Obaly na hw

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

hardcase

Příspěvek od Medák »

Já bych si hardcase na kolečkách pořídil hned, jenže by se to těžko vešlo do auta. Ale stojany (i ostatní hardware) zas nejsou nějaká křehká věc, takže když s tím člověk nemlátí a má to v nějaký tašce, obalu apod., tak je to myslím v pohodě.

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

2Radim: Ak máš záujem, môžem Ti to poslať po kamošoch, kt. idú bud. týžden v pondelok-utorok do Prahy k Frantovi H. a mohli by to tam nechať. U nás to momentálne v tom shope majú, tak by som tam mohol zbehnúť.. Napiš SZ, dohodneme to.. :) e.

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re:

Příspěvek od gu-staff »

Jenda píše:Potřebuji radu, máte někdo tento kufr na činely? Kolik toho do něj naskládám? Dík
Chybička se vloudila Same
Já dávám 21" ride, 16" + 18" crash, 10" + 10" splash, 14"hihat, 17"china, a klídek - pohoda...

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re:

Příspěvek od gu-staff »

Hugo Bos píše:Vojenská bedna od munice je to nejlepší....rozmĚry tak 130x50x40.
Dám tam hw,se stoličkou,šlapkou s kobercem.
Celý to má výko a je to i na zámek,pevný dŘevo,takŽe se v autě dá na to jeŠtě naskládat vjeci....má to samý pravý uhle,takže to pasuje fšude :wink:
Moje řeč, tu samou mám já, je krásně vojensky zelená, jenom jsem původní překližkový dno zaměnil za desku se školní lavice....a drží třetim rokem....

happy
Pokročilý
Příspěvky: 53
Registrován: 12 bře 2007 19:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Obaly na hw

Příspěvek od happy »

Když už jsi to otevřel....

Chci poděkovat tomu, kdo na sféře kdysi něco psal o hokejové tašce. To mě přimnělo začít shánět nějakou sportovní, hlavně dlouhou. Minulý rok prodával na aukru uživatel Johnyppe nové cestovní tašky na golfové bagy, tak jsem mu dodatečně napsal, aby mi otevřel znovu aukci a jsem to od něj koupil. Má to úchyty do ruky, na rameno a dá se to tahat po kolečkách! Je to vyztužené tam, kde má a vejdou se mi tam šibenice bez krácení. Tak jsem se tomu moc těšil (500Kč, mám to půl roku).

Bez obalu se nedá žít, to se člověk naběhá, ničí si ruce a ztrácí šroubky... Kdo chce hard, ať má, ty bedny jsou taky skvělá myšlenka! A hlavně ta kolečka... :!: :wink:

premik
Diskutér Sféry
Příspěvky: 163
Registrován: 02 lis 2005 20:26

Re: Obaly na hw

Příspěvek od premik »

já jsem to vozíval v takových koženkových poměrně dost fortelných futrálech,který původně sloužily k přepravě těžkejch zkratovacích souprav,jenže mně nebavilo každej stojan zvlášť zapínat do té tašky takže jedině a na vždy bedna od granátů.Kdyby někdo chtěl ty tašky tak si pro ně klíďo může přijet. Jsou to dva typy,jedny jsou jako kufříky do těch se vejde rozpůlená hi hat,nebo stojan,pak tu mám takové měkké a do každý se vejdou dva stojany,má to uši na nošení.Dal bych sem fotku,ale nechce se mi pro to na půdu,tak až podle zájmu.

premik
Diskutér Sféry
Příspěvky: 163
Registrován: 02 lis 2005 20:26

Re: Obaly na hw

Příspěvek od premik »

nakonec jsem na tu půdu vlez a vyfotil ty tašky
Přílohy
taška tvrdá.jpg

premik
Diskutér Sféry
Příspěvky: 163
Registrován: 02 lis 2005 20:26

Re: Obaly na hw

Příspěvek od premik »

taška měkká.jpg

Slim
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 12 srp 2006 18:27

Re: Obaly na hw

Příspěvek od Slim »

Potřeboval bych koupit batoh na malý buben (40x40x15) + stojánek na MB. Pokud možno levně. Co jsem našel na internetu je vše mov úzké - max. 35 cm. Prosím poraďte!!! Díky.

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Re: Obaly na hw

Příspěvek od Martin »

To bude možná tím, že malé bubny se nedělají většího průměru než 14''. Nebo teda já jsem o tom v životě neslyšel, ani jsem 16'' malý buben neviděl. To máš originál?? Jediné řešení asi vidím v tom, nechat si udělat obal od Šiby. A stojan s takovým rozpětím taky těžko seženeš.

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Obaly na hw

Příspěvek od pete77 »

já maám tohle a jsem spokojen kolečky jsem tam dával sám s něma by to bylo o dost dražší jinak to stálo 3700kč od fa. THT case
dám tam celou mwechaniku i z doubl pedalem kufr od mikráku boty a obal s paličkama sice to váží docela dost při nakládce jen ve 2
na akcích to používám jako stoleček viz.foto: http://www.mkiv.cz/ftp/drumspete.JPG

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Obaly na hw

Příspěvek od Benbuben »

15"ky se dělaj, třeba GMS je maj v kustomu nebo je to snad nějaká symfonická varianta..žel jsem to samozřejmě nikdy neslyšel.. :)

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Obaly na hw

Příspěvek od Kajda »

Koukala jsem na obaly na rybářské pruty, co mají doma rodiče. Na každý prut je jedna samostatná kapsa, je jich tam třeba 5 a může se to i nosit na zádech jako batoh. Takže každý stojan by byl v samostatné kapse, akorát by byla potřeba ještě taška, do které by se dávala stolička, šlapka a ten drobnější HW. Asi to vyzkouším :lol: Já momentálně přepravuji stojany ve futrálu na lyže :mrgreen: ( zbytek HW mám v menší sportovní tašce ) :oops: :mrgreen:

milq
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 497
Registrován: 12 zář 2006 14:14
Bydliště: Skalica, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Obaly na hw

Příspěvek od milq »

Ja mam tuto tasku s kolieskami:
http://www.pallas-hockey.sk/brankarsky- ... skach.aspx
Dal som tam 7 stojanov, dvojslapku, sedak zo stolicky, puzdro s palickami, zvonce a este stale je tam miesto pre dalsie vecicky :lol:

thomas69
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: 26 říj 2007 11:04

Re: Obaly na hw

Příspěvek od thomas69 »

... ja používám na veškeré HW vybavenie 2 až 3 ks - ako kedy .... "casey" MKHW-71S od MAGNUMa - 710 x 240 x 240 mm .... a som v poho a spokojný .... používal som aj "vojensképlnébedne" .... ale toto je iné kawe ... hlavne ľahké a skladné .... používal som aj Magnum MKHW100R - 1000 x 300 x 300 mm ... to je väčšie a s kolečkami ... tiež pohoda.
Přílohy
Magnum MKHW-71S.jpg

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Obaly na hw

Příspěvek od Pavlišta »

Kufr na nářadí Stanley - STANLEY 1-92-978 - BOX plastový - kufr 75,9x47,3x48,6cm, pojízdný s madlem, http://www.landsmann.cz/default.asp?cls ... stiid=3071

Těžká pohoda za rozumný prachy.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Obaly na hw

Příspěvek od Sam Jr. »

kdyby někdo potřeboval festovní bednu na HW
http://www.aukro.cz/item492671859_kufr_ ... _veci.html

ejzy
Pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: 12 zář 2007 16:02
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Obaly na hw

Příspěvek od ejzy »

Sam Jr. píše:kdyby někdo potřeboval festovní bednu na HW
http://www.aukro.cz/item492671859_kufr_ ... _veci.html
Diky Same, zrovna sem po necem takovym koukal a hopla, je to doma. :wink:

Diabollo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 190
Registrován: 15 říj 2008 20:31
Bydliště: Horní Kalná

Re: Obaly na hw

Příspěvek od Diabollo »

kufr je to fakt pěknej, jen nevím kam bych ho ukládal do felicie :lol: s dvouma kopákama a dvouma kotlema + další. Takhle mám HW v jedný cestovní tašce a co je delší nebo se nevejde rozstrkám do různých škvírek a dutin :mrgreen:

ejzy
Pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: 12 zář 2007 16:02
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Obaly na hw

Příspěvek od ejzy »

Diabollo píše:kufr je to fakt pěknej, jen nevím kam bych ho ukládal do felicie :lol: s dvouma kopákama a dvouma kotlema + další. Takhle mám HW v jedný cestovní tašce a co je delší nebo se nevejde rozstrkám do různých škvírek a dutin :mrgreen:
Taky sem donedavna vozil vsechno felicii a musim rict ze se vzdycky vsechno nejak nacpalo... Ted jsem poridil Renault Kangoo II a neresim nic, tam se vejde pulka zkusebny :D

Diabollo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 190
Registrován: 15 říj 2008 20:31
Bydliště: Horní Kalná

Re: Obaly na hw

Příspěvek od Diabollo »

taky chci kupovat nějaký auto. bohužel sem si na to nevybral ideální dobu (ta krize je sviňa :? ) felicie je pro mě už fakt malá, kdyby to bylo aspon combi. 18"kotel se mi tam už nevejde.musel bych ho dát na přední sedačku, ale většinou mám spolujezdce. Jinak se s kapelou celkem v poho vejdem do dvou aut i s vybavením, případně do jednoho auta v zadu s vozíkem :wink: :mrgreen:

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Obaly na hw

Příspěvek od ZRNO »

Diabollo píše:taky chci kupovat nějaký auto. bohužel sem si na to nevybral ideální dobu (ta krize je sviňa :? ) felicie je pro mě už fakt malá, kdyby to bylo aspon combi. 18"kotel se mi tam už nevejde.musel bych ho dát na přední sedačku, ale většinou mám spolujezdce. Jinak se s kapelou celkem v poho vejdem do dvou aut i s vybavením, případně do jednoho auta v zadu s vozíkem :wink: :mrgreen:
Kdyby jsi chtěl mam zrovna na prodej Tdičkovýho passata B4 kombi, Dvoukopáková sada 8,10,12,13,14,16,2*22, hw case, rack , futrál na plechy a dvoušlapku a spoustu haraburdí a dva lidi uplně bezproblémů :-) Je to original 81kW se spotřebou 6 litrů klimou atd... za 65 tisíc:-) :D

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Obaly na hw

Příspěvek od tomcorn »

Diabollo píše:taky chci kupovat nějaký auto. bohužel sem si na to nevybral ideální dobu (ta krize je sviňa :? )
Na nákup auta je doba ideální (ceny jsou dole), na prodej už méně
:wink:

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Obaly na hw

Příspěvek od RadimCep »

Vozím ve felicii (hatchbag) 22" 12" 13" 16" 18" +14" virbl, taška na HW, dvojšlapka, plechy, koberec, batóh s pitím a jídlem a jídlem. Případně pokud beru kytaristu, tak nechávám doma 18 kotel a mám místo toho kombo... :)

Diabollo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 190
Registrován: 15 říj 2008 20:31
Bydliště: Horní Kalná

Re: Obaly na hw

Příspěvek od Diabollo »

mapexdrummer: to teda máš stejný jak já, akorát já tu 18" strkám ke strunatcům do druhýho auta a místo ní mám u sebe druhý kopák :lol:

tomcorn: Já vím, ceny aut sice klesly - to je super, ale bohužel se ta krize silně dotkla fabriky kde dělám a stáhly nám na příští rok platy na 80%, stím že budem nějaký dny v měsíci doma. A to mě právě dost narušilo můj finanční rozpočet. To jen abyste správně pochopili mojí formulaci: "krize je sviňa" :?

Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“