Rampa (ze starého fóra)

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

2 tomcorn: ..ešte tam vidím kúsok miesta, kde by sa 6" splash vošla... :mrgreen: :mrgreen: .... bláznovstvo! toto by som teda ťahať na kšefty nechcel..
2morf: Tiež uvažujem nad rampou, akurát ma tie "lešenárske trubky" od Gibraltar a spol nebavia (váha, spruz so setupom)... Na tohtoročnom Frankfurte som videl u TAYE luxusnú ľahučkú a stabilnú rampu, lenže som kretén a keďže ma to vtedy nezauijímalo, tak som sa na to nepýtal.... Teraz to márne hľadám po nete..Takže "ak by Ti cestou niečo frnklo do nosu", daj pls vedieť..Dík!

placas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 146
Registrován: 08 led 2007 21:56
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od placas »

ne to néni na hrátí to je ukázková sada veškerého sortimentu firmy Anatolian :D :D

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...neni pravda, Tomas poprelepoval loga solar by sabian, to je vsetko :mrgreen:

hubas
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 30 pro 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubas »

Chtěl bych někdy vyzkoušet set se dvěma kopáky a všechna ramínka přichytit na tom-holdery. Jediné, čeho bych se trochu bál je výsledný vzhled...technicky to možné je a stabilita by měla být dobrá.

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Rampa

Příspěvek od RadimCep »

Zdravím, má někdo zkušenosti s rampami MS Stativ? Mám možnost koupit přední díl. Chtěl bych na něj pověsit tomy (pravděpodobně 3, zatím 2) + crashe + splash. Jde mi o to že bych mohl mít volný kopák.
Chtěl jsem se zeptat jak je to s výdrží, jaké jsou ty clampy, jaké tam jdou průměry trubek? (10mm - 35 mm)?
Jestli existuje něco jako paměťové zámky u této firmy, případně jestli tam jdou dát memory locky nějaké jiné firmy (Mapex)
Díky za odpovědi.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Rampa

Příspěvek od Sam Jr. »

MS-Stativ vypadá takhle
hrazda.jpg
hrazda-detail.jpg

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Rampa

Příspěvek od RadimCep »

to Sam.Jr: Dík za supermegarychlou odpoveď. :)
1. Jak jsi s ní spokojený?
2. Co ty paměťovky? (Podle fotek to vypadá, že tam nic není)
3. Jak to stojí? Jsou k tomu klasické nohy jako jsou u Gibraltaru, Pearlu, etc.?
Dikec

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Rampa

Příspěvek od Sam Jr. »

tohle byla rampa na upnutí mezi 3 klasický činelový stojany. používal to můj tatík a byl s tím spokojenej, pak sem to podědil a prodal :)

verze s noham se samozřejmě dělá taky viz. http://www.msstativsystem.sk/bicie.cz.htm

paměťovky jako výškový zarážky tam samozřejmě použít můžeš, nebudou sice dosedat celou plochou, ale nějakou funkci to splní.

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Rampa

Příspěvek od RadimCep »

No ten kluk mi dnes pošle fotky (kvičerkem) tak uvidím jak to bude vypadat. Pak je sem hodím, ať se můžete taky mrknout..

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Rampa

Příspěvek od gu-staff »

mapexdrummer píše:No ten kluk mi dnes pošle fotky (kvičerkem) tak uvidím jak to bude vypadat. Pak je sem hodím, ať se můžete taky mrknout..
Sorry za OT, ale co je to za slovo, to červený?

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Rampa

Příspěvek od RadimCep »

Kvičerkem = k večeru

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Rampa

Příspěvek od gu-staff »

mapexdrummer píše:Kvičerkem = k večeru
Píšu si :!:

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rampa

Příspěvek od ZRNO »

ja měl msstativ u starclassiců a už bych ji nechtěl nejde na to použít žádný jiný clamp. Trubky jsou sice hliník ale clampy jsou těžký jak život...Ja už bych ji víckrát něchtěl... a paměťovky na trubky jak třeba u gibraltaru nejsou...
Přílohy
P1010003.JPG

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Rampa

Příspěvek od RadimCep »

No uvidím jak to bude vypadat na fotkách... Stejně na to chci jen tři ramena + 2 přechody.. Tak by to mohlo bejt v klídku...

Uživatelský avatar
Grocker
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 203
Registrován: 12 srp 2009 10:44
Bydliště: Bavorov
Kontaktovat uživatele:

Re: Rampa

Příspěvek od Grocker »

Ahoj

plánoval jsem si kooupit rampu od Gibraltaru, ale teď když to tady čtu... Tak nevím.
Já jsem chtěl totiš zavěsit floor tomy (14x14 a 16x16 )na to přídavný rameno v pravo, ale v akcentu mi to vymluvily, že to nemám dělat.
, 6e zkrátka floor tomy patří na zem a že to tak má i DOxa i Žežulka. Mám Catalina maple, takže by mi zbyly 2 tomy na montáž na rampu a to je asi nesmysl.
Než jsem si to tady přečetl, myslel jsem že bude stand up a transport pohodlnější. Ještě, že to fórum je - ušetřil jsem spoustu peněz...

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rampa

Příspěvek od ZRNO »

No a co že to ma i doxa a žežulka.... dyť to na to nema vliv... ja na ty rampě (viz obrzek) mel na pravo pověšený zrovna dva "flory" 14 a 16 a ničemu to nevadilo.... to že flory maj bejt na zemi je podle vkusu každýho a ne podle vkusu prodejce .... :roll:

Dudák
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 02 úno 2009 02:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Rampa

Příspěvek od Dudák »

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s rampou AW : http://www.audioworks.cz/product_detail ... -pro-bici/ ?
Myslím tím stabilita, materiál, povrchová úprava...

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Rampa

Příspěvek od tomcorn »

je to klasický noname, najdeš to pod více značkami
http://www.thomann.de/gb/millenium_drs3_drum_rack.htm

Dirter
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 28 led 2009 12:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Rampa

Příspěvek od Dirter »

Rovněž by mě zajímal názor tady na tuhle výše zmíněnou rampu http://www.audioworks.cz/product_detail ... -pro-bici/ chci to jen na dva kotle. Jenom nevím jestli to vůbec něco vydrží a nebyla to nějaká bahnoslitina :) ...

Dudák
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 02 úno 2009 02:07
Kontaktovat uživatele:

Re: Rampa

Příspěvek od Dudák »

Přemýšlel jsem o ní hlavně kvůli ceně-má dvě činelové ramena. Do toho obchodu jsem psal už 2x mail (před cca půl rokem) a ještě neodpověděli... :?:
Zajímalo mě , jestli ta vrchní trubka je profilovaná- aby se přechody samovolně nesklápěly.

Dirter
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 28 led 2009 12:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Rampa

Příspěvek od Dirter »

No asi ještě nikdo nenašel odvahu si to za ty peníze koupit:) Co se týče neprofilované trubky tak na mojí DW rampě to také není profilované a přechody se nesklápí, ale pravdou je že možná, tam nebude tak kvalitní materiál, tak kdo ví, jak se to bude chovat. Já nakonec do téhle rampy asi taky nepůjdu a koupím tom holder. Přijde mi že je to moc velký zajíc v pytli

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rampa

Příspěvek od Radim »

Nejlepší rampa na bicí je stejně tahle :-)

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Rampa

Příspěvek od tomcorn »

to jsem dával do úletovek

Kryštof
Diskutér Sféry
Příspěvky: 198
Registrován: 24 bře 2008 12:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Rampa

Příspěvek od Kryštof »

Už to je ve 3 tématech koukám :D

Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“