Rampa (ze starého fóra)

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

A hlavne matros !!!! jsem mel Amati na rampe, shit, predelal jsem to zpatky na stojany. Ta rampa byla ocelova, tezka jako prase.
Tak dneska delaj hlinikovy profily tak by to mohlo byt OK, ale mislim ze se to udelat moc nevyplati. Je to kusovka a ta se muze cenove vysplhat.

14113
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 18 bře 2006 13:30
Kontaktovat uživatele:

Rampa

Příspěvek od 14113 »

No tak teď nevím??? asi jte mě přesvědčili!!!!! Ale jedinou rampu co jsem našel je zatím od pearl za 4 DR501C za 4.500,- takže jestli mi můžete poradit tak budu rád

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

čoveče, ta se mi moc nelíbí, neveřím moc tomu že to bude stabilní, to se mí spíš líbí ta DR-503, ta bude pevná jako krává, ale u té 501 není žádný vyztužení, nevím nevím....

mikestanda
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 241
Registrován: 06 črc 2005 14:48
Bydliště: Litoměřice, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikestanda »


Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

tady ze sféry sasa prodává rampu.písni mu, třeba bude cena dobrá

Bubenik
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 24 říj 2006 21:15
Bydliště: moje bicí...

Příspěvek od Bubenik »

mikestanda píše:koukni se na http://www.msstativsystem.host.sk
tam maj dobrej vyber..kamarad si ji tam kupoval...

hubas
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 30 pro 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubas »

Ty ceny nejsou nijak nižší než u Gibraltaru, kterej podle mě vypadá lépe a stabilněji a hlavně už je to značka pro případ dalšího prodeje.

hubas
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 30 pro 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubas »

Nemám osobní zkušenost, ale základní rampa v rozloženém stavu se skládá z několika (5ti) dílů... Přičemž odpadnou šibenice, takže pokud rampu, tak ji maximálně využít a navěsit na ni co nejvíc. V rozloženém stavu má nejdelší díl-ten vodorovný kolik? Metr? Nevidím problém ji složit společně s ostatním HW do tašky...ale třebas se pletu.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

já rampu mám na kšeftě jsem jí ml všhovšudy jednou - je to zkrátka opruz to stavět - někdo jí má a nemůže si vynachválit....

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

to sasa: taky si myslím, že to je na dlouho a hlavně, když nemáš velkou sadu, tak i celkem na prd.

švehle
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 10 črc 2007 13:31
Bydliště: Plzeň/Klatovy/Nýrsko

Příspěvek od švehle »

to já bych rampu bral, poněvadž mě štve pořád hleda, rovnat a srovnávat šibenice, aby sem byl aspoň trochu spokojenej. mam za to, že to s rampou skončí.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

já sem si na všechno udělal značky lihovkou a mám to postavený za 5 minut a pokaždý stejně.

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Tak tak.

švehle
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 10 črc 2007 13:31
Bydliště: Plzeň/Klatovy/Nýrsko

Příspěvek od švehle »

jo to sem už taky vyděl a přišlo my to jako dobrej nápad. ale stejne si jednou tu rampu pořídim...

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

každopádně je to tvé rozhodnutí, ale myslím, že na tvou sadu je to celkem zbytečné

Gagarin
Řečník Sféry
Příspěvky: 670
Registrován: 16 zář 2005 17:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin »

2švehle: Rampu chápu, když má člověk nertaný kopák (nebo dva) a pět zavěšených kotlů. U vrtaného kopáku je to vyloženě pitomost, protože ten je stavěný na to, že bude zvrchu zatížen a když se ty kotle sundají, tak paradoxně tolik nehraje. Zní to jako kravina, ale zkoušel jsem to a něco na tom bude, se zátěží to fakt hrálo skoro i líp :D
Jinak souhlas s Martinem, u tvé soupravy je to více něž zbytečné.

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

tak to je taky možné

švehle
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 10 črc 2007 13:31
Bydliště: Plzeň/Klatovy/Nýrsko

Příspěvek od švehle »

já to samozřejmě neberu jako věc týkající se současných bicích, ale jako věc soupravy budoucí = časově hodně vzdálené. ale máte oba pravdu: nemá cenu si kupovat rampu, když má člověk dva tom-tomy, dva crashe a jeden ride.

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ZRNO »

Co se týče stavění rampy tak bych v tom nevidělzádnej problém protože od toho jsou paměťový objímky (ktere každá značková firma má, MSSTATIVSYSTEM bohužel ne) takže stačí si činelový ramínka popsat ktere kam patří a je to bez problémů. Výhodu má to že na ni lze přichytit defakto vše včetně hihat, virblu, a šlapáku. Pak je o to jednodušší výměna celé soupravy, nehledě na to že je tam určitý komfort toho, že maš vše poskládané pořád stejně. Na druhou stranu celá sada bicích (2x tom, FT zavěšenej na stojanu, 6x činel, + 2 hh) se da postavit na 3 stojany
Přílohy
DSCN7402.JPG
DSCN7402.JPG (442.56 KiB) Zobrazeno 2670 x

Bary
Diskutér Sféry
Příspěvky: 176
Registrován: 10 zář 2004 12:10
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Bary »

to mě dokonce stačí stojan jeden,ale činely mám jen 4.(viz.profil)

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

sasa píše:já rampu mám na kšeftě jsem jí ml všhovšudy jednou - je to zkrátka opruz to stavět - někdo jí má a nemůže si vynachválit....
De vo to co jsi měl za rampu a ešivá nemáš gramlavý ruky :D
Však ti to pozétří vokážu :mrgreen:

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ZRNO »

ja to měl chvíli podobně s tím že na prostřední šibenici jsem měl pověšený 2x tom, 12" chinu, 17a18" crash, bel a splash akorat nevim jestli najdu fotku toho monstra :-) samože ve šlapáku nemam nic ten je jen tak "nalehko"

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

Polymorph píše:No rampa má podle mě hlavní výhodu u spupravy s víc jak 3 přechodama.
Já si ji chcu pořídit, protže mám 8,10,12,14. No a 8,10,12 mám nahoře v lajně a 14 vlevo. No a se svým 22 velkým bubnem mám dost problémy se za tu soupravu optimálně rozmístit, když k tomu ještě přidám dvojšlapku tak je to o to víc v prd*li. A u 22VB není optimum ani všechno věšet jen na stojany protože se velkýmu bubnu všude pletou do cesty nohy od stojanů, proto vidím jako jediný řešení hrazdu. Budu muset pošetřit. Samozřejmě na malý kšefty kde stačí souprava o 3 bubneh je to zbytečný ;)
Asi jsem to nepochopil. V jakém smyslu má být problémem mít nad Vaškem tři Tomáše? Jediné, co mě napadá, je že Tamburáš nebyl vrtaný. Aha, už to chápu..... :idea:

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Problém to samozřejmě nebyl, ale pro moje pohodlí, tak jak jsem zvyklej hrát, tak jsem měl s 22" velkým bubnem, kterej jsem díky nohám od stojanů nemohl mít tam kde jsem chtěl, kapiš to? :wink:

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomcorn »

Na stojany se mi toho vešlo dost.... :wink:
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“