Metronom v mobilu

Mikráky, sluchátka, metronomy, ladičky ....

Odpovědět
shs
Pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 19 črc 2006 19:36
Bydliště: Vysočina

Metronom v mobilu

Příspěvek od shs »

Hledal jsem tuhle věc dlouho, ale nepodařilo se. Je to pravděpodobně závada prvku mezi židlí a klávesnicí. Mám N5310 a to co jsem našel nebylo moc funkční. Poradí někdo?

stanik
Pokročilý
Příspěvky: 70
Registrován: 18 bře 2008 09:11

Re: Metronom v mobilu

Příspěvek od stanik »


shs
Pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 19 črc 2006 19:36
Bydliště: Vysočina

Re: Metronom v mobilu

Příspěvek od shs »

To jsem zrovna nemyslel, už to nemůžu najít. Byla to java aplikace, ale nerozběhlo se to. Jeden byl zase strašně potichu.

JARYNEK
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 07 úno 2010 12:07

Re: Metronom v mobilu

Příspěvek od JARYNEK »


Uživatelský avatar
g.m.kenny
Diskutér Sféry
Příspěvky: 126
Registrován: 05 říj 2010 21:23
Bydliště: Cheb

Re: Metronom v mobilu

Příspěvek od g.m.kenny »

Mám Android systém s mobilem, bohužel starou G1. Má je 600MGHz procesor. metronomů na Android je hafo a dokonce i bubenických s lekcemy a ukázkamy paradidlů..no prostě super mnoho programů. Ale bez výkoného mobilu..nejlépe nového s minimem 1GHz procesor to de do kopru. Metronom si klape jak vožralej.

Takže sem si koupil raději drahý od Bosse Dr. Beat DB 60....je fajn a má skvělou funkci svícení displeje. Až budu hrát líp pořídím si ten vyžší model co do něj de zapojit i triger pad a má trenéra.

Určitě něco je, ael nestojí to za to pokud nemáš fakt namáklej foun s Androidem.

Rači si kup nějaký levný el. metronom do kapsy a na sluchátka. Baterie vydrží většinou věčnost.

Kryštof
Diskutér Sféry
Příspěvky: 198
Registrován: 24 bře 2008 12:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Metronom v mobilu

Příspěvek od Kryštof »

Mám taky Androida s 600Mhz a Mobile Metronome mi tam běhá parádně, dokonce jsem ho vyměnil za Boss DB30, který jsem prodal, protože v tom metronomu na Androida je perfektní fíčura, že když na displej zaťukám prstem tempo tak se do toho tempa metronom nastaví, navíc můžu ukládat tempa a pak je načítat, prostě paráda.

Uživatelský avatar
DNK
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 348
Registrován: 09 lis 2007 09:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Metronom v mobilu

Příspěvek od DNK »

Kryštof píše:fíčura
To jako fičí? Nebo to čůrá? Já té nové češtině moc nerozumím, možná ani nechci :(

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Metronom v mobilu

Příspěvek od Sheafraidh »

DNK píše: To jako fičí? Nebo to čůrá? Já té nové češtině moc nerozumím, možná ani nechci :(
nic hrozneho to neni - je to "feature", google translator to preklada jako "vlastnost" apod., ale ja bych to spise bral ve vyznamu "vychytavka" (je to asi z nejakeho popularne-IT slangu)...

jennydrums
Pokročilý
Příspěvky: 74
Registrován: 26 črc 2007 14:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Metronom v mobilu

Příspěvek od jennydrums »

iphonistum naprosto doporučuji: http://www.frozenape.com/Tempo/index.html#

Uživatelský avatar
g.m.kenny
Diskutér Sféry
Příspěvky: 126
Registrován: 05 říj 2010 21:23
Bydliště: Cheb

Re: Metronom v mobilu

Příspěvek od g.m.kenny »

Kryštof píše:Mám taky Androida s 600Mhz a Mobile Metronome mi tam běhá parádně, dokonce jsem ho vyměnil za Boss DB30, který jsem prodal, protože v tom metronomu na Androida je perfektní fíčura, že když na displej zaťukám prstem tempo tak se do toho tempa metronom nastaví, navíc můžu ukládat tempa a pak je načítat, prostě paráda.
Ta fíčura se menuje Tap Tempo, každý lepší metronom jí má. Ale bez té se obejdu. Spíš mi u metronomů chybí nastavení tempa i v desetinách. Pak je tap tempo super. Slyšíš song naťukáš tempo a metronom se ti do konce skladby nerozjede jinam.

To, že ti to dobře fachá i na 600 Mhz androidu bude tím, že máš kvalitně naprogramovyný soft. Jak se jmenuje ten metronom co používáš?

Kryštof
Diskutér Sféry
Příspěvky: 198
Registrován: 24 bře 2008 12:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Metronom v mobilu

Příspěvek od Kryštof »

Je to Mobile Metronome. Treba ten nejvyssi Boss 90 ma taky tap tempo nebo neco takoveho?

Uživatelský avatar
g.m.kenny
Diskutér Sféry
Příspěvky: 126
Registrován: 05 říj 2010 21:23
Bydliště: Cheb

Re: Metronom v mobilu

Příspěvek od g.m.kenny »

Kryštof píše:Je to Mobile Metronome. Treba ten nejvyssi Boss 90 ma taky tap tempo nebo neco takoveho?
Dík mrknu na něj....já používám BOSS Dr.Beat DB 60.

Je malý praktický pro mě na cesty, skvělé funkce aktivního i pasivního podsvícení, paměť na asi 7 pozic, smyčku, Tap Tempo. Výdrž bakterií snad nekonečná.
Prostě nej. Fakt super. Ten nejvyšší model si taky někdy koupím, ale to fakt až se zas posunu o něco dál dál a opravdu dál.

http://kytary.cz/boss-db-60/HN073851/

Odpovědět

Zpět na „Elektronika“