21:56
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Nohy pro C700

Příspěvek od Kubason »

Zdravím
Chtěl jsem se zeptat, mám horní část stojanu Mapex C700 uchycenou v tom holderu, ale říkal jsem si, hlavně protože ve zkušebně je jiná sada, ale činely si vozím svoje, že by bylo praktičtější mít i crash, který na tom stojanu drží, nezávisle. Takže jsem se chtěl zeptat, musim si dokupovat nohy speciálně C700, nebo můžu i z jinýho stojanu, třeba i od jiný firmy? Popřípadě, jdou sehnat samostatně nohy? :D
Omlouvám se za své věčně hloupé dotazy, ale nemám s tim tolik zkušeností, před mapexama, co mám teď jsem měl jen starý Amati, kde jsem měl je hi-hatku, takže nejsem tak zběhlej

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Nohy pro C700

Příspěvek od tomcorn »

Záleží, čemu říkáš horní část. C700 je třípatrovka, čili trojnožka s prvním tubusem, mezipatro a pak vrchní trubka s držákem činelu.
Obrázek
Průměr otvoru v základním tubusu (co je v trojnožce), je 1 palec (2,54 cm) a je shodný se všemi Mapex stojany řady 700 a 900 (a taky hihatkou Janus). Samostatná trojnožka by šla objednat jako náhradní díl, dodací lhůta okolo 3 měsíců. Pokud ale mluvíš o tom, že to máš cvaklý v tom holderu, pravděpodobně máš na mysli jen tu vrchní část a pak samozřejmě potřebuješ i prostřední patro (tubus).

Kubason
Diskutér Sféry
Příspěvky: 184
Registrován: 20 pro 2009 21:56
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nohy pro C700

Příspěvek od Kubason »

díky za opravu, takhle jsem to myslel, jak řikám, ještě se v tom moc neumim pohybovat :)
a na kolik by tak vyšly nohy s prostředkem?

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Nohy pro C700

Příspěvek od tomcorn »

Odhaduju to na 75% ceny stojanu. Ale asi by bylo rychlejší a rozumnější koupit normálně šibenici B700 a ten vršek si nechat jako boom arm do toho téčka, ne?

Kubason
Diskutér Sféry
Příspěvky: 184
Registrován: 20 pro 2009 21:56
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nohy pro C700

Příspěvek od Kubason »

hm, máš recht, asi to bude nejlepší

Odpovědět

Zpět na „Mapex“