papež a muzika :)

Obecně o hudbě
Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

papež a muzika :)

Příspěvek od Slowmeda »

To co napsal v minulých letech dnešní papež (tehdy snad kardinál) prohloubilo můj odpor k církvi. Výňatek je z biografie AC/DC. Jaký názor na to mají ostatní?
ACDC_biografie.jpg

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od tomcorn »

Co k papeži říci...... jsem jen rád, že církev je od státní moci dostatečně oddělena.

ToMik
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 263
Registrován: 29 srp 2006 10:13
Bydliště: Plzeň

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od ToMik »

Kdo byl v Praze na SKA-P, tak ví svoje...! :lol:

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od Slowmeda »

tomcorn píše:Co k papeži říci...... jsem jen rád, že církev je od státní moci dostatečně oddělena.
tj, jinak by jsi těžko sypal :P

smurf
Řečník Sféry
Příspěvky: 580
Registrován: 03 pro 2008 16:39
Bydliště: Opava - Hlubočec
Kontaktovat uživatele:

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od smurf »

Žádný antikrist nenapáchal v historii víc zla, než Katolická církev ve "jménu božím".
:evil: :evil: :evil:

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od Slowmeda »

smurf píše:Žádný antikrist nenapáchal v historii víc zla, než Katolická církev ve "jménu božím".
:evil: :evil: :evil:
Hudba pro mé uši.... :mrgreen: Myslím že za tyhle bludy církev schovává především svoje prasárny, je lepší odvézt pozornost :arrow:

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od Vojta Horák »

Církev by za svoje sviňárny dneska podle mě neměla existovat, natož vlastnit nějaké chrámy a dožadovat se dotací. Kdo hovno dělá, hovno dostane by se v tomhle případě mělo uplatnit :evil:

milq
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 497
Registrován: 12 zář 2006 14:14
Bydliště: Skalica, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od milq »

...pope smoke dope...

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od Kajda »

Alice Cooper je přitom věřící :D

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od sasa »

otázka je kdo napsal onen výňatek a v kterém textu se objevil. já si o benediktu nemyslím pranic, ale o Vojtilovi jsem si myslel jen to nejlepší (především jako o člověku) - jo a jsem ateistista.
jinak církev (ať už jakákoliv), jako nástroj moci ukázala lidem už mnohokrát zač je tomu loket, takže se smurfovým příspěvkem nemůžu jinak než plně souhlasit :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od R - stick »

Hezké vyjádření - podle kterého si máme udělat obrázek o tom jedině správném názoru .... a když si ho neuděláme, tak budeme zatraceni - naštěstí. Být to ve středověku, tak by jsme byli v zájmu čistoty ducha rovnou upáleni. Od instituce, která se během své existence v zájmu té jedině správné víry dopustila takové hromady masových vražd, že Hitler a Stalin byli proti ní jen druhořadí tutctoví břídilové to opravdu sedí ....

Děkiuji, nechci.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od DUMP »

Církev byla v lidský společnosti nezbytnej nástroj k manipulaci, dneska sou tim nástrojem masový média. Ve srovnání s církví se z našeho pohledu asi nedopouštěj takovejch zvěrstev, ale úměrně k době je to nejspíš stejný.

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od Benbuben »

Církev je přece k zastření kopulování malejch chlapečků do zadečku. A tady je k tomu skvělej díkl saufpárku: http://www.southparkstudios.com/episodes/103969, kletě. :D

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od Vojta Horák »

Benbuben píše:Církev je přece k zastření kopulování malejch chlapečků do zadečku. A tady je k tomu skvělej díkl saufpárku: http://www.southparkstudios.com/episodes/103969, kletě. :D
No, na to jsem zapomněl, na tyhle pedofilní incidenty homosexuálního charakteru způsobené takzvaným celibátem.

Dave Carr
Pokročilý
Příspěvky: 66
Registrován: 09 dub 2007 09:26
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od Dave Carr »

Pánbíčkářský černoprdelníci vždycky budou hledat ďábla a cokoliv nepude podle jejich "standartu", bude prostě smrdět peklem. Jenže potencionálně existující ďábel by jim mohl co do vražd a zmařenejch životů jen opravdu velice tiše závidět...

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od Slowmeda »

Myslím že církev (i náboženství) je u nás i celosvětově v úpadku. Už jen toto téma to trochu potvrzuje. Bude více prostředků a lidí na řešení běžných věcí, než se zaobírat věcmi náboženství, které nikomu ještě žaludek nanakrmili. Omyl, pánům s bílými límečky vlastně ano. Nechci urazit věřící, každýho věc, jen píšu, že mě tato sestupná tendence vyhovuje.
Mám pár známých na malém městě na východním slovensku a když slyším jak to tam funguje, všední život - který je u drtivé většiny spjatý s církví, tak se ani nedivím, že se tam zastavil čas. Ty lidi tam chodí neustále do kostela, křtí se biřmujou, mají výklady o tom jak se mají chovat, desatero a pod. a jen vylezou tak se chovají přesně naopak, dost se tam chlastá, kurví apod. Když sem se ptal proč tam vlastně chodí a modlí se a všechny ty věci, když pak stejně nic nedodržujou, tak ani pořádně neví, prostě do kostela tam choděj všichni a vždycky chodili a když někdo ne, tak si na něj ukazujou a je z toho prakticky ostuda. To je normální pokrytectví :idea:

Adam
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 363
Registrován: 06 říj 2007 18:51
Bydliště: Světce u JH

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od Adam »

vy jste jako malý..
rathzingr nemá s Vírou co dělat.
(jsem pohan mimochodem)

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od Slowmeda »

Adam píše:vy jste jako malý..
rathzingr nemá s Vírou co dělat.
(jsem pohan mimochodem)
Obávám se že má, vzhledem k tomu že je nejvyší představitel věřících.

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od Vojta Horák »

čehože, prosím?

Adam
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 363
Registrován: 06 říj 2007 18:51
Bydliště: Světce u JH

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od Adam »

Slowmeda píše: Obávám se že má, vzhledem k tomu že je nejvyší představitel věřících.
mí známí věřící nad ním jen kroutí hlavou, pro pravé věřící je vatikán pouze "svaté oficium" tedy více méně kancl..

Kashmeeer
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: 16 lis 2008 20:45
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od Kashmeeer »

:D tenhle výňatek mě jenom utvrdil v mém názoru na organizovanou víru a katolickou církev především. Jejich prezentace zkratky ac-dc je opravdu ubohá :lol: , a označovat kapely jako Beatles a Queen jako přisluhovače ďábla tak to je vrchol - to se musí Freddie Mercury otáčet v hrobě. Jestli je něco "ďábel", tak církev samotná.

jafaktuznevim
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 17 črc 2009 15:13
Bydliště: Kolin
Kontaktovat uživatele:

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od jafaktuznevim »

Smarja, kdyby tohle o nasi kapele rekl, tak ja bych mu snad libal ruce (obrazne receno). Takova reklama a cest ! Hergot, asi mu poslu nasi desku ... (az ji natocime:-)

Uživatelský avatar
Jan
Správce
Příspěvky: 568
Registrován: 29 bře 2004 15:32
Bydliště: České Budějovice

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od Jan »

Jak je vidět z udivených reakcí z roku 1996, kdy Times otiskly úryvky z homilie tehdejšího kardinála Ratzingera, nejsme jediní, kdo přemýšlí, zda se Svatý otec náhodou neposral. Myslím si, že neposral a že jde jen o nedorozumění. On prostě na rozdíl od nás předpokládá, že v metalu se ten obdiv k Satanovi myslí vážně.

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od gu-staff »

Možná ve finále, když ve svý podzemní S/M místnosti hobluje nový ministranty, si ještě rád pustí Highway to Hell. Jenom má pak výčitky, který řeší takhle... :twisted:

smurf
Řečník Sféry
Příspěvky: 580
Registrován: 03 pro 2008 16:39
Bydliště: Opava - Hlubočec
Kontaktovat uživatele:

Re: papež a muzika :)

Příspěvek od smurf »

Benedikt XVI se u nás zastaví na svém turné. To bude nářez... JDETE????
:lol:

Odpovědět

Zpět na „Prostě o hudbě“