Virbl tama Artstar mosaz

????
Odpovědět
EL34
Pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 18 říj 2009 14:26
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Virbl tama Artstar mosaz

Příspěvek od EL34 »

Zdravím.
Musím si koupit nějaký nový bubínek. Mám nově přeblaněné sonory 2007 a hraje to docela slušně. i s činelama jsem už spokojenej.Teď je brzdou ve zvuku Březovej bubínek 2007. Který se mi fakt nelíbí.
Chtěl jsem něco průraznějšího a tenhle jsem slyšel a líbil se mi. Jak jen tom v porovnání s dnešní produkcí? Za kolik se dá sehnat v bazaru?
Díky

pampa
Pokročilý
Příspěvky: 84
Registrován: 18 pro 2010 14:31

Re: Virbl tama Artstar mosaz

Příspěvek od pampa »

Já jsem zkoušel 14x6,5 a byl poměrně dobrý. Teplý zvuk, výborná reakce struníku, přeznění tak akorát, zvukově fakt dost slušný. Bazarová cena je cca 4000 kč.

EL34
Pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 18 říj 2009 14:26
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: Virbl tama Artstar mosaz

Příspěvek od EL34 »

Díky za odpověď.
Dá se za tu cenu koupit dnes nový už lepší bubínek? Já jsem právě vždy hrál jen na zákláďáky a na levné plecháče od sad. takže vlastně nevím moc co chci. Nevím velký bude rozdíl v porovnání s tím F2007 sonorem. Typy a váh. kategorie činelů a blány to vše mám zmáknutý, ale o bubínkách vím málo.
Ten artstar se mi líbil proto, že je průraznej a o to je u bubínku dost podstatné. Navíc ještě Tama vyrobená v Japonsku. Prostě si myslím , že ve srovnání s dnešní produkcí ten buben bude mít navrch a vůbec nemusím mít novej.
Kdyby někdo prodával za rozumnou cenu ať dá vědět.

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Virbl tama Artstar mosaz

Příspěvek od Medák »

EL34 píše:Díky za odpověď.
Dá se za tu cenu koupit dnes nový už lepší bubínek? Já jsem právě vždy hrál jen na zákláďáky a na levné plecháče od sad. takže vlastně nevím moc co chci. Nevím velký bude rozdíl v porovnání s tím F2007 sonorem. Typy a váh. kategorie činelů a blány to vše mám zmáknutý, ale o bubínkách vím málo.
Ten artstar se mi líbil proto, že je průraznej a o to je u bubínku dost podstatné. Navíc ještě Tama vyrobená v Japonsku. Prostě si myslím , že ve srovnání s dnešní produkcí ten buben bude mít navrch a vůbec nemusím mít novej.
Kdyby někdo prodával za rozumnou cenu ať dá vědět.
Bubínek Artstar ES mosazný vlastním a hraje moc pěkně. Kupoval jsem ho trochu horším stavu. Ale i nový bubínky hrají pěkně - za 4 tisíce si určitě vybereš.
Naposledy upravil(a) Medák dne 04 úno 2014 13:28, celkem upraveno 1 x.

EL34
Pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 18 říj 2009 14:26
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: Virbl tama Artstar mosaz

Příspěvek od EL34 »

Co říkáte na to kdybych si místo toho artstaru pořídil tento mosaznej mapex http://www.drumcenter.cz/eshop/mapex-pr ... 57936.html
Bude zvukově dobrý jako náhrada toho artstaru?

bubenik.zt
Diskutér Sféry
Příspěvky: 110
Registrován: 02 bře 2008 18:27

Re: Virbl tama Artstar mosaz

Příspěvek od bubenik.zt »

EL34 píše:Co říkáte na to kdybych si místo toho artstaru pořídil tento mosaznej mapex http://www.drumcenter.cz/eshop/mapex-pr ... 57936.html
Bude zvukově dobrý jako náhrada toho artstaru?
To už spíše nějaký Pearl Sensitone nebo freefloating.....? Taky jsem měl artstar mosaz 6,5, ale prodal jsem ho se soupravou....

Posluchač3
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 08 bře 2016 15:08

Re: Virbl tama Artstar mosaz

Příspěvek od Posluchač3 »

KA1465.jpg
Nějak jsem nestíhal přispívat a ani se nemohu přihlásit, tak jsem se přejmenoval z Posluchac na Posluchač3 a zaregistroval se.
Na obrázku je TAMA-KENNY ARONOFF SIGNATURE 14X6,5".

Přátelé prosím o radu.
Zakoupil jsem bazarový bubínek Tama Artstar mosaz 14x6,5 s ocelovými ráfky. V porovnání např. s bronzovou Tamou PB 355 se mi zdá takový ostřejší, bronzová Tama je taková ušlechtilejší a univerzálnější. Na bronzovém bubínku jsou mosazné ráfky.. Podotýkám, že bubínek Tama bronz 14x5,5 v r. 2002 stál 14 000 Kč.
Tama ve svém portfoliu nabízí černě poniklované mosazné i bronzové bubínky. TAMA-KENNY ARONOFF SIGNATURE 14x6,5", TRACKMASTER, 1mm Mosaz stojí v Drumcentru 20 340 Kč, TAMA-SIMON PHILLIPS SIGNATURE 14x5,5", GLADIATOR, BRONZ, 1mm stojí 15 880 Kč.

Chci experimentovat. Můj bubínek Tama Artstar má korpus flekatý a chci nechat korpus poniklovat.
Jaký máte názor, zkušenosti?

Odpovědět

Zpět na „Virbl“