Hardware Premier

Odpovědět
Mufloň
Diskutér Sféry
Příspěvky: 170
Registrován: 22 srp 2006 19:07
Bydliště: Praha

Hardware Premier

Příspěvek od Mufloň »

Mno, moc se to tady asi neohřeje, ale stala se mi taková věc.
Úplně bez varování se mi strhnul závit u téčka. Nedotahoval jsem to moc a nikdy jsem nepotřeboval vyvinout extrémní sílu na uvolnění, a tak mne to dost překvapilo. Je to asi otázka pro Premieristy.
Je to běžný?
Pomůže vyříznout novej?
Respektive vydrží to aspoň něco?

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardware Premier

Příspěvek od tomcorn »

Co se ke mně doneslo, tak to moc běžné není. Nemusels to možná ani moc rvát sám, třeba to načal předchozí majitel (byl-li nějaký). Já jsem na premier hw nic špatného neslyšel (spíš naopak), s vyjmíkou jejich EDP pedálů (http://www.drumall.com/shop/pic/hardwar ... p300_4.jpg), ty se tenkrát moc nechytly.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Hardware Premier

Příspěvek od Sam Jr. »

měl sem teďka to Téčko rozdělaný a mám dojem, že tam není moc materiálu aby šel vyřezat větší závit :( no koukni sám, zespoda toho Téčka je pár šroubů, který drží ty 2 půlky pohromadě. předpokládám že je v háji ten vnitřní závit ne šroub. v úplně nejhorším případě to budeš muset vyměnit komplet. typuju, že bys uspěl i s téčkem od jiných značek (Gibraltar, DW, Tama, Mapex), v případě jiných průměrů trnů nebo tvaru (např. čtyřhran), tak dát ty původní premiérácký (průměr gumový koupel by měl být stejný). já to takhle udělal u singl holderu od Gibraltaru. a mám ve zkušebně nějakou trosku toho téčka, tak se ti kouknu zda-li to je ještě použitelný.

zrovna teď na hudebním bazaru prodává někdo téčko Mapex asi za 6 kil.




.... ty Pedály EDP si myslím, že předběhly svoji dobu, dneska by to byla pro ostatní pedály s direct drivem velká konkurence :)

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardware Premier

Příspěvek od tomcorn »

Sam Jr. píše:ty Pedály EDP si myslím, že předběhly svoji dobu, dneska by to byla pro ostatní pedály s direct drivem velká konkurence :)
Částečně souhlasím. Nápad byl, ale to provedení (co jsem já měl v ruce), to byl docela průšvih.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Hardware Premier

Příspěvek od Sam Jr. »

... já mám teda na obou sadách ještě starou "hranatější" verzi HW, tehdá se dávalo stejný téčko na všechny řady.

Mufloň
Diskutér Sféry
Příspěvky: 170
Registrován: 22 srp 2006 19:07
Bydliště: Praha

Re: Hardware Premier

Příspěvek od Mufloň »

Předchozí majitel byl. Nevim, jak dlouho na ně hrál, ale když jsem je přebíral, tak byly v perfektním stavu. A ano strhnul se ten vnitřní závit...
K vzteku je, že se mi to stalo tejdem po tom, co se mi strhnul závit (taky vnitřní) u Sonoráckýho stojanu (čtyřstovky), kterej mě stál patnáct set a neměl jsem ho ani rok... :?

Odpovědět

Zpět na „Ostatní hardware“