STAGG TIM

Info, jak dostat nejlepší zvuk.
Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

tak tak, amati jak je vidět, přežili a přežijí desetiletí, ale u staggu o tom pochybuju

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

hlavně mě dostává, jak si všichni kupujou drahý dvojšlapky k levnejm srágorám. dyg na to nějakej sypec bude stejně znít jak brambory do sklepa. prodat staggy a vzít prachy na dvojšlapku, koupit normální bubny.

Amati forévr, příští rok si zase nějaký koupim.

Szustill
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 12 lis 2006 15:12
Bydliště: Plzeň mě100

Příspěvek od Szustill »

myslel jsem shitověji nežli třebas pearl masters nebo sonor delite, ale rozhodně ne hůř než amátky :wink: Stagg osazeny emperorkama, na kopáku evans hydraulic a jak to hraje(ne že by to nechtělo lepší, jen chci říct, že i z dle vás "totálního šitu" se dá vyloudit ucházející zvuk)... i když pro vás jazzmany a dechnaře (až na pár vyjímek) to asi nic není. Běžte raději cvičit místo vysedávání u sféry (nic proti ní). Chtěl bych se vás ještě na něco zeptat. Cítíte ten rozdíl mezi "na co to hraješ?" a "co na to hraješ?" :idea:
btw: kdo z vás na Staggy opravdu hrál?

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »


Henry
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 227
Registrován: 13 led 2007 16:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Henry »

ja ne a se rad... :)

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

jako naštěstí jen u kámoše ve zkušebně :D

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BóĎA »

já sem na ně taky hrál,je to opravdu extra shit
nejsem žádnej dechař ani jazzman

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Zpěnym chodem...mám to už taky za sebou! Ano.., odehrál jsem zkoušku na amátky! Konečeně patřím mezi muže. Už mám světu co říct. :) A co víc! Byly přituněný molitanem a spoustou kobercovky!!! Hmm!

Joey
Diskutér Sféry
Příspěvky: 145
Registrován: 01 kvě 2007 21:17
Bydliště: Kolín , Červený Pečky , Pardubice, Myslív (KRÁSNÁ ŠUMAVA)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joey »

čus pánové - bohužel i já sem si před rokem kopil ten jak vy říkáte shit a musim říct že jako začátečník sem byl z nich nadšenej jenomže !
jak tak vás poslouchám bo čtu tak mám takovej pocit že to nikde neprodám . leda tak do spalovny. jo jako na naučení nejaký tý techniky stačí ale kam potom s nima !!!!!!
potřebuju něco jinýho - nemám prachy bohužel

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Mno, já je prodal za 5 000,-...to je tak reálná hodnota. Za 4 litry je prodáš určitě.

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

jak říká Trade, ty 4000,- jsou adekvátní, ale myslím, že se ti to bude prodávat hůž, než amatky, ale to je jedno, možná když natrefíš na nějakýho úplnýho začátečníka, který o tom ví kulový, popřípadě nějakýho tatíka, který shání soupravu pro svýho malýho kluka, tak když mu ukážeš účet, za kolik si je koupil, možná bys je mohl prodat i o kapku víc, ale to už záleží fakt jen o štěstí.

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medák »

Taky jsem na Staggy (a jim podobný) hrál a nepřišlo mi to tak strašný. Problém je spíš v tom, že se to časem celý rozesere. No ale za 8 tisíc nový bicí není zas tak moc, když to pak člověk za 4 nebo 5 prodá, ale v žádným případě bych to nekupoval ani jako začátečník! Lepší koupit jetý Tamy, Pearl, Sonor a spol. (ty jsou nejvíc frekventovaný) za 10 tisíc, který při upgradování za 9 v pohodě prodáš.

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

no ale to je na tom to nejhorší, že se to celý rozesere, dalo by se snýst, že by to za ty prachy nemělo pomalu žádný zvuk, ale kdyby to aspoň drželo pohromadě :D navíc si myslím, že když bicí, který nejsou starý ani rok, prodáš možná ani né za poloviční cenu, není to zrovna moc velký úspěch, hlavně na ty staggy bude hodně dlouho hledat kupce, to aji amatky můžeš být schopen prodat za víc a v mnohem kratším čase, a to jsou starý desítky let :D shrňme to, buď bude čekat na nějakýho úplnýho amatéra, který v životě neslyšel nic o bicích, nebo nějaký podobný individum, nebo se musí smířit s tím, že ty staggy neprodá za víc jak 4000,-

Joey
Diskutér Sféry
Příspěvky: 145
Registrován: 01 kvě 2007 21:17
Bydliště: Kolín , Červený Pečky , Pardubice, Myslív (KRÁSNÁ ŠUMAVA)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joey »

mno uvidim co se dá dělat. každopádně teď na nic nemám tak to do ůnora vydržim bo to budu mít placenou praxi - takže se uvidí - něco se snad ještě na tom naučim a pak to pošlu zpět do Číny :twisted:

Joey
Diskutér Sféry
Příspěvky: 145
Registrován: 01 kvě 2007 21:17
Bydliště: Kolín , Červený Pečky , Pardubice, Myslív (KRÁSNÁ ŠUMAVA)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joey »

tak si představte co se mi opřed pěti minutama stalo - cvičim cvičim a mám po stojanu na činel .... :evil:

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Joey: Jo? To je normální. Mě se roztrhla šlapka - držák beateru se prostě rozpůlil.

Joey
Diskutér Sféry
Příspěvky: 145
Registrován: 01 kvě 2007 21:17
Bydliště: Kolín , Červený Pečky , Pardubice, Myslív (KRÁSNÁ ŠUMAVA)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joey »

Trade : ! to mě se šlapka nerozlomila ale už sem jí radši vyměnil za Iron Cobru abych jí dal dyštak na jinou soupravu až bude.rozpadl se mi H.H. stojan tak sem tam dal tlamu roadpro ale ta souprava fakt stojí za .... :evil:

jako nesouhlasim s Koubasem že je blbost si kupovat drahý dvojšlapky k levnejm srágorám - vždyť na tu dvojšlapku se člověk naučí a až si koupí jiný bicí tak si ji dá na nový a starej HW střelí....
já v tom nevidim nic špatnýho - proč si budu kupovat dvojšl. či jakejkoli HW nejakej shit když ten kvalitní vydrží mnohem dýl a můžu ho použítvat dál a dál .. :shock:

stellartois
Pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: 11 zář 2007 15:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stellartois »

Ja mam teda od staggu(taky TIM)... :oops: ...ja vim...tak teda ja mam od nich kotel,ale zajimalo by me jestli se ta jizdenka do pekla da nejak naladit...nahore mam ambasadorku a rezonancni diplomatku a lezou z toho sileny veci...jo a taky by me zajimalo kde by mi zbrousili hrany(fakt netusim kde...truhlarstvi?)...vymazlil sem se s nim jako svin ale ta spina ne a ne hrat

stellartois
Pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: 11 zář 2007 15:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od stellartois »

Jo a jeste neco Vam ke staggu reknu...kamos je mel a asi po dvacatym hrani nam prislo jako dobrej napad skocit do nich...a vite co?...byl to dobrej napad...zbyl z nich ten kotel a ten je ted muj :( :?

Kubaluda
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 13 říj 2007 06:25

Příspěvek od Kubaluda »

ahoj nahodou tenhle tyden sem koupil chini stagg,od kamose za litr a zni nejen ja si to myslim dost v klidu je to19ka ale ted presne nevim jaky typ to je :)

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Kubaluda: Mno, oni činely od Staggu zní na svou cenu relativně dobře. Potíž je v něčem jinym - odejdou strašně rychle. Saša by mohl povídat o svým stagg splashi, kterej odešel po pár minutách - to je sice extrém, ale i tak se připrav, že velmi pravděpodobně nevydrží moc dlouho.

stuffdrummer
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 27 srp 2006 16:43
Bydliště: Dží el Sity

Příspěvek od stuffdrummer »

No tak to ja na obranu Staggu musím povedať že: mám SH 14" chinu už asi 2 roky a stále drží (klop klop klop) aj zvukovo je dobrá, nijak ju nešetrím, to isté splash furia 8"... no, záleží samozrejme od kusu..asi tak..

Chico
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 02 pro 2008 21:24

Re: STAGG TIM

Příspěvek od Chico »

Jo. Měl sem Staggy ale rozpadly se po tři čtvrtě roku a musel sem kupovat nové Sonory.

Kalik
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 431
Registrován: 27 črc 2008 13:52
Bydliště: Třeboňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: STAGG TIM

Příspěvek od Kalik »

muzu potvrdit..presne po trictvrte roku mi prave ted doma na staggach upadla musle :D ....este ze mam na zksuebne yamahy :D ....uz setrim an neco lepsiho :D

Kryštof
Diskutér Sféry
Příspěvky: 198
Registrován: 24 bře 2008 12:43
Kontaktovat uživatele:

Re: STAGG TIM

Příspěvek od Kryštof »

Taky ted resim prodej Staggu. Mam na tom Remo USA Pinstripy i na kopaku, virbl emperorka, myslite, ze bych to s tou jejich hihat a boom standem a noname slapkou prodal za 5000? Pridam k tomu Boss Db30 a druha varianta s paiste 101 hihat a 20 ride + cinelovy stojan sonor a crash stagg a obal na cinely warwick za 7500? Chci si koupit silverstary :D

Odpovědět

Zpět na „Ladění“