Nové začínající kapely

Obecně o hudbě

Líbí se Vám nahrávka?

super!
3
9%
výborný
4
12%
dobrý
14
41%
jde to
10
29%
nic moc
2
6%
hrozný
1
3%
 
Celkem hlasů: 34

thrasherka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 368
Registrován: 10 kvě 2006 21:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od thrasherka »

ojojoj,promiň.
Já jsem třeba byla na opeře dvakrát a teda šla bych klidně zas,to je zážitek,ten zpěv,to je ohromná síla.Jenomže je třeba pravda,že některý zpěvačky,co zpívají v metalových kapelách tak silnej hlas nemají,no nevim.
Ale v té písničce jsou fakt zajímavý prvky,to se odhalí až na další poslech...

LU-BOSCH
Diskutér Sféry
Příspěvky: 139
Registrován: 09 dub 2006 17:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LU-BOSCH »

operní technika v metalu mi moc nesedí , ale když už tam je , tak si myslím , že i ostatní členové , nebo nástroje by měli trochu experimentovat. Tohle mi přijde jeko sólistka + doprovod - není to škoda ? trochu exhibicionismu i u ostatních členů kapely by podle mně neuškodilo. Morbo píše : kytarový sólo za každou cenu - to raději nic , ale podle mě je rocková muzika postavená hlavně na kytarách. Třeba ST.ANGER od METALLICA je pro mě nezajímavý. Mám rád kytarový sóla. :?

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

tak sem konečně překonal lennost a poslechnul to. budu se asi těšit na nahrávku s lepším zvukem, zajímavý to bylo, to jo, ale asi každýmu to nesedne. já osobně budu dál preferovat řev typu Wednesday 13 (i když sem si jistej, že náš kytarista by mě asi na koncert vytáhnul).

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

Nechápu,jak někdo moh napsat hrozný...myslím,že to má úroveň.
Ty škopky sou dobrý!

Baader
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 23 srp 2005 14:21
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baader »

Hugo Bos píše:Nechápu,jak někdo moh napsat hrozný...myslím,že to má úroveň.
Ty škopky sou dobrý!
Díky! No, každýmu se líbí něco jiného ... Takže, když se to někomu nelíbí, tak ať to klidně napíše...

thrasherka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 368
Registrován: 10 kvě 2006 21:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od thrasherka »

Souhlasím s LU-BOSCHem,že by měli víc se projevit ostatní hudebníci.Prostě hudba postavená jenom na zpěvu(není to sice až tak případ této kapely)je prostě o něco ochuzená(třeba že zpěvaci jsou vždycky ti neznámější,ale že kapela má výbornýho bubeníka,na to se třeba zapomene,což by se nemělo stáááááát!).Takže tak.
Jinak každej přece může napsat svůj názor-líbí nelíbí,ne?pro někoho to klidně může být krásný a pro někoho naopak....

Baader
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 23 srp 2005 14:21
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Baader »

thrasherka píše:Souhlasím s LU-BOSCHem,že by měli víc se projevit ostatní hudebníci.Prostě hudba postavená jenom na zpěvu(není to sice až tak případ této kapely)je prostě o něco ochuzená(třeba že zpěvaci jsou vždycky ti neznámější,ale že kapela má výbornýho bubeníka,na to se třeba zapomene,což by se nemělo stáááááát!).Takže tak.
Jinak každej přece může napsat svůj názor-líbí nelíbí,ne?pro někoho to klidně může být krásný a pro někoho naopak....
Ano, samozřejmě.

Uživatelský avatar
Squeez
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 266
Registrován: 01 čer 2006 16:50
Bydliště: Třebíč

Příspěvek od Squeez »

tak jiste :mrgreen: vam se libi me zase ne ;)

thrasherka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 368
Registrován: 10 kvě 2006 21:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od thrasherka »

2baader:Já vím ,že tys to psal předtím... :mrgreen: no já jsem si to jenom neuvědomila :mrgreen: jako že to píšu,když už to tady padlo.no nicméně,jestliže vás baví hrát,tak jen tak dál :mrgreen:

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

ačkoliv mi to úplně nesedlo, tak bych nedal hrozný už jenom za úroveň muzikantů a zpěvačky, ale zase na top hodnocení to taky nebude, je dobře, že si prostě někde vyslechnete rady, co je dobrý, co zlepšit. sou i kapely, co si myslí, že sou dokonalý hned zkraje a pak se jenom vezou na tom, že na ně choděj chlastat kámoši.

thrasherka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 368
Registrován: 10 kvě 2006 21:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od thrasherka »

jo to je pravda.to prostě chce nějakej názor,aby člověk nedělal jenom pro sebe.a názor cizích lidí je podle mě důležitější,pač když se to líbí známým tak-buď se jim to fakt líbí,nebo se jim to líbí jenom proto,že to dělají jejich známí anebo se jim to nelíbí,ale nechtějí to říct...
Ono je totiž docela těžký něco kritizovat a pak o tom vést nějaký žhavý diskuze,když třeba člověk v žádné kapele nehraje a je hudebně nečinnej.J eprávě otázka,jestli by třeba dokázal něco lepšího...
Takže snaha se ale musí cenit.

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Naprostej souhlas. A ta nahrávka, jaxem psal, se mi vcelku líbí, takže jen tak dál.

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubnos »

Tak hlasoval som pre dobrý, preto, pretože mne sa zdá ten operný spev, taká amatérska napodobenina. neviem, kde sa ho učíš, ale znie to ako fistula. Na koncert by som v každom prípade išiel, ale doma bvy som to asi nepočúval. Ale to ja štýlom, a nie prevedením. Takže v podstate odomna kladné hodnotenie.

Morbo
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 27 bře 2006 11:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morbo »

LU-BOSCH píše:Morbo píše : kytarový sólo za každou cenu - to raději nic , ale podle mě je rocková muzika postavená hlavně na kytarách. Třeba ST.ANGER od METALLICA je pro mě nezajímavý. Mám rád kytarový sóla. :?
"St. Anger" je opačnej extrém. Na jejich dokumentu bylo vidět, že Hammet se začal vztekat, že Lars tak odmítá kyt. sóla. Bylo evidentní, že se napočátku dohodli, že tentokrát nebudou rvát do každý písně mermomocí sólo (což je podle mě rozumný), ale na konci se jim to vymklo z rukou a Lars nechtěl za žádou cenu žádný sólo - což je stejná kravina. Hammet sóla evidentně chtěl. Tudíž asi tak...:)
Já mám rád sóla, pokud maj svoje místo, logiku a maj co říct. Např. "Unity" vod RAGE je album, který mě vůbec nebaví, sloky a refrény prozívám a každou píseň se těšim na kytarový sólo a kdyby žádný nebylo, tak bych byl nasranej. :) ... Jenže Smolski je něco trochu jinýho (než všichni vostatní na týhle planetě)...

Uživatelský avatar
Tom Halfar
Nováček
Příspěvky: 34
Registrován: 16 srp 2008 22:33

Re: Nové začínající kapely

Příspěvek od Tom Halfar »

pekny celkem se mi to libi ac to neni muj zanr :) mozna se mi zda ze ten zpev je mozna az moc nahlas oproti zbytku ale mozna je to mima reprakama.. Jinak jen tak dal

Odpovědět

Zpět na „Prostě o hudbě“