Swivel technika

O tom, kdo, co a jak cvičí a kolik času ze života tomu dává... zkrátka vše kolem.
Odpovědět
memento
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 22 říj 2007 21:39

Swivel technika

Příspěvek od memento »

Ahoj,chtel bych poprosit o radu nekoho,kdo ovlada tuto techniku.Jak je to s pozici stehna?Odkud ma vychazet pohyb nohy,kycle maji byt uvolnene?Napsal jsem to trochu chaoticky,ale snad to pochopite :) Diky

Uživatelský avatar
Moleek
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 247
Registrován: 10 led 2010 12:44

Re: Swivel technika

Příspěvek od Moleek »

Tady je jedno český video.
Já to neumím, takže lépe neporadím

Uživatelský avatar
ThunderStorm
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 31 pro 2010 02:34

Re: Swivel technika

Příspěvek od ThunderStorm »

memento píše:Ahoj,chtel bych poprosit o radu nekoho,kdo ovlada tuto techniku.Jak je to s pozici stehna?Odkud ma vychazet pohyb nohy,kycle maji byt uvolnene?Napsal jsem to trochu chaoticky,ale snad to pochopite :) Diky
Určitě trpíš také Kolliasománií, tak ti řeknu jednu věc, co řekl samotný George(ale řekl to taky Roddy a mnoho dalších z top xtreme drummers). "Lidi moc řeší techniky, namísto toho, aby denně trénovali." S tím souhlastím. Jako začínající samouk jsem neuměl nic. Jeden učitel mě naučil držet paličky, posed za bicíma, základ teorie rytmus apod a pak jsem šel svojí cestou. Všechny techniky jsem se naučil sám. Zkoušel jsem heel-toe, swivel, prostě všechno, na youtube máš milion návodů, ale stejně největší návod máš ve vlastním těle - samo si řekne jak a co hrát. Pokud nebudeš respektovat své tělo, tak se to stejně nikdy nenaučíš - respektive se to naučíš blbě. Tak přeju hodně štěstí, méně otázek na techniky a víc dřiny za bicíma. :mrgreen:

Plesnivec
Diskutér Sféry
Příspěvky: 110
Registrován: 13 lis 2012 16:44

Re: Swivel technika

Příspěvek od Plesnivec »

Není marné když víš, jak to dělají mistři, ale to o poslouchání vlastního těla a dřině za bicíma lze tesat přímo do kamene.

memento
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 22 říj 2007 21:39

Re: Swivel technika

Příspěvek od memento »

ThunderStorm-Asi jsi nepochopil otazku.Já se neptal na rady,jak cvicit.Ty jsi nech pro nekoho jineho.Díky

Odpovědět

Zpět na „Cvičení“