Jak hrajete?
Odpovědět
Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

A dokonce je to ze stejnyho podia :D - Zeleny zakal...

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BóĎA »

já to taky tak držim a vůbec mi to nevadí

Prochi
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 11 kvě 2008 10:32

Re: držení paliček (ze starého fóra)

Příspěvek od Prochi »

Cau... podívejte se na ten člověk hraje metal a dostal rachlost na docela slušnou úroveň poněkud svérázným způsobem držení paliček. Pravda že akcenty nejsou jeho doménou, ale je to určitě zajímavé, protože to prostě drží trochu jinak. Na youtube jsou další odkaz doporučuju je prohlídnout...zdarec bubenícííí...

witas
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: 04 črc 2008 14:17
Kontaktovat uživatele:

Re: držení paliček (ze starého fóra)

Příspěvek od witas »

hodne zajimava technika... Ja osobne jsem zastancem klasickeho drzeni a co se tyce rychlosti, preferuji prstovou techniku. Trvalo mi hodne dlouho nez jsem to rozjel do nejakyho slusnejsiho tempa. ale trpelivost ruze prinasi. hodne cvicim dvojky, ale s nima uz je to horsi, nevite nekdo jak cvicit abych dvojky nacpAl do breaků?

Matouš Bureš
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 27 kvě 2011 20:15

Re: držení paliček (ze starého fóra)

Příspěvek od Matouš Bureš »

JÁ SEM NEDÁVNO ZMĚNIL DRŽENÍ, DŘÍV SEM HRÁVAL S PALCEM DOLŮ, PO TYMPÁNISTICKU, ALE TEĎ JE PREJ MODERNĚJŠÍ MÍT PALEC NAHOŘE, V ZÁŘÍ JSEM SE PŘEUČOVAL ( NE KVŮLI TRENDU, ALE NA DOPORUČENÍ NOVÝHO UČITELE), CO SI MYSLÍTE O TĚHLE ROZDÍLNÝCH ZPŮSOBECH, KTERÝ VÁM VYHOVUJE VÍC A PROČ? :D

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Re: držení paliček (ze starého fóra)

Příspěvek od fankju »

Já si o nich nemyslím nic a vyhovuje mi bezmyšlenkovitě přecházet mezi klasickým francouzským (kterým jsem byl učen) a vajglovským (kterýžto moje ruce objevily vesměs autonomně) dle toho, kam na soupravě zrovna hraju.

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: držení paliček (ze starého fóra)

Příspěvek od Vojta Horák »

fankju: Souhlas.

Jinak já taky neřešim jak to držím, protože ta ruka na to přijde sama, jak se jí to nejlíp dělá, každej máme ruce jiný. Akorát hlídám, abych měl ruce uvolněný a ne v křeči.

Odpovědět

Zpět na „Držení paliček“