STAGG TIM

Info, jak dostat nejlepší zvuk.
matka
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 08 úno 2007 22:12
Kontaktovat uživatele:

STAGG TIM

Příspěvek od matka »

cuz lidi.chci se zeptat:mam skopky stagg tim,hraju na na ne uz tak pul roku,takze ty prevozky co na nich mam uz sou pekne jety...zajima me jestli kdyz koupim novy blany a dam tomu cas abych to naladil jestli mam nakou sanci z toho dostat aspon jakz takz nakej zvuk nebo je to proste naprostej shit vsech shitu?
dikes

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Projdej to a kup amatky s normalnima blanama, mozna ti jeste neco zbyde na cinel.

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Ano mami, je to naprostej shit všech shitů, taky jsem je měl...zbav se toho, než se to rozpadne:)))

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

na věci od stagu, bych nešáhl ani tyčí na dráždění opic!!

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »

taky bych se je snaži prodat a radši koupit něco jinýho. Jinak pokud koupíš nový blány, zvuk se zvedně, ale ze sraček na hovna. Takže to za ty prachy podle mě nestojí :mrgreen:

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

a hlavně stag. Stag sice dělá super gongy, ale všechno ostatní od nich je horší jak ''pojď na mě zboku'' však už tu byl jeden borec na sféře, co reklamoval stojan na činel od stagu, který se mu i s činelem zlomil a ještě že mu činel spadl do klína, jinak by měl i po činelu.

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

a ještě sem zapoměl napsat, že na něj ani nehrál a zlomil se. takže se toho honem zbav, ať tě to ještě nezmrzačí!!! :D jó mami a můžu se tě na něco zeptat, za kolik si je koupila??

matka
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 08 úno 2007 22:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matka »

hmm tak to jste me vubec nepotesili...muzete mi teda pls poradit na jakou sadu bych mel upgradovat?dikec

2 Martin:jo jasne.za 5,5k

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »

upgraduj na Sonor Delite :mrgreen:

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

postačí ti v pohodě do začátku ty co mám v profilu, Mapex Q series za 11 000,- nebo 13 000,- teď to nechápu, pač v ceníku co mám stáhlý doma jsou za 11 a na mapex.cz jsou za 13

Henry
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 227
Registrován: 13 led 2007 16:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Henry »

docela se divim ze este najdou lidi ktery koupej staggy.... 8)

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

no se stane, víš jak, začátečník a vychcanej obchodník

Henry
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 227
Registrován: 13 led 2007 16:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Henry »

tjn ...ale ty staggy se stejne prodavaj hur nez amatky co?... :)

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Ja kdyz sem prodaval swingstary, tak kupec mel naky stagy bo shitovy Peavey, zbavil se toho, kaufl moje swingy a jeste mu zbylo..... takze se to da.

Henry
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 227
Registrován: 13 led 2007 16:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Henry »

asi mel dobrej den...:) sem videl na inzerci nekoho kdo prodaval stagy asi 2 mesice a porad nikdo... :) az nakonec sel s cenou dolu....;)

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

no jó ono to tak bývá, proto je lepší si koupit na začátek nějaké bicí od dobré značky, tam máš pak vždycky šanci je pak prodat za slušný prachy

matka
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 08 úno 2007 22:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matka »

na bici hraju uz nejakou dobu ale jelikoz sem chudej student tak jedinou vec co sem si koupil k Amatkam ktery sem zdedil po tatovi byly blany...A pak mi kamosi sehnaly ty Staggy...Jako bylo mi jasny ze to bude shit ale proste vic penez sem nemel...Tej za maturitu ukecal mati at mi koupi Tamu HP200TW

Negr
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 295
Registrován: 30 črc 2005 19:29
Bydliště: Třeboňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Negr »

podle mě sis těma Staggama oproti Amátkám nepolepšil. oboje je nanic, ale Amati aspoň s tradicí :D a eště jedna věc od Staggů se nechá. takovej ten beater za kilčo :)

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slowmeda »

Ja myslim že vymazleny amati s vhodnýma blánama jsou mnohem lepší. ale ne ty silnostěný, musí to být ten starší typ s prstencema, ty poměrně hrajou, dělal sem na nich i nový hrany a posunul sem je o úroveň výše.

matka
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 08 úno 2007 22:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matka »

2 Slowmeda:jak vypadej ty prstence?myslim ze ty moje sou docela stary...no prave ty hrany vubec nemuzu zjistit kde a za kolik mi je sou schopny dobre prebrousit :(

Gagarin
Řečník Sféry
Příspěvky: 670
Registrován: 16 zář 2005 17:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin »

matka píše:2 Slowmeda:jak vypadej ty prstence?myslim ze ty moje sou docela stary...no prave ty hrany vubec nemuzu zjistit kde a za kolik mi je sou schopny dobre prebrousit :(
Prostě zevnitř jsou u konců korpusu nalepeny takové dřevěné zpevňovací obroučky... Měly to prachstaré Amati, co byly dělané podle Ludwigů a prej jako jediné měly nějakej zvuk (krom virblu)....Slowmeda potrvdí?

Szustill
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 12 lis 2006 15:12
Bydliště: Plzeň mě100

Příspěvek od Szustill »

Na bicí Stagg tim hraju uz několik let, a jsem s nima spokojenější než s nšjakejma Amati. alespon nějak zní, i když trochu "shitověji", zvláště pokud komplet vyměníte blány a dobře vyladíte... Neříkám že je to špička, ale stačí. A teď mě třeba kamenujte :twisted:

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Szustill píše: a jsem s nima spokojenější než s nšjakejma Amati. alespon nějak zní, i když trochu "shitověji", :twisted:
Tímto souvětím ses ukamenoval sám :D

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

tak nějak, protiřečíš si sám. Souhlasím s polymorphem, jen se koukni koubasovi do profilu a uvidíš, jak si vyšperkoval staré amatky, oproti staggu je tohle pecka za lepší prachy než ty životunebezpečný staggy

Záďa
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 411
Registrován: 18 bře 2007 15:03
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Záďa »

Tak tak... u amátek mám prostě pocit, že to jsou bubny dělaný s dobrym úmyslem(asi těžko na nich Amati Kraslice ňák moc rejžovaly). U staggu mám pocit, že se to vyrábí stylem přijede ti na páse buben, namontuj mušli, honem další... Uděláš tisíc bubnů za den, dostaneš prémie a kvalita je problém spotřebitele.

Odpovědět

Zpět na „Ladění“