Obaly na hw

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

výrobce udává až 12 kusů - já tam dávám splash, hihat, 2xcrash, ride a čínu mezi každým činelem proložku z takové té bílé měkké balící hmoty a je tam ještě dost místa na další kousky :) ten futrál se dá plnit co stačí délka toho středovýho trnu (což je normální šroub M8 s šestiúhelníkovou hlavou, kterej by se dal případně nahradit nějakým delším - jestli by to teda pak udržel ten plast).

Ropak
R. I. P.
Příspěvky: 491
Registrován: 06 lis 2003 14:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ropak »

12 kusu se tam rozhodne nevejde ........ Nemam teda ty orig podlozky, ale mam delane. Na ride, 2crash, hhhat, chinu, splash je to akorat a je tam jeste malinko mista. Ale kdyz jsem tam zkousel kdysi davat navic splash, chinu a bell, tak ha ha ha ha a vozil jsem druhej futral.

Ale je to k nezaplaceni, kytaristi s tim pak muzou hazet a slapat na to, no znate to. Futral od Siby mi prejde dost podobnej, aspon co jsem ho kdysi okukoval. Jen Hardcase je 22 a siba mel tusim jen 20, ale mozna uz je to jinak.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

taky nevypadá špatně kufr od Sabianů:
http://www.drumcenter.cz/eshop/kufr-cin ... 56574.html

ale ten asi nebude "nafukovací", je to z nějaké sady.

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Ten mám a pěkně mě mr... Je akorát tak do auta, rozhodně ne na dlouhé přenášení po praze, mno. A pár činelů navíc by se do něj asi ještě vešlo, no.

Jenda
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 326
Registrován: 10 črc 2005 18:26
Bydliště: Pardubický kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jenda »

No já mám 2 crashe, chinu, ride, hi-hatku a 2 splashe... A byl bych moc rád kdyby se to vešlo všechno..

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

To by mohlo, nevím, jestli ta čajna, ale zbytek asi jó. Kdybys byl někdy v Praze, můžu poskytnout k vyzkoušení.

Uživatelský avatar
shampoo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2005 20:34
Bydliště: Most - Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shampoo »

mno já ho taky mám a dávám tam 2x HH 3xCR 2xSP 2xRD a malou chinu 8" tj.12 kousků a víc ani hovno... :cry: mno asi by se tam ještě tak dva vešli ale musel bych nastavit tu gumovou výstuhu co je na tom šroubu.... :?:

milq
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 497
Registrován: 12 zář 2006 14:14
Bydliště: Skalica, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milq »

Labar píše:Používám pevnej obal od Hardcase http://www.hardcase.com/hardware_cases.htm (ten 48") a je to dokonalý. Nosit se to dá jen ve 2, ale má to kolečka. A vejde se tam toho fůra. Složim tam celej HW z přiložený fotky...
Zaujimalo by ma, ako dlho ti trva poskladanie rampy a ostatneho naradicka pred koncertom. Tiez totiz uvazujem o rampe, ale nerad by som stravil jej skladanim hodinu...

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

myslim ze poskladat bici na rampe nebude trvat dele nez bici bez rampy.
Ja obvykle stojim do 20 minut bez rampy.

shs
Pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 19 črc 2006 19:36
Bydliště: Vysočina

Taška Šiba

Příspěvek od shs »

Nemáte prosím někdo zkušenost s taškou na hw Šiba DRBG? Za necelé 4 stovky mně to přijde móóóc divný.

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medák »

Nedávno jsem si vyrobil obaly na stojany ze starých riflí. V podstatě stačilo akorát odstřihnout nohavici, sešít konec a přidat ucho. A nosí se to v tom náramně! Nemusím se dřít se vším najednou a stojany se neodřou. :D

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

shs: Šíba dělá všechno hrozně levně a přitom je to slušná kvalita. Neplatíš ani korunu za značku. Nebál bych se toho.

shs
Pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 19 črc 2006 19:36
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od shs »

Prej je to jen lehký šusťák a nic to nevydrží

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ZRNO »

šiba dělá obyč obaly na hardware od 400 (nepolstrované) osobně jsem je měl asi dva roky a v pohodě a pak jsem je dal kamarádovi a ten s nima jezdí už snad třetí rok a bezproblému. Samože ti ušijí co potřebuješ a cenově taky bez problému. (jen jim to někdy trvá dýl) Ja osobně na činely používám obal od Ritteru je to jejich nejvyšší model hadrovýho obalu a jsem s tím maximalně spokojenej. Má asi 2 cm pěnovky na každé straně a hlavně ma 3 uši a super polstrované popruhy přes ramena. fotku bohužel nemam ale stojí kolem 2500

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...ja na zelezo pouzivam cestovnu tasku reebok co som pred vianocami dostal k easy karte u eurotelu...ale ze mam zeleza asi 30kg, neni to bohvieco nosit...

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

Ak hľadáte super levný hardcase na HW, doporučujem zakúpiť plastový kufor na "robotnícke" náradie. Dostať to v shopoch so stavbárskymi vecami. Jeden som zakúpil, stálo to 1.300sk, je s kolečkami a dám do toho celý HW (okrem sedáku zo stoličky), kt. som pred tým ťahal v jednej klasickej sonoráckej HW bedni + troley.. Mávaju aj menšie kufre, bez kolečiek asi za 900sk..V BA to majú na Trenčianskej ulici (križovatka s Bajkalskou) oproti Shellke v malom obchodíku.. Za tie prachy to je luxus. Už nikdy nekúpim "bubnový" HW case, keď som to teraz zháňal, najlacnejší plasťák som videl za 100€ a vydrží to rovnako..

haromax
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: 01 pro 2007 13:28

Příspěvek od haromax »

drmr píše:Ak hľadáte super levný hardcase na HW, doporučujem zakúpiť plastový kufor na "robotnícke" náradie. Dostať to v shopoch so stavbárskymi vecami. Jeden som zakúpil, stálo to 1.300sk, je s kolečkami a dám do toho celý HW (okrem sedáku zo stoličky), kt. som pred tým ťahal v jednej klasickej sonoráckej HW bedni + troley.. Mávaju aj menšie kufre, bez kolečiek asi za 900sk..V BA to majú na Trenčianskej ulici (križovatka s Bajkalskou) oproti Shellke v malom obchodíku.. Za tie prachy to je luxus. Už nikdy nekúpim "bubnový" HW case, keď som to teraz zháňal, najlacnejší plasťák som videl za 100€ a vydrží to rovnako..
neznate nějakej link na e shop u nas kde by se dal sehnat takovej plastak case :? :?: dik

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

drmr píše:Ak hľadáte super levný hardcase na HW, doporučujem zakúpiť plastový kufor na "robotnícke" náradie.
To je dobrý tip! Hledal jsem něco takového na netu, ale bez úspěchu.

Jinak kamarád koupil ve výprodeji u Vitenamců brašnu na kolečkách (snad něco takového, v jaké rozváží ráno noviny pošťačka), vnitřek ještě vyztužil pevnou látkou a má to za pár korun. Prý to slouží skvěle.

Osobně tahám hw ve starém batohu na zádech a je to težký i když si na hraní beru jen naprosté minimum věcí.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

velkej placatej kufr od Hardcase HN36W - vejde se tam kompletní HW, boty, ručník, paličky, bubenická KPZ, mikrofony s kabelama a hlavně i sedák od stoličky!!! takže už při balení a nakládání žádná nervozita, že bych někde nechal nějakej batoh, tašku, igelitku ... lehoučkej plastovej výlisek, 2 kolečka jsou taky super
http://www.hardcase.com/hardware_cases.htm
prodejce pro čr http://k-audio.cz/eShop3.asp?ZnackaID=17&KategorieID=88

Adam
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 363
Registrován: 06 říj 2007 18:51
Bydliště: Světce u JH

...

Příspěvek od Adam »

To už se skoro vyplati si nechat udělat ten case na zakátku.. třeba u K. Dřínka: Another cases..

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

http://www.kareldrinek.cz/vyroba.html - OK ale klasickej flight case z překližky a hliníku bude oproti plastovýmu Hardcase těžkej jako prase :D

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »


haromax
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: 01 pro 2007 13:28

Příspěvek od haromax »

něco se mi podařilo nagooglit kufr plano TB voager velikost na hardvar jak stvořenej a za lidovou cenu


http://www.hobbyexpert.cz/boxy-na-naradi/?offset=36

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

drmr píše:www.a-zstroj.sk Kufor firmy PLANO, model DISCOVER
Super, tak v Čechách to "mají" asi všechny internetové obchody, ale za 1700Kč a více. Nějak mi v tom nesedí ten kurs s Sk :?
Asi si založím internetový obchod. Nemusím mít vůbec nic, jen počítač a až dostanu objednávku, tak to někde objednám a přirazím si 30%. Ach jo!

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

zlatá hokejovo-formulová taška WEST McLaeren Mercedes s kolečkama a ložiskama ABEC5 od Pavla Turka - jó jezdit rychle na motokáře se někdy vyplatí :D

Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“