Pedály a hajtka Gibraltar

Odpovědět
SKAlička
Diskutér Sféry
Příspěvky: 160
Registrován: 11 srp 2010 22:20

Pedály a hajtka Gibraltar

Příspěvek od SKAlička »

Ave! do budoucna bych si chtěl koupit double a hajtku 6600 jen se obávám že by se mi na tý nový verzi ploše pedálu v fuseklích asi špatně dělali slajdy máte už to ozkoušeno? rád bych vyjel to čeknout ale do práglu asi ted hned nepojedu jinak bych se chtěl dozvědět jak ta hajka a double šlape v porovnání se sonor 400 nemůžu se rozhodnout do čeho půjdu jestli do toho sonoru kterej už mám ozkoušenej nebo jestli ušetřím a pošlabu ten gibraltar dík :wink:

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Pedály a hajtka Gibraltar

Příspěvek od Šupi »

Hrál sem na oboje - mě osobně se rozhodně líp hraje na Sonor. Mám sice jen single, ale sem s ním spokojenej. Hi-hat taky paráda. Ale určitě to ozkoušej.

SKAlička
Diskutér Sféry
Příspěvky: 160
Registrován: 11 srp 2010 22:20

Re: Pedály a hajtka Gibraltar

Příspěvek od SKAlička »

ace87cz píše:Hrál sem na oboje - mě osobně se rozhodně líp hraje na Sonor. Mám sice jen single, ale sem s ním spokojenej. Hi-hat taky paráda. Ale určitě to ozkoušej.
a těma mezerama není žadnéj problém? ono to vypadá dost divně ... kdyby ty mezery byli aspoň rovný ...

Jáá
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 11 říj 2009 17:49
Bydliště: Praha-západ

Re: Pedály a hajtka Gibraltar

Příspěvek od Jáá »

Ty mezery jsou fakt na prd, ale zvykneš si.

Uživatelský avatar
VladikS
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 235
Registrován: 10 črc 2009 19:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedály a hajtka Gibraltar

Příspěvek od VladikS »

Tak to nevim, já mam ten Gibraltar dvojslapec, hraju na nej v teniskach a kdyz jsem zkusil hrat bez bot tak se to moc nedalo. Ty mezery jsou dost siroky, ale treba jde o zvyk...kazdopadne na slepo bych to nekupoval, urcite doporucuju vyzkouset. A ty beatery co na ni jsou jsou takovy bez mlasku takže jsem je hned měnil.

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Pedály a hajtka Gibraltar

Příspěvek od Šupi »

ty mezery sou bez bot hodně na prd...uvidíš sám

SKAlička
Diskutér Sféry
Příspěvky: 160
Registrován: 11 srp 2010 22:20

Re: Pedály a hajtka Gibraltar

Příspěvek od SKAlička »

VladikS píše:Tak to nevim, já mam ten Gibraltar dvojslapec, hraju na nej v teniskach a kdyz jsem zkusil hrat bez bot tak se to moc nedalo. Ty mezery jsou dost siroky, ale treba jde o zvyk...kazdopadne na slepo bych to nekupoval, urcite doporucuju vyzkouset. A ty beatery co na ni jsou jsou takovy bez mlasku takže jsem je hned měnil.
no když to tak vidím tak asi vemu ten sonor 400 já jsem tak trochu sonorista a navic hraju v baráku takže tam boty nemusím mít ale až někdy budu hrát po kšeftech tak by to asi chtělo začít hrát s botama.. no ale ted na boty seru roste mi noha takže to bude asi ten sonor no

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedály a hajtka Gibraltar

Příspěvek od Žilkoslav »

Jo, mám sice šlapku Gibraltar Catapult, ta má stejnej design jako 9600. Ale ono je to vlastně skoro to samý jako 6600. Ty mezery by problém nebyly, kdyby tam nechyběl materiál. :D
Pokud si totiž rád zahamtáš extrametamegamasodiscofunkovej kopák na každou dobu, tak bacha abys ji nerozšlapal jako já. :wink:
Raději bych doporučil starší typ, kterej ještě mezery neměl:
Obrázek

kitten
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 284
Registrován: 01 kvě 2004 21:59
Bydliště: Brno

Re: Pedály a hajtka Gibraltar

Příspěvek od kitten »

ty mezery jsou v pohode, ja na dvojšlapku cvičím bosý a je to ok.... ale má težší chod,, a ty beatery jsou naprd......

Uživatelský avatar
Grocker
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 203
Registrován: 12 srp 2009 10:44
Bydliště: Bavorov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedály a hajtka Gibraltar

Příspěvek od Grocker »

66tku haitku můžu doporučit. Mám starší tip a jsem spokojenej. Mám jí 6 let.

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Pedály a hajtka Gibraltar

Příspěvek od gu-staff »

Grocker píše:66tku haitku můžu doporučit. Mám starší tip a jsem spokojenej. Mám jí 6let.
Příspěvek vskutku ďábelský--- :twisted:

masabob
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 15 črc 2008 17:33

Re: Pedály a hajtka Gibraltar

Příspěvek od masabob »

tady jsem narazil na zajimavou inovaci.. nebo já jsem to teda ještě neviděl a zajímalo by mě, jestli je to fakt stabilní, nebo se to musí třeba chytit nějakým clampem k hrazdě.. neví tady někdo..? podle toho popisku jsem pochopil, že to funguje jen samo o sobě... a jestli jo, tak je to celkem vychytávka teda..

http://www.bici.cz/Bici/Hardware/Stojan ... -9607NL-DP

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Pedály a hajtka Gibraltar

Příspěvek od Sam Jr. »

určitě se předpokládá, že to clampen přichytíš k rampě nebo druhýmu kopáku :) ten sucháč by to zaručeně neudržel :D

masabob
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 15 črc 2008 17:33

Re: Pedály a hajtka Gibraltar

Příspěvek od masabob »

no když se na to podívám zpětně, tak se musím pousmát tomu na co jsem se ptal.. :D ale za nějaký čas do toho týpci nacpou nějaké gyroskopíky a bude to držet aj bez noh.. :D

Jenda
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 326
Registrován: 10 črc 2005 18:26
Bydliště: Pardubický kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedály a hajtka Gibraltar

Příspěvek od Jenda »

Využiju založené téma Gibraltar hardware.. Mám hi-hat typ 9607 se dvěma klouby. Všechno dobrý, super věc.. Ale teď to vypadá, že odešel asi ten kus bowdenu (pozice 11 na obrázku) a bohužel to zatím vypadá, že se nedá sehnat.. Máte s tím někdo zkušenost? Nejsem ten typ "do it yourself", takže je to pro mě trochu problém.. Díky za jakékoli info..
Přílohy
9607.jpg

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Pedály a hajtka Gibraltar

Příspěvek od gu-staff »

Jenda píše:Využiju založené téma Gibraltar hardware.. Mám hi-hat typ 9607 se dvěma klouby. Všechno dobrý, super věc.. Ale teď to vypadá, že odešel asi ten kus bowdenu (pozice 11 na obrázku) a bohužel to zatím vypadá, že se nedá sehnat.. Máte s tím někdo zkušenost? Nejsem ten typ "do it yourself", takže je to pro mě trochu problém.. Díky za jakékoli info..
Tenhle stojan jsem naživo ještě neviděl, ale jen moje přiblblá poznámka: Nemáš známýho v krámě s kolama? Třeba by dokázal něco vyrobit...

Odpovědět

Zpět na „Gibraltar“