DC- drums

????
Odpovědět
Posluchac
Diskutér Sféry
Příspěvky: 142
Registrován: 13 pro 2012 00:26

DC- drums

Příspěvek od Posluchac »

Stal jsem se majitelem tohoto krasavce - DC- drums,Custom Shop p. Honajzer,Walnuts Rock.
Je to můj první javorový bubínek a hned sakra dobrej:)))
http://www.drumcenter.cz/eshop/dc-drums ... 66234.html#

Část recenze od předchozího majitele Petra Žůrka, učitele hry na bicí a bubeníka od Věry Špinarové :,,Je to konečně to co jsem hledal - jasný dřevěný zvuk, který reaguje od piana až do forte a pořád si drží barvu. Dají se s ním v kapele dělat věci, které mi Supersensitiv nedovoloval. Má nádherný zvuk na bláně, rim shot i rantl samotný a tak nějak se na něj méně nadřu. Prostě to hraje samo ( mimochodem dal jsem na něj Ambassadorku, kvůli zvyku)."
66234_img_4b5f2f26f1a95_1.jpg

zdenal
Pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 14 dub 2011 12:43

Re: DC- drums

Příspěvek od zdenal »

Designově velmi hezký kus :-)
A vůbec mám pocit, že ty snary od Ivoše Honajzera hrajou opravdu výborně, známý tam kupoval pro mladýho 14x5 v mahagonu a ten bubínek hraje nebojím se napsat famózně.

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: DC- drums

Příspěvek od Žilkoslav »

Pěkná porce dřeva a krásná povrchovka! Ať ti hraje! :wink:

Jenda
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 326
Registrován: 10 črc 2005 18:26
Bydliště: Pardubický kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: DC- drums

Příspěvek od Jenda »

Já už spoustu měsíců trápím tenhle kousek 13x7, výborný buben!
Přílohy
75249_img_4ee1d52212ca0_1.jpg

graceman
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 11 led 2014 12:26
Bydliště: Čížkovice

Re: DC- drums

Příspěvek od graceman »

Zvláštní, ale já jsem se ještě neodvážil DC buben koupit ani jednou. Koukám ale, že se to celkem chválí :-), k čemu byste to kvalitou přirovnali? Je možný udělat videozáznam se slušným zvukem bez NAZVUČENÍ a hodit to třeba na YT?

Jenda
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 326
Registrován: 10 črc 2005 18:26
Bydliště: Pardubický kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: DC- drums

Příspěvek od Jenda »

Já na to nemám techniku.. Ale co se týče té kvality - vím o klukovi, který prodal Pearl Reference a koupil si soupravu z DC.. To už by mělo poukázat na to, že to bude asi hrát..

Posluchac
Diskutér Sféry
Příspěvky: 142
Registrován: 13 pro 2012 00:26

Re: DC- drums

Příspěvek od Posluchac »

Nyní nestíhám. Domluvím se se zvukařem a něco vymyslíme.Ten můj DC s korpusem z kotle DW Collectors a prstenci hraje jako kdybys vzal můj Premier Artist Birch nebo Premier APK a zakulatil zvuk .. Tzn. parádně ale jinak.:)) Má také víc basů než Artist , když je o palec vyšší. Je to také o blánách, pro vyšší hlasitost ve špičkách aby se vyrovnal soupravě Tama Starclassic Performer B/B do budoucna plánuji sundat z DCečka Ambassadorku a dát tam Evans Power Reverse Dot či ekvivalent jako jsem dříve dal na Premiera Artist. .
Ještě dodatek. Když jsem bubínek vybalil, musel jsem ho naladit výše, nesnesl jsem pocitově nízký a kulatý zvuk. Poněvadž jsem zvyklý na ostrý zvuk březového Artiste, který ladím o trochu výše než C. Ze zkušenosti vím, že učitelé hudby ladí přesně na ton, my amatéři zase na co nejlibovější zvuk:)))
Naposledy upravil(a) Posluchac dne 14 led 2014 21:26, celkem upraveno 2 x.

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: DC- drums

Příspěvek od RadimCep »

Hral jsem na soupravu na obchode, byla to tusim tahle a hralo to jako prase. Nemam moznost porovnat s top souprava, jen Saturny a Oak Custom a tohle hralo sakra lip. Kopak pekne dunivej, ale zaroven tam bylo takova mlaskava tecka. Tomy pekne melodicky, byly tam Emperory snad.. No hralo to uzasne.. :D

Snare nevim, byl tam asi nejak DC drums, ale co to bylo zac nevim..

graceman
Nováček
Příspěvky: 20
Registrován: 11 led 2014 12:26
Bydliště: Čížkovice

Re: DC- drums

Příspěvek od graceman »

Díky za reakce, to celkem čumim :-D

Posluchac
Diskutér Sféry
Příspěvky: 142
Registrován: 13 pro 2012 00:26

Re: DC- drums

Příspěvek od Posluchac »

graceman píše:Díky za reakce, to celkem čumim :-D
Tady je zvuková ukázka z 3.4. 2013, kdy ještě na můj bubínek hrál P. Žůrek, bubeník od Věry Špinarové.. http://www.youtube.com/watch?v=T7F2sv1p0wY

A tady jsem našel nahrávku bubínku ještě z Drumcentra :))
http://www.youtube.com/watch?v=56DQQgVHgl4

A ještě jednou http://www.youtube.com/watch?v=e44oUhUQrwY

Odpovědět

Zpět na „Virbl“