amati

Zvuk, design, materiály, prostě kam to všechno spěje???:-))

Odpovědět
Hany
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 221
Registrován: 12 lis 2005 20:14
Bydliště: Příbram

Příspěvek od Hany »

BóĎA píše: já bych řek že to mates je
Cha chá, konečně rozumný slovo :D
...a Bene, poslechni svýho správce :wink: :twisted:

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

- Tyvole, já bliju.
- Tak to víš přesně, vo čem mluvim!

Kóťa
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 11 zář 2005 16:16
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kóťa »

http://img99.imageshack.us/my.php?image=p1010001ra4.jpg http://img99.imageshack.us/my.php?image=p1010005fx5.jpg http://img55.imageshack.us/my.php?image=p1010008za8.jpg

Tak sem je konečně přelepil a naleštil vše co šlo.....Tak teď se na ně dá koukat a i docela zněj....Ladil Vaanja,touto cestou děkuji! :D Co Vy na to?

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Hej, tak ta barva je luxusní:)

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

to je asi tapeta ne??? ....bo je to fag lakovany??? ... ja ted neco musim udelat se svyma bez-foliovyma swingstarama, pred dvouma mesicema sem je svliknul a nak se mi nechce je lakovat, ani nevim jak na to, myslite ze se da treba udelat aby to bylo treba do modra nebo tak??...

Kóťa
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 11 zář 2005 16:16
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kóťa »

Trade ... díky! :wink:

DUMP ... Je to fólie....Bože,lakovat.Tohle mi trvalo přesně 20 hodin + 3 hodiny zvučení.....Když ten korpus dobře vyčistíš,tak je to určitě jednodušší a v krámech jako baumax maj takovejch designů fólií,že se z toho pos..... :D

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

no tak folii sem si z toho nestahoval kuli tomu abych tam dal zas novou :D....... chci to mit jenom lakovany....libi se mi ten modre lakovanej starlcassic maple kopak na drumcenteru, docela by me zajimalo jestli se to da takhle podobne udelat po doma, je mi jasny ze vzhled toho kopaku nevychytam ale libi se mi ta prirodni kresba s tim modrym nadechem, mimo jiny si planuju tenhle kopak koupit do svejch swingstaru a barevna podobnost, i kdyz minimalni, by byla celkem zadouci:]]

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

dumpe, tak to je vskutku originální k swingstarům koupit starclassicovej kopák, hmmm čoveče to by ani mně nenapadlo:-)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

sem teď na swingstary o víkendu hrál a jestli bych něco z toho nahrazoval, tak u kopáku bych skončil. no až to budeš mít, nafoť to a založ balík v úletovejch sestavách.

Uživatelský avatar
Squeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 266
Registrován: 01 čer 2006 16:50
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od Squeez »

TOHLE SOU AMATKY? BOZE!

tak to je PRVOTRIDNI prace! :shock:

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

ja vim ze maj dobrej kopak... ale kdyz vidim ten starclassic za tuhle cenu.... Hlavni je kopak a bubinek a kdyz ted budu kupovat black panthera a poridim si ten kopak tak budu mit skoro top sadu, az na ty tomy....

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Dumpe a nechceš už si za tu cenu koupit celou slušnou soupravu třeba na ebayi? Moc pěkné soupravy Masters, či Starclassics se tam prodávají kolem 1000-1200EUR, už jsem Ti to vlastně jednou i psal, myslím. Takhle to baslit po kusech je k prdu.

banan
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 10 kvě 2007 18:32
Kontaktovat uživatele:

amati

Příspěvek od banan »

myslim, ze jestli nekdo zacina hrat na bici, tak by mel zacinat na amatkach. jednak je to prijemna zkusenost, na kterou se jen tak nezapomina a bici za 5000 a niz jiny nesezenete...myslim ze vetsina bubeniku na nich zacinala (az na ty co pochazeji z lepsich socialnich vrstev)... :wink: Ja jsem s nima dokonce odehraval koncerty a kdyz jsou zachovaly tak je to v klidu... :) nedoporucuji je ale na jinou hudbu nez je punk.... :D :D

MAM PROBLEM PRODAVAM AMATKY RADY SHIT 2 :) A NEJAKEJ KRETEN MI OD NICH ZTRATIL "TECKO" NA UCHYCENI DVOU PRECHODU...PROTO VAS PROSIM JESTLI NEKDO NEVITE O NEKOM KDO BY TO POSTRADAL NEBO KDE TO SEHNAT NEBO ALESPON NEKOHO KDO BY MI TO MOHL PODLE VZORU VYSOUSTRUZIT ZA NEJAKOU ROZUMNOU CENU..... JSEM Z PRAHY
DIK
OI! BANAN :twisted:

sedi
Diskutér Sféry
Příspěvky: 197
Registrován: 01 čer 2006 19:47
Bydliště: na Ostrove
Kontaktovat uživatele:

Re: amati

Příspěvek od sedi »


Uživatelský avatar
tomba
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 247
Registrován: 28 úno 2008 18:33

Re: amati

Příspěvek od tomba »

Mě se líbí ta palička v kopáku držící molitan (aby se nepřevracel :D )...

http://www.hudebnibazar.cz/foto.php?ID=418429

jinak, pěkné rozestavení :lol:

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: amati

Příspěvek od Vojta Horák »

tomba píše:Mě se líbí ta palička v kopáku držící molitan (aby se nepřevracel :D )...

http://www.hudebnibazar.cz/foto.php?ID=418429

jinak, pěkné rozestavení :lol:
ÍTÝ volat domů

Uživatelský avatar
tomba
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 247
Registrován: 28 úno 2008 18:33

Re: amati

Příspěvek od tomba »

No a má pěkné barevné sladění tomů :twisted: :twisted:

h@nz
Nováček
Příspěvky: 22
Registrován: 24 led 2009 16:39
Kontaktovat uživatele:

Re: amati

Příspěvek od h@nz »

toz tady su moje (resp. znamyho amatky) vubec se nevyznam v tom co je to za typove oznaceni ale rekl bych ze shit 2 ale kupodivu maji dle meho libovy zvuk
Obraz001.jpg
Přílohy
Obraz002.jpg

Uživatelský avatar
miross
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 204
Registrován: 30 čer 2006 12:54

Re: amati

Příspěvek od miross »

Tak se připojuji s fotodokumentací, moje první bicí - samozřejmě Amati. Koupil jsem je tenkrát od kámoše za 3tis. ale vypadaly úplně jinak, udělal jsem si menší přestavbu, vyházel jsem všechny rezavý šrouby, ráfky, mušle a poskládal jsem z nich trochu obstojné "bubny", tenkrát jsem ani nevěděl, že je nějakej Wrap/obal na korpusy, takže jsem původní notně ošlehaný obaly sundal a natáhl přes ně černý folie. Vzpomínám na ně opravdu rád, jelikož teprve u Amátek se rozhodnete jestli budete pokračovat v hraní dál :D
Přílohy
1
1
2
2

joelimbo
Pokročilý
Příspěvky: 68
Registrován: 14 říj 2009 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: amati

Příspěvek od joelimbo »

Co máte proti Amátkám? :) Když jsem začínal hrát byla to suer věc. Samozřejmě nejsou Amátky jako Amátky. Já třeba mám soupravu, že nejeden člověk mi nemohl uvěřit jak to hraje a vypadá. CO se týče HW to už je jiná liga :mrgreen:
Ale je pravda, že dnes kdybych začínal tak bych si něco přišetřil a pořídil třeba Basix.

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: amati

Příspěvek od Drumman »

h@nz píše:toz tady su moje (resp. znamyho amatky) vubec se nevyznam v tom co je to za typove oznaceni ale rekl bych ze shit 2 ale kupodivu maji dle meho libovy zvuk
Obraz001.jpg

Opravim te :lol: Shit 3 podle dlouhych korpusu tomu :wink:

Kupec
Diskutér Sféry
Příspěvky: 146
Registrován: 18 úno 2009 18:30

Re: amati

Příspěvek od Kupec »

Tak já se teda taky připojim :) -hraju čtvrtym rokem a na amátky nedam dopustit-koupil sem je za 5 tis. klasa sestava(14x4?;13;14;16;20)a až do letoška sem s nima hrál beze změny-jedinou vadu měly že kotel byl vytočenej z plechu-což bylo nahovno-tak sem o prázdniny pořídil original Amati a v září sem koupil rytmičák Sonor force 3007-jinak sem dal přechodum novou barvu a hrajou uplně super :D

zamek
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 20 dub 2007 16:34

Re: amati

Příspěvek od zamek »

Ve zkusebce taky jeste nejaky casti amatek pouzivam, na cviceni to sice neni, ale aspon je to pravej punk. jinak by to snad ani neslo :D

nga
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 30 říj 2009 14:37

Re: amati

Příspěvek od nga »

To byste nevěřili. I dnes žije člověk, který na otázku nejoblíbenější soupravy s hrdým výrazem odpoví "JÁ AMATI!". Jmenuje se jiří cikryt a učí na teplické konzervatoři. Nazdar!

ozo
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 27 říj 2010 17:28
Bydliště: Bratislava

Re: amati

Příspěvek od ozo »

Prispejem svojou troškou do mlyna:-) Toto je korpus 18´amati kotla. Ked sa v zime nudím, tak majstrujem. Zvuk...no do skúšobne dobrý :-)

novy1.jpg

Odpovědět

Zpět na „Úletové bicí soupravy a komponenty“