Crash, Ride a Hi-hat

Odpovědět
Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Crash, Ride a Hi-hat

Příspěvek od jakas »

Přemýšlím o koupi činelů Soultone, konkrétně crash 16" Custom Series, ride 20" Extreme a hi-hat 14" Gospel.
Jaký na ně máte názor ? (zvuk, kvalita, životnost a poměr ceny s výkonem) :wink:
děkuju :)
Naposledy upravil(a) jakas dne 08 kvě 2011 12:10, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Rockchild
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 342
Registrován: 01 říj 2007 17:59
Bydliště: Tursko

Re: Crash, Ride a Hi-hat

Příspěvek od Rockchild »

osobní zkušenost nemám, ale po shlédnutí videa na drumcentru, kde jednotlivě hraje na všecky plechy z custom serie, musim říct, že zvuk těch plechů mě hodně oslovil... http://www.drumcenter.cz/eshop/soultone ... qvvj4hd837 - dole video

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: Crash, Ride a Hi-hat

Příspěvek od jakas »

Rockchild píše:osobní zkušenost nemám, ale po shlédnutí videa na drumcentru, kde jednotlivě hraje na všecky plechy z custom serie, musim říct, že zvuk těch plechů mě hodně oslovil... http://www.drumcenter.cz/eshop/soultone ... qvvj4hd837 - dole video
já sem taky zhlédnul všechny videa sérií custom, extreme, vintage a gospel a zvuk mě naprosto uchvátil, hlavně za tu cenu ...
ale přece něco jinýho je to ve skutečnosti než na videu, já ale pevně doufám že to bude na 90 % shodné :) ale bohužel nemůžu posoudit ale jestli mají stejný zvuk jako na videu, tak bych neváhal s koupí ... 8)

mupet
Diskutér Sféry
Příspěvky: 120
Registrován: 15 led 2007 03:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Crash, Ride a Hi-hat

Příspěvek od mupet »

čus,
mám kromě jiného 17" vintage crash a 13"custom hihat...vybíral jsem osobně celou sadu a strávil jsem s tím půl dne. Hraje to naprosto úžasně...předtím jsem hrál na vintage paisty (2002, formula 602, 3000...) a těmito kousky jsem je nahradil. Důležitá věc je ta, že dva stejné kousky stejného typu a řady nehrají stejně (tyická vlasnotst turků) a je nutno si toho správného mazlíka vyhledat... :)
hraji na ně cca půl roku a co se týká výdrže , tak mi odešel pouze 10" splash custom (praskl "po letokruzích" :D ) jinak zvukově paráda, mám i crashe řady gospel a fxo.

mupet
Diskutér Sféry
Příspěvky: 120
Registrován: 15 led 2007 03:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Crash, Ride a Hi-hat

Příspěvek od mupet »

jen musím uvést a doplnit, že prasklý splešík byl v rámci reklamace vyměněn okamžitě za nový kus....děkuji Ivo Honajzerovi a drumcenter.cz za skvělou práci...takhle by to mělo vypadat :)

Odpovědět

Zpět na „Soultone“