profi metronom

Mikráky, sluchátka, metronomy, ladičky ....

Painter
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 21 dub 2007 20:43
Bydliště: Lanškroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Painter »

Přílohy
23139.jpg
23139.jpg (9.77 KiB) Zobrazeno 2614 x

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

mates píše: Bene jak programovatelnej ?? jako ze si u nej muzes dat od urciteho taktu jiny tempo nebo jinou zmenu ??
To ze ma Bass DB60 ??
Přěsně tak, Boss, DB60 to má. Máš osm pamětí na různý rytmy a můžeš je nechat po určitym počtu taktů vystřídat. Nějaký složitější sekvencování s tim dělat nelze, ale pro moje (cvičební) účely to bohatě stačí.

DrDrum
Pokročilý
Příspěvky: 58
Registrován: 19 črc 2003 00:47
Bydliště: Chebsko

Příspěvek od DrDrum »

Mám Tamu rw 100 nevíte náhodou jestli tam jde naproghramovat změna kliku po určitým taktu moc jsem to nezkoumal

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

DrDrum píše:Mám Tamu rw 100 nevíte náhodou jestli tam jde naproghramovat změna kliku po určitým taktu moc jsem to nezkoumal
Tak toto nejde. Mas tam pouze 19 presetu, kde si nastavis tempo, typ kliku a dobu, kterou chces akcentovat. Tot vse.

DrDrum
Pokročilý
Příspěvky: 58
Registrován: 19 črc 2003 00:47
Bydliště: Chebsko

Příspěvek od DrDrum »

jo dik to jsem zjistil,ale myslel jsem jestli se to nenastavuje nějakým fíglem :oops:

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

šlo by to udělat tak, že si uložíš do paměti rychlost toho nového tempa a na první dobu co by se to mělo změnit by jsi footswitchem přepneš z původního tempa na další nastavené. je to trochu složitější, ale jde to. Teda doufám, že RW100 má paměti a výstup na footswitsch jako RW105.

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Adrub: Má, jen má míň slotů

DrDrum
Pokročilý
Příspěvky: 58
Registrován: 19 črc 2003 00:47
Bydliště: Chebsko

Příspěvek od DrDrum »

To Adrub:Dík za radu.Mně stejně jen zajímalo jestli tam ta funkce náhodou není,kdyby byla tak bych ji stejně asi neužil, protože nikde ve skladbách změny tempa nemám. :oops:

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

RW 100 ma vystup na footswitch, ale tusim, (pac ten pedal nemam) ze to je jen na start a stop vybraneho presetu, menit preset tim asi nepujde.

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

Nee, tim footswitchem přepínáš presety, nemam to sice odzkoušené, ale nedavno jsem držel v ruce manuál od RW105 a přečetl jsem si ho a tak si to pamatuju. Dneska to vyzkoušim a uvidim zda je to pravda.

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Adrub píše:Nee, tim footswitchem přepínáš presety, nemam to sice odzkoušené, ale nedavno jsem držel v ruce manuál od RW105 a přečetl jsem si ho a tak si to pamatuju. Dneska to vyzkoušim a uvidim zda je to pravda.
Ja mluvim o RW100...

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

Jj vim, ale předpokládám, že to bude plnit stejnou funkci u obou typů.

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Tušim, že co ten fůtsvič má dělat se dá nastavit, žejo.

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

Si teda asi přečtu ten návod ještě jednou :D

DeeDeeP.
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 31 srp 2014 19:17

Re: profi metronom

Příspěvek od DeeDeeP. »

Pořídil jsem si Tamu RW 105, koupil k ní footswitch za účelem přepínání tempa během skladby, ale dost mě nasralo, že pro přepnutí tempa musím na footswitch šlápnout dvakrát (když šlápnu jednou, začnout se automaticky přepínat programy 1,2,3,4,5.....) což je teda pěkně nahovno. Nevíte pls někdo co s tím, aby stačilo na footswitch šlápnout vždy jen jednou aby se přepnu program??

Odpovědět

Zpět na „Elektronika“