Soultone Cymbals

Odpovědět
vechadrum
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: 21 lis 2007 15:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Soultone Cymbals

Příspěvek od vechadrum »

Je mi ctí, že mi bylo nabídnuto hrát na činely Soultone. Musím říct, že mě velmi příjemně překvapily svým moderním zvukem. Tato značka má několik činelových řad (Custome, Extreme, Vintage, FXO atd) takže každý hráč si může vybrat dle svého bubenického zaměření.

Soultone najdete v Drumcenter.cz

Přikládám pár videí, kde se sami můžete přesvědčit o tom jak to hraje....

http://www.drumcenter.cz

http://www.soultonecymbals.com

[video][/video]

[video][/video]

[video][/video]

mupet
Diskutér Sféry
Příspěvky: 120
Registrován: 15 led 2007 03:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Soultone Cymbals

Příspěvek od mupet »

uf tak ted už i já patřím do rodiny SOULTONE...po dlouholetém hraní na PAISTE spíše větších průměrů, jsem si nakonfiguroval úžasnou a pestrou sadu napříč řadami GOSPEL, FXO, CUSTOM A VINTAGE, tentokráte spíše menších rozměrů. Zatím nadšení veliké a po pár koncertech můžu říct, že to byla rozhodně správná volba...pro jistotu jsem výměnu završil i novou sadou DC drums Rock Acustic :twisted:
velice si vážím této nabídky a těším se na další muzikantskou cestu s těmito špičkovými nástroji
p.s.
díky Ivo

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Re: Soultone Cymbals

Příspěvek od fankju »


Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Soultone Cymbals

Příspěvek od gu-staff »

Nevíte prosím někdo, kde v Praze mají skladem Soultone tak, aby se dalo vybrat? Ivoš je super, ale do Opavy se jen tak nedostanu....

Uživatelský avatar
shampoo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2005 20:34
Bydliště: Most - Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Soultone Cymbals

Příspěvek od shampoo »

Gusto .. v music-city .. i když jich tam moc nemají


btw kdyby někdo chtěl .. mám na prodej 18" Soutone Natural Crash ... :)

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Soultone Cymbals

Příspěvek od gu-staff »

shampoo píše:Gusto .. v music-city .. i když jich tam moc nemaj
To je prave ten problem, rad bych si vybral z vice rad a to bych asi musel do Opavy. Tyhle cinely mne zajimaj hlavne pomerem cena/kvalita, ale nechce se mi spolihat na audio/video nahravky. Asi pockam, prisetrim a az v lete pojedem k pribuznejm na Slezskou Hartu, stavim se u Ivose a koupim celu sadu. Ale sere mne to.

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Soultone Cymbals

Příspěvek od gu-staff »

Tak jsem se vrátil z pobytu na Moravě, a neváhal jsem a stavl se v Drumcenteru. Jednak jsem chtěl Ivošovi poděkovat za bicí (nebyl tam), druhak obouchat Soultony. Strávil jsem tam snad hodinu a vyzkoušel se soupravou snad všechny, které tam měli, a nakonec jsem si jich i pár odvezl. Největší radost mám z HH Vintage Old School 14". Ta je prostě za ty prachy skvělá (jenom vypadá, jako když jsem ji skladoval 30 let ve vlhkym sklepě). Vzal jsem i FXO 6 15", což je takovej crasho-chinovitej plech, a dva malé splashíky, které mám hodně utáhnuté na stojanu a používám je na takové to domácí cinkání. Tak ještě uvidíme, jaká je výdrž.

Odpovědět

Zpět na „Soultone“