Hi-hat stojan JANUS

Odpovědět
RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Hi-hat stojan JANUS

Příspěvek od RadimCep »

Zdravím.. Má někdo nějaké zkušenosti s tímto stojanem? U Thomanna sem ho našel za velmi slušný peníz... http://www.thomann.de/gb/mapex_jnsh6000_ergo_hihat.htm na naše by to vycházelo nějakých 2300Kč, přijde mi to ale i trochu divný protože u nás stojí přes 4 tisíce, co na to říkate?

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Hi-hat stojan JANUS

Příspěvek od RadimCep »

Nikdo nic?

Olin
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: 19 bře 2006 20:20

Re: Hi-hat stojan JANUS

Příspěvek od Olin »

.
Naposledy upravil(a) Olin dne 13 bře 2009 02:47, celkem upraveno 1 x.

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Hi-hat stojan JANUS

Příspěvek od RadimCep »

Díky, už mám normální, tenhle se mi moc nelíbí, navíc mi nepřijde nějak stabilní...:P

koblich
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 18 kvě 2008 15:49
Bydliště: Uhersky Ostroh
Kontaktovat uživatele:

Re: Hi-hat stojan JANUS

Příspěvek od koblich »

mapexdrummer píše:Díky, už mám normální, tenhle se mi moc nelíbí, navíc mi nepřijde nějak stabilní...:P
Jaky s tim mas zkusenosti???Chod, vydrz apod...

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Hi-hat stojan JANUS

Příspěvek od RadimCep »

Chod je v poho, převod chodí hladce. Jinak stabilita je naprosto super ten stojan se ani nehne. Nevíc co přesně jsi měl namysli tou výdží?

koblich
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 18 kvě 2008 15:49
Bydliště: Uhersky Ostroh
Kontaktovat uživatele:

Re: Hi-hat stojan JANUS

Příspěvek od koblich »

Tak moje dvojslapka ma docela velkou vuli v pate tak jestli se ti to nestalo treba i u hajtky...i kdyz je fakt ze hajtka prece jenom nebude tak namahana:D sorry moje blbost:D

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Hi-hat stojan JANUS

Příspěvek od RadimCep »

Moje dvojšlapka nemá teméř žádnou vůli. Je teda fakt že nehraju buhví jaky tempa, mám ju spiš do počtu... Hajtku mám od Vánoc, takže jestli bude mít nějaky vůle ukáže až čas..

koblich
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 18 kvě 2008 15:49
Bydliště: Uhersky Ostroh
Kontaktovat uživatele:

Re: Hi-hat stojan JANUS

Příspěvek od koblich »

Mam ji na pravym pedale takze se vlastne nemusi jednat ani o dvojslapku...no mam ji tak pul roku a uz se snad zvetsovat nebude...ale jinak je fakt ze hajtku max. seslapavam a jinak hraju heel down takze tam by to melo byt bez problemu zadny skluzy ani heel toe...ted me napadlo jestli se nemuze delat vule treba prave pri skluzu nebo heel toe???

valtr
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 23 lis 2008 18:25
Bydliště: okr.olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Hi-hat stojan JANUS

Příspěvek od valtr »

mám dvoušlapku Janus a není co řešit,jdi do toho,,,u nás je všechno poněkud kokotsky předražené

koblich
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 18 kvě 2008 15:49
Bydliště: Uhersky Ostroh
Kontaktovat uživatele:

Re: Hi-hat stojan JANUS

Příspěvek od koblich »

valtr píše:mám dvoušlapku Janus a není co řešit,jdi do toho,,,u nás je všechno poněkud kokotsky předražené
To bylo jako na koho???

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Hi-hat stojan JANUS

Příspěvek od RadimCep »

to valtr: My oba už JANUSku máme :) Řešíme hh stojan..
to koblich: Nevím kdy se může dělat vůle. Já hh taky jen sešlapávám nebo mám otevřenou.. :) Jinak už se mnou zažila několik zkoušek a musím říct, že je to výbornej stojan.. Jsem naprosto spokojenej. Kladka chodí hladce, stojan drží na místě a ani se nehne. A ten kufr co k tomu je taky super. :)

san
Pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 18 bře 2004 17:08
Bydliště: 3nec

Re: Hi-hat stojan JANUS

Příspěvek od san »

uvažuji o koupi tohoto stojanu. Bojím se trošku stability (posouvání) pač mám docela těžké činely. Nějaké zkušenosti s tímo problémem? díky

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Hi-hat stojan JANUS

Příspěvek od RadimCep »

Těžké činely nebudou ani trochu problém si myslím, protože jsem na ní měl jednu chvílí i tom na clampu a v pohodě to udrželo a nedocházel k žádnému posouvání. Nohy mají výsuvné hroty, což ještě víc zabranuje nějakému posouvání...

Odpovědět

Zpět na „Janus“