Rampa nebo stojany

MrafceK
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 204
Registrován: 06 kvě 2008 22:27
Bydliště: Praha - západ (Holubice)
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od MrafceK »

Polymorph píše:Takže jsem těžkej machr :mrgreen:
Nevím, koupil jsem ji protože vím že ty 4 kotle zase jednou budu mít, ale i s těma dvěma kotlíkama je to v pohodě, skládám to všehovšudy chvilku, je lehká, nemáš o nic víc železa ssebou než když máš stojany, je to stabilnější...
obojí má svoje!!! :!:
dobre si spravil.. asi by som to (za tych cenovych podmienok, ake si pisal) spravil tak isto.. ma to obrovsku vyhodu v tom, ze si mozes kopacik posunut kam len chces (tiez by som potreboval rampu :-/ alebo dat tomy na stojan, to je tiez moznost) a nemusis sa trapit pri stavbe rovnych stojanov (ak nemas sibenice) :-D

Uživatelský avatar
lukemo24
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 382
Registrován: 06 dub 2008 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Rampa nebo stojany

Příspěvek od lukemo24 »

Takže po roce používání rampy můj názor, super je pokud máte dodávku, problém pokud máte škodovku :mrgreen: Prostě pokud jezdíte dodávkou nebo je to přímo vaše auto je to 100% přínos pro bubeníka, rychlost, všechno na stejném místě, stabilnost, prostě jen vyndáte rampu i s činelama na podium :mrgreen: jak to dělám já, vůbec to nesundavám a pak nastrkám zbytek bubnů a stojíme za 3 minuty :D Ale pokud máte osobáka, je to problém neboť rampa má skoro 116cm a to se blbě skládá a navíc to musíte všechny trny sundavat a i činely a potom je lepší mít stojany...... Toť můj názor... PS: Jezdíme dodávkou :D :D

Stýv
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 301
Registrován: 04 črc 2008 09:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Rampa nebo stojany

Příspěvek od Stýv »

lukemo24 píše:Takže po roce používání rampy můj názor, super je pokud máte dodávku, problém pokud máte škodovku :mrgreen: Prostě pokud jezdíte dodávkou nebo je to přímo vaše auto je to 100% přínos pro bubeníka, rychlost, všechno na stejném místě, stabilnost, prostě jen vyndáte rampu i s činelama na podium :mrgreen: jak to dělám já, vůbec to nesundavám a pak nastrkám zbytek bubnů a stojíme za 3 minuty :D Ale pokud máte osobáka, je to problém neboť rampa má skoro 116cm a to se blbě skládá a navíc to musíte všechny trny sundavat a i činely a potom je lepší mít stojany...... Toť můj názor... PS: Jezdíme dodávkou :D :D
Počkej, ty nesundáváš činely z rampy při převozu? :shock:

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Rampa nebo stojany

Příspěvek od Kajda »

Může aspoň cvičit za jízdy ...

Uživatelský avatar
lukemo24
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 382
Registrován: 06 dub 2008 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Rampa nebo stojany

Příspěvek od lukemo24 »

Ne nesundavám , teda jen když vím kam jedu hrát, kdyžje malej prostor musím, když podium třeba na kamionu vezu komplet na rampě a prdnu to tam :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Porovnání hardwaru“