M-AUDIO Fast Track ULTRA 8R + SAMSON 7Kit

Mikráky, sluchátka, metronomy, ladičky ....

Odpovědět
Refresh
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 05 led 2010 20:03

M-AUDIO Fast Track ULTRA 8R + SAMSON 7Kit

Příspěvek od Refresh »

Ahoj, chtěl jsem se zeptat kohokoliv kdo má zkušenosti buď se "M-AUDIO Fast Track ULTRA 8R " zvukárnou nebo s mikrofonama "SAMSON 7Kit", chci si koupit vybavení abych si mohl už celkem slušněji nahrát bubny-zkusit udělat nějaký corvery, alias Cobus (: a tak...máte tedy prosím někdo zkušenosti se jmenovaným vybavením?? Dobré? Špatné??

Diky

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: M-AUDIO Fast Track ULTRA 8R + SAMSON 7Kit

Příspěvek od Šupi »

Nad něčím podobným také uvažuju, zvukovku bych ti doporučil spíše ve FireWire verzi - pokud jím tvůj komp disponuje...no a k tem mikrofonum - hnal bych se radši do značek AKG, Sennheiser, Shure...

Kryštof
Diskutér Sféry
Příspěvky: 198
Registrován: 24 bře 2008 12:43
Kontaktovat uživatele:

Re: M-AUDIO Fast Track ULTRA 8R + SAMSON 7Kit

Příspěvek od Kryštof »

AKG, Sennheiser nebo Shure budou určitě lepší, ale na ty Samsony nahrává třeba Paco Barilla, a zvuk je hodně v pohodě!

Refresh
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 05 led 2010 20:03

Re: M-AUDIO Fast Track ULTRA 8R + SAMSON 7Kit

Příspěvek od Refresh »

Šupi píše:Nad něčím podobným také uvažuju, zvukovku bych ti doporučil spíše ve FireWire verzi - pokud jím tvůj komp disponuje...no a k tem mikrofonum - hnal bych se radši do značek AKG, Sennheiser, Shure...
No právě že na ntb ani na Pc FireWire nemám. V čem je rozdíl? FireWire je lepší?

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: M-AUDIO Fast Track ULTRA 8R + SAMSON 7Kit

Příspěvek od Šupi »

Ano, FireWire má větší přenos dat...ale nutnost to rozhodně neni, zvládne to i USB. Kámoš má něco podobného a řikal že když připojuje USB tak mu to brutálně zatěžuje procesor na rozdíl od FireWire. Ale předpokládám že se zvukem nebudeš asi pracovat realtime, takže stačí i USB. Někde pohledej a něco si o tom přečti (zvukařská fóra). Potom existuje i věcička kterou strčís do slotu ExpressCard v ntb a máš FireWire :). Ale ne každej ntb dneska EC má..:( (stejně jako můj - i já řešil tento problém ;-) )

Odpovědět

Zpět na „Elektronika“