Stagg stolička

Odpovědět
kohy
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 277
Registrován: 28 čer 2008 19:25
Kontaktovat uživatele:

Stagg stolička

Příspěvek od kohy »

http://www.staggmusic.com/products/prod ... oneid=1381

Nemáte někdo zkušenosti s touto stoličkou ??? Líbí se mi totiž na tom to opěrátko.
JInak český překlad :

http://www.stagg.cz/index.php?prods&pro ... d=25014753

Uživatelský avatar
Rockchild
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 342
Registrován: 01 říj 2007 17:59
Bydliště: Tursko

Re: Stagg stolička

Příspěvek od Rockchild »

neznám, ale předpokládám, že se opřeš jednou a naposled..

MACEK
Řečník Sféry
Příspěvky: 690
Registrován: 25 led 2008 00:20
Bydliště: NAŠIMĚŘICE
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg stolička

Příspěvek od MACEK »

ja měl kdysi stoličku s timhle typem opěradla a hned sem to zahodil....protože mě ruce při hraní docela lítaj a loktama jsem o to opěradlo furt mlátil při menšich pohybech dozadu.......a to že je u popisu napsany " profesionalni stolička" neznamena že to bude nějaka slava :wink: ,ja bych si osobně radši připlatil a vzal bych nějaky pořadny křesilo :)

Diabollo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 190
Registrován: 15 říj 2008 20:31
Bydliště: Horní Kalná

Re: Stagg stolička

Příspěvek od Diabollo »

Já myslím, že to co je u Staggu označováno jako "profi" asi montují číňani, ostatní zboží staggu montují cvičené opice :lol: :mrgreen:
teď vážně: na Stagg bych si asi radši ani nesednul - bych se bál - nejsem zrovna z kategorie atletů :D

ejzy
Pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: 12 zář 2007 16:02
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg stolička

Příspěvek od ejzy »

MACEK píše:ja měl kdysi stoličku s timhle typem opěradla a hned sem to zahodil....protože mě ruce při hraní docela lítaj a loktama jsem o to opěradlo furt mlátil při menšich pohybech dozadu.
Souhlas... takova rana do brnavky v polovine skladby, to je k posr... :) Z vlastni zkusenosti...

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Stagg stolička

Příspěvek od gu-staff »

Stagg a "profi" - to mi nejde nějak dohromady. Ještě tak možná Stagg + ko"profi"l, ne vážně když už chce někdo stoličku s opěradlem, je asi potřeba investovat ty prachy a koupit Tamu, nebo něco podobnýho. Holt dá 5 litrů, ale pohoví si (já bych to nechtěl)

Tommy_Lee
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: 17 kvě 2005 12:28
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg stolička

Příspěvek od Tommy_Lee »

Tak ja jsem na Staggu (bez operadla) sedel driv (120 kg) a sedim na nem i ted (94 kg). Podotykam, ze se jedna stale o ten samy kus :wink: A porad drzi (taky stala skoro 3000 :o ). Ale pravda je, ze se v souvislosti se zacinajicimi bolestmi zad zacinam pomalu poohlizet po stolicce s operatkem a to uz bych do Staggu nesel. Volil bych Tamu.

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg stolička

Příspěvek od Medák »

3500 za maketu sedačku :shock: To se asi zbláznili! Vždyť za tyhle peníze se dá koupit už hodně slušná sedačka (i když bez opěrátka).

Uživatelský avatar
tomba
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 247
Registrován: 28 úno 2008 18:33

Re: Stagg stolička

Příspěvek od tomba »

Takovouhle měl můj kámoš, no a při prvním sednutí zlomil nohu (ne svoji :D )... No a na kytary.cz měli kdysi napsáno u šlapky Stagg taky profi :roll:

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Stagg stolička

Příspěvek od Vojta Horák »

chtít za něco značky Stagg přes 3 litry je špinavost nejvyšší

Odpovědět

Zpět na „Stagg“