Airbrush na bicí

Zvuk, design, materiály, prostě kam to všechno spěje???:-))

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Airbrush na bicí

Příspěvek od tomcorn »

Seznámil jsem se s týpkem, co dělá airbrush na vše možné a prý by rád zkusil bubny. Třeba to někoho z Vás zaujme.
http://www.sancezdesign.com

MACEK
Řečník Sféry
Příspěvky: 690
Registrován: 25 led 2008 00:20
Bydliště: NAŠIMĚŘICE
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od MACEK »

podle těch výtvorů co tam má na fotkách musím uznat že je to Machr. :!: :!: ....ale asi by to vyšlo draho nastřikat cely škopky..

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od tomcorn »

Za optání nic nedáš.

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od Hans-Drums »

Ta Explorerka je fakt povedená....jenže bubny,to je fakt velkej povrch,já si nedovedu tipnou,kolik by to koštovalo,ale málo to nebude.Ale já osobně preferuju spíš střídmější motivy,nebo jednu,dvě barvy,ale souprava celá poAibrushovaná by se mi moc nelíbila.Spíš si nechat nastříkat na blánu kopáku logo kapely,nebo tak něco.....
ObrázekOvšem jinačejší motiv :D

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od DUMP »

tomcorn píše:Seznámil jsem se s týpkem, co dělá airbrush na vše možné a prý by rád zkusil bubny. Třeba to někoho z Vás zaujme.
http://www.sancezdesign.com
Kromě tebe už tu asi nikdo další libovolně "přestříkávatelný" bubny nemá :mrgreen:

sancez
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: 10 led 2009 17:26
Bydliště: Praha-východ...kousek od Říčan
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od sancez »

zdarec...
všechny Vás tady zdravím...
asi bych neviděl problém s cenou za škopky. Záleží vždy jen na motivu a podobných věcech kolem.
Je to dost široký pojem říct, že by to stálo ranec, když si pod tím rancem každý představí něco jiného.
A jelikož bych rád v tomhle odvětví prorazil dál a dostal se do podvědomí i jiné sortě než jen motorkářům a tuningářům, tak jsem pro reklamu ochotný udělat dost.
Takže co vy na to?? :twisted:

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od Vojta Horák »

sancez píše:zdarec...
všechny Vás tady zdravím...
asi bych neviděl problém s cenou za škopky. Záleží vždy jen na motivu a podobných věcech kolem.
Je to dost široký pojem říct, že by to stálo ranec, když si pod tím rancem každý představí něco jiného.
A jelikož bych rád v tomhle odvětví prorazil dál a dostal se do podvědomí i jiné sortě než jen motorkářům a tuningářům, tak jsem pro reklamu ochotný udělat dost.
Takže co vy na to?? :twisted:
Takže chceš neci bici, ktery striknes, nebo nekoho kdo s tebou bude spolupracovat pri stavbe novy soupravy? Respektive jestli jsem to dobre pochopil, tak nechces bici, ale staci ti foto bicich ktery jsi udelal...?

sancez
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: 10 led 2009 17:26
Bydliště: Praha-východ...kousek od Říčan
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od sancez »

nechci škopky.
Myslel jsem to jinak...ty dodáš své škopky, ja je za nějakou promo cenu stříknu, ty budeš dělat reklamu kde tě napadne a já ...já se z toho pak zbláznim.

666Marek666
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 20 lis 2008 19:47
Bydliště: Kremnica (SR)
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od 666Marek666 »

A čo tak sa nakontaktovat na drumcenter.cz a dohodnut sa s nimi ze pri najblizsej prerabke nejakych bicich ich za symbolicku cenu nastriekas a oni ti tak spravia reklamu :wink:

sancez
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: 10 led 2009 17:26
Bydliště: Praha-východ...kousek od Říčan
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od sancez »

jde mi spíš o jednotlivce, ale nápad je to zajímavý...díky

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od RadimCep »

Ja bych do toho sel, ale jen treba s virblem, slo by to?

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od Rift »

sancez píše:zdarec...
všechny Vás tady zdravím...
asi bych neviděl problém s cenou za škopky. Záleží vždy jen na motivu a podobných věcech kolem.
Je to dost široký pojem říct, že by to stálo ranec, když si pod tím rancem každý představí něco jiného.
A jelikož bych rád v tomhle odvětví prorazil dál a dostal se do podvědomí i jiné sortě než jen motorkářům a tuningářům, tak jsem pro reklamu ochotný udělat dost.
Takže co vy na to?? :twisted:
Bral bych nástřik na přední blánu u kopáku ... akorát ještě nevím co :D Ještě musím vymyslet jaký motiv. Teda pokud je to technicky možné :?:

MACEK
Řečník Sféry
Příspěvky: 690
Registrován: 25 led 2008 00:20
Bydliště: NAŠIMĚŘICE
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od MACEK »

S tou předí blánou by to nebylo špatný....taky bych si to někdy nechal udělat ,ale taky nevim co bych si tam dal :neutral: ...

sancez
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: 10 led 2009 17:26
Bydliště: Praha-východ...kousek od Říčan
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od sancez »

tak postupne...
virbl...ano realizace je mozna...rekni co bys na nej chtel, ja udelam navrh, poslu do mejlu, ty odsouhlasis a vlitneme na to.

BLÁNY...zajima me jedna vec...jak moc ta blana rezonuje pri dopadu...ta, do ktere mlati slapka je jasna, ale tahle druha????
Zjistim u nas v praci, jestli nemaji nejakou znicenou a zkusim jak na tom drzi barva a podobne a poreferuju.

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od Rift »

Přední blána na kopáku bude určitě rezonovat v rozmezí nějakého toho centimetru ... tak do 2 cm by to mohlo být :?: :idea:

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od tomcorn »

sancez píše:Zjistim u nas v praci, jestli nemaji nejakou znicenou....
nemají :lol: :lol: :lol:

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od RadimCep »

To sanchez: navrh necham na tobe, neco navrhni a posli neco si vyberu.. Jakej chces ten buben? Holy drevo nebo uz lakovanej? Nebo je to jedno

sancez
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: 10 led 2009 17:26
Bydliště: Praha-východ...kousek od Říčan
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od sancez »

tomcorn píše: nemají :lol: :lol: :lol:
tak nějakou zařídíme ne?? :lol: :lol:

bubenec radši lakovaný, ať má na sobě už nějakou tu vrstvu laku a nesaje barvy jako velrybí mládě...co by se ti líbilo za motiv???
Styl?? lebky, plameny, nějaký peklíčko, grafický věci, řekni si.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od Koubas »

myslim, že s blánama bys udělal dobrej kšeft, o to by určitě zájem byl velkej. a co se týče toho pohybu tý blány, tam jde o praskání? logo výrobce je koneckonců taky jenom barva, profi kapely to sice maji tištěný asi nějakým sofistikovanějším způsobem, ale pořád je to barva. na pískovanejch remech by to muselo držet určitě.

MACEK
Řečník Sféry
Příspěvky: 690
Registrován: 25 led 2008 00:20
Bydliště: NAŠIMĚŘICE
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od MACEK »

to máš pravdu,pořád se někdo ptá ,kde potisknout přední blánu na kopák,i já bych si to koneckonců jednou nechal udělat...

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od RadimCep »

to sancez: třeba nějakej drak by se mi líbíl.. Nebo nějaký plameny.. :)

Pajas
Řečník Sféry
Příspěvky: 592
Registrován: 10 kvě 2007 19:47
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od Pajas »

...u tý rezonanční blány je problém, že ji musíš při ladění napnout. Při hraní zase rezonuje, takže se pořád mění její tvar ( samozřejmě v nějakých setinách mm, co já vím ) Kdysi jsem měl jednu rezonančku nastříkanou a po čase se to začlo loupat.Třeba by to spravila základovka na plasty.
Ber to jako úvahu, nejsem odborník. :wink:

sancez
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: 10 led 2009 17:26
Bydliště: Praha-východ...kousek od Říčan
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od sancez »

to Pajas.....no napadlo me, nejdriv to striknout zmekcovacem, ale jestli by se tim nezmenila nejak vlastnost te blany...preci jen ji to jakoby trochu nalepta...obrazne.
A rikas ze se to zacalo loupat po case...co to je po case???
A jeste jedna otazka...jakou ma ta blana zivotnost??? myslim pri dennim hrani, pouzivani - kolik??? mesic, pul rok, rok??

to Mapexdrummer...neni problem, az neco bude dam echo...rekneme ze prelom dnes vecer...zitra vecer :)

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od Vojta Horák »

sancez píše:to Pajas.....no napadlo me, nejdriv to striknout zmekcovacem, ale jestli by se tim nezmenila nejak vlastnost te blany...preci jen ji to jakoby trochu nalepta...obrazne.
A rikas ze se to zacalo loupat po case...co to je po case???
A jeste jedna otazka...jakou ma ta blana zivotnost??? myslim pri dennim hrani, pouzivani - kolik??? mesic, pul rok, rok??

to Mapexdrummer...neni problem, az neco bude dam echo...rekneme ze prelom dnes vecer...zitra vecer :)
No s tim naleptanim nevim, urcite by to neco udelat mohlo. Je taky dobry vedet, ze mas nekolik typu blan, piskovany, nepiskovany, ciry a bily/cerny, kazda ma jiny slozeni a jiny vlastnosti. Okrasna blana ma zivotnost par let, dokud ti ji nejakej blboun neprotrne nejakym predmetem, treba tyci kuprikladu :)

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Airbrush na bicí

Příspěvek od gu-staff »

Noiselord píše:No s tim naleptanim nevim, urcite by to neco udelat mohlo. Je taky dobry vedet, ze mas nekolik typu blan, piskovany, nepiskovany, ciry a bily/cerny, kazda ma jiny slozeni a jiny vlastnosti. Okrasna blana ma zivotnost par let, dokud ti ji nejakej blboun neprotrne nejakym predmetem, treba tyci kuprikladu :)
Blbouni jí zásadně trhaj mikrofonem...

Odpovědět

Zpět na „Úletové bicí soupravy a komponenty“