Učitelé

O tom, kdo, co a jak cvičí a kolik času ze života tomu dává... zkrátka vše kolem.
Gagarin
Řečník Sféry
Příspěvky: 670
Registrován: 16 zář 2005 17:05
Kontaktovat uživatele:

Učitelé

Příspěvek od Gagarin »

Začínám s bicíma, ale nechce se mi do toho jen tak doma klepat, bez jakéhokoliv profesionálního vedení a tak dávat neopakovatelnou šanci potenciálním zlozvykům...
Zkrátka a dobře si pořádně nejsu jistý vůbec ničím, co udělám, jestli to dělám správně a tím pádem se mi nechce pouštět dál, gor když vím, že se za čas stejně zadrhnu.
Prostě mě zajímá jedna věc - jak je to s učitelama na bicí? Tím chci říct jako asi kolik si vemou za hodinu, s čím vším u nich musím počítat, atd, mazáci budou určitě hned vědět, co myslím...

Gagarin
Řečník Sféry
Příspěvky: 670
Registrován: 16 zář 2005 17:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin »

Dobře, hledání jsem zkoušel a došel jsem k jednoduchému závěru - měl bych si najít učitele...
Nemůžete ale někdo poradit, jestli neznáte někoho na Severní Moravě?
Nejlíp buďto mé rodné město Nový Jičín, nebo město mnou každodenně navštěvované - Valmez...
Pokud znáte někoho v dědinách z okolí, tak pište, je to jedno, já se tam nějak dostanu. Hlavní je, aby to nebylo někde 50km daleko, řikám, nejlíp v Jičíně nebo Valmezu...
Jo a pokud někoho napadne nějaký rychlý a účinný způsob, jak učitele najít, tak bych byl moc rád, kdyby se se mnou o svoje zkušenosti podělil. Díky.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Zkus LSU v obou mestech, treba by Te tam nekde vzali. Pripadne v lidusce vyves inzerat a zeptej se v mistnich obchodech s hudebnimi nastroji, tam by mohli o nekom vedet. Dobri ucitele budou urcite v Ostrave, ale to uz mas trosku z ruky.

Gagarin
Řečník Sféry
Příspěvky: 670
Registrován: 16 zář 2005 17:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin »

Kostka píše:Ve Valmezu učí Jan Korger, je to tvrdá škola, ale stojí za to. Ptej se po něm.
To je fór, zrovna sem se tam dneska ptal v hudebninách a ten chlapík mi Korgera doporučil a dokonce mi na ňho dal aj mobil...

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Jo jo ale bacha je to tvrdá škola, Korger je oblečenej v černým latexu a na zdi visí biče a pouta, a když zahraješ notu blbě, tak tě zmrská a do análu ti narve...... Kostka by mohl povídat :lol:

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Tvrdá ruka (hlavně v mládí :lol:) je zapotřebí... :D

Gagarin
Řečník Sféry
Příspěvky: 670
Registrován: 16 zář 2005 17:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin »

Hmm, asi bych to risknul. Jestli to stojí za to, tak mi trochu tvrdosti neuškodí. Teď mně ale zajímá jedna věc. Kolik si vezme za hodinu?
Nebo za pololetí, to je jedno, prostě kolik mně (naše) to bude stát...

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Gagarin píše:Hmm, asi bych to risknul. Jestli to stojí za to, tak mi trochu tvrdosti neuškodí. Teď mně ale zajímá jedna věc. Kolik si vezme za hodinu?
Nebo za pololetí, to je jedno, prostě kolik mně (naše) to bude stát...
To se asi budes muset zeptat jeho :)

Gagarin
Řečník Sféry
Příspěvky: 670
Registrován: 16 zář 2005 17:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin »

Fajn, tak to s ním zkusím. Díky moc.

wlken
Diskutér Sféry
Příspěvky: 105
Registrován: 11 bře 2005 21:57
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wlken »

já vím že zase rýpu do vosího hnízda, ale stejně by mě zajímal názor ostatních na pana Korgera...Řekl bych že se kolem jeho osoby neustále tvoří nějaké mýty a polopravdy,řekl bych že část různých rozporuplných výroků i sám prohlašuje...Je tady kromě Kostky nekdo kdo ho zná (a nemusí to být jeho žáci)? Měl jsem k němu totiž chodit,byl jsem se u něho dvakrát podívat,vysvětloval mi některé ze svých praktik,pak jsem začal chodit k jinému učiteli,který mi zas říká že jsou to kraviny apod.. Řekl bych že by bylo dobré kdyby se k tomu někdo oficiálně vyjádřil,ať se nemusím hádat s kamarády u piva jakouže to má pan Korger školu, kde hrával dřív, jaktože tu jeho techniku v čechách nikdo nezná, proč se jeho někteří žáci (zejména na Valašsku) tváří jako sekta a nechcou o něm mluvit apod.
nechci nikoho z ničeho obviňovat nebo kritizovat, jenom by mě zajímalo jak to teda je, názoru je hodně a řekl bych že pravdu všichni mít nemůžou.... 8)

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Ty voe to je fakt tajemny jako ten onehda zminovany hrad v Karpatech! :shock: To ma snad neco spolecneho s politikou. Nebo se zajima samotna FBI....?

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

No, tak doufam ze sliby nezmizej a neco vic se tu dozvime .. ne zebych mel v budoucnu nekdy k tomuhle uciteli chodit... ale tajemnosti v tehle vecech mi prijdou divne.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

přikláním se k psykerovi

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Kostko, přestaň to brát vědecky a postav se k tomu čelem, tak jak to je!!!
Krom toho víš že máš dveře otevřený u jinýho učitele!!!

wlken
Diskutér Sféry
Příspěvky: 105
Registrován: 11 bře 2005 21:57
Bydliště: Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wlken »

To Kostka: Jasně,chápu Tě,ten můj dotaz byl možná trochu unáhlený, jenom si myslím že se kolem jeho jména dělá (možná) zbytečný humbuk - Mě by v konečném důsledku zajímalo jenom to,jestli jsem udělal dobře že jsem k němu nezačal chodit..(i když možná budu muset - nevím o nikom jiném kdo učí ve Valašském Meziříčí na bicí - v Brně na škole nebudu věčně...)

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Tyjo, to vážně zní tak tajemně, že bych jen kvůli tomu možná vážil cestu do Brna, abych si to poslechl... :lol:

FriiZ
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 01 zář 2006 17:08
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FriiZ »

neznáte nějakeho dobre učitele z okolí břeclavi ? dyštak nějakej kontakt dík

Zuzka
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: 17 lis 2006 16:36
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zuzka »

hele a proč to nevyřešíte tak že se prostě přihlasíte do zušky?tam vam daj učitele dobryho snad a vyjde to možna i levnějc....možna :) ...a v břeclavi snad ňáká je...

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

O ZUŠkách se mluví, ne? ;) :D

kitten
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 284
Registrován: 01 kvě 2004 21:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od kitten »

ted vysel novy zakon, a na zus muze len clovek do 18 let,
prvy stupen do 14 let, 14-18 druhy stupen, no je to v haji

Zuzka
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: 17 lis 2006 16:36
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zuzka »

to je kravina ne?dyt ja tam běžně potkavam lidi nad 20 i novy to je blbost...

doudleba
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 353
Registrován: 30 srp 2005 13:04
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doudleba »

Tak Kostko aspoň nějakej náznak... :)

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

To nejni vůbec pravda, je mi 19 a na ZUŠce studuju. Jestli jsi první nebo druhý stupeň taky ani nezáleží tolik na věku...akorát od plnoletosti, když pracuješ a zároveň nejsi student, vždycky už nastoupíš jen do studia dospělých, kde obvykle bývá o něco vyšší školné...ale jinak to je fakt nějaký divný...

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Takže mě to bylo řečeno takhle: ti, co jim je nad 18 mají smůlu a už je ZUŠka nevezme (nebo by platili asi 12 tisíc měsíčně --- absolutně bez příspěvků), ale když je někomu osmnáct v průběhu studia, tak to je aspon u nás udělaný tak, že si to školný musí nějak zasloužit (hraje v kapele, vyhrává soutěže, etc.). Mno a s tim prvnim stupněm je to blbost, mně je v květnu 18 a jsem ve 3. ročníku prvního stupně (ač mi to trochu štve, protože jsem nastoupil v únoru 05 a takhle budu o ten půlrok na konci připravenej).

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Píšu "když nastoupíš", ne "když pokračuješ ve studiu"... :wink: Tj když jdeš po osmnácti poprvé do hudebky, tak už Tě šoupnou do studia dospělých... :)

Odpovědět

Zpět na „Cvičení“