Jak si vyrobit ladičku na bicí - návod

Info, jak dostat nejlepší zvuk.
smurf
Řečník Sféry
Příspěvky: 580
Registrován: 03 pro 2008 16:39
Bydliště: Opava - Hlubočec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak si vyrobit ladičku na bicí - návod

Příspěvek od smurf »

Zdar, a máš ji ještě? Bych jí třeba odkoupil za rozumný peníz, ať se s tím nemusím babrat.
Já jsem se s tímhle forychtuňkem už setkal, známý ji dokonce používá ve svém domácím studiu. Samozřejmě, nikdy to nevychytáš úplně a tabulkové hodnoty se budou lišit od těch, co sedí bubnům zvukově. Ale když mi týpek škopky "srovnal" během pěti minut tak, že hrály velice "poslouchatelně", chtěl bych jí mít, spíš pro tyhle účely, tj. rychlé dolazení "nahrubo" před zkouškou nebo koncertem.
Prostě, jak napsal Mates, tam, kde na to není čas a potřebuješ rychle dostat z bubnů aspoň nějaký zvuk, je ten budík k nezaplacení.

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Jak si vyrobit ladičku na bicí - návod

Příspěvek od RadimCep »

Zdravím, mohl by mi ji taky někdo vyrobit? Popř. bych ji odkoupil...

smurf
Řečník Sféry
Příspěvky: 580
Registrován: 03 pro 2008 16:39
Bydliště: Opava - Hlubočec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak si vyrobit ladičku na bicí - návod

Příspěvek od smurf »

Hele, chci se zeptat, jde vám ten odkaz na návod otevřít? Mi ne.. :x
Já teda znám tu ladičku odjinud, vyrábí ji taky Drumdial a třeba na allegro.pl ji prodává nějaký kutil, je tam pár kladných ohlasů, že to funguje...
Každopíďo si myslím, že vyrobit to nebude problém, mám zkušenosti s custom výrobou dílů na moto. Úchylkoměr se dá koupit za 500,- (nový, samozřejmě) , + matroš a nějaké drobné soustružníkovi, takže cena do litru s přehledem. Ale ten plánek by pomohl, fakt mi to nejde otevřít... :(

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak si vyrobit ladičku na bicí - návod

Příspěvek od mates »

http://www.ladicka.zde.cz by melo jit uz otevrit !!! zrusily mi hosting tak sem to dal jinam.

smurf
Řečník Sféry
Příspěvky: 580
Registrován: 03 pro 2008 16:39
Bydliště: Opava - Hlubočec
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak si vyrobit ladičku na bicí - návod

Příspěvek od smurf »

Díky, ó veliký! :lol: Už to ide! Tak, a teď už jen přemoct lenost, koupit bazmek a zajet za soustružníkem.
Největší problém bych viděl v tom prvním... :oops:

Jardas525
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 02 dub 2007 20:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak si vyrobit ladičku na bicí - návod

Příspěvek od Jardas525 »

Je to už poměrně staré téma, ale pokud by měl někdo zájem tak doma ještě jednu ladičku mám a prodávám ji dejte vědět v případě zájmu na mail: jarousek.sokol@gmail.com
Přílohy
IMAG0105.jpg

Odpovědět

Zpět na „Ladění“