Ddrum

Odpovědět
Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Ddrum

Příspěvek od Šupi »

Musím se s vámi podělit - dneska mi přišla tahle sesle od Ddrumu http://kytary.cz/ddrum-dhhtmsrv/HN124339/ - s čistým svědomím můžu říct, že co se všelijakejch stojanů a židlí týče - neviděl jsem ve světě bicích nic tak brutálně masivního - podle toho také hmotnost (dovolil jsem si jí zvážit a jsme na rovných 8kg :D ). Takže můžu doporučit všem kdo ji jsou ochotni tahat :D. Jaké máte s Ddrum zkušenosti vy?

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Re: Ddrum

Příspěvek od Adrub »

Nechtěl bych ti kazit radost, ale vidím u ní jeden zásadní nedostatek. Tím nedostatkem jsou 4 nohy. Pokud jí postavíš na nějaký nerovný povrch, tak nikdy nebude stabilní a nebude se na ní moct dobře sedět :wink:

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ddrum

Příspěvek od Sheafraidh »

Uz jsem na ctyrnohe stolicky slysel rozdilne nazory (sam mam pouze trojnohou) - bud "neda se na tom sedet, neda se to poradne usadit", nebo "je to uplne v pohode"...
Dej potom vedet, jak to vidis ty :)

Uživatelský avatar
shampoo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2005 20:34
Bydliště: Most - Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ddrum

Příspěvek od shampoo »

já třeba ... když sem si vybíral stoličku, tak sem taky řešil jestli 3, nedo 4 nohy ... nakonec sem koupil 3....protože mi všichni říkali, 4 ne!, právě kvůli tý stabilitě ... ale za tu dobu co jí mám cca 5 let sem nikdy nehrál,nikde kde by byl nerovnej povrch/praktikábl... a to že sem s Ravelin7 vymetl i ty nejhorší kluby včetně squottů ... ale nikdy sem zas neseděl na čtryř nožce...vyjma obchodu ...

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Re: Ddrum

Příspěvek od Adrub »

Mluvím z vlastní zkušenosti. Léta jsem hrával v hudebce na 4 nohou a když se někam jelo, tak to bylo všude hodně vachrlatý. Už mám x let 3 nohou a bez problémů.

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ddrum

Příspěvek od BóĎA »

tak geometrie funguje žejo :)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“