Točení paličkami

Jak hrajete?
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Točení paličkami

Příspěvek od Kajda »

pete77 píše:A myslím si ,že každej bubeník musí být trochu exhibouš :D :oops: :lol:
Správně, proto já hraji nejčastěji a nejraději nahá :!:

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Točení paličkami

Příspěvek od pete77 »

Kajda píše: Správně, proto já hraji nejčastěji a nejraději nahá :!:
a kde že to budeš nejdřív hrát?že bych se konečně stavil--názorná ukázka jak se exhibouš změní na úchyla :D

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Točení paličkami

Příspěvek od Vojta Horák »

pete77 píše: A myslím si ,že každej bubeník musí být trochu exhibouš :D :oops: :lol:
Každej muzikant, protože v podstatě ukazujeme svoje emoce....

Paul Wild
Diskutér Sféry
Příspěvky: 179
Registrován: 27 srp 2009 16:19

Re: Točení paličkami

Příspěvek od Paul Wild »

Já mám například pocit, že protáčení paliček kolem mejch prstů je absolutně nemožný, páč místo nich tam mám takový tlustý prťavý vídeňský párečky.. :evil:

Paul Wild
Diskutér Sféry
Příspěvky: 179
Registrován: 27 srp 2009 16:19

Re: Točení paličkami

Příspěvek od Paul Wild »

a k těm exhibicím, když se na to mrknu tak nějak zpětně, tak nejvíc blbostí (svlíkání, paření, skákání atd) za bicíma jsem předváděl když jsem na ty bubny taky hrál nejíc blbostí.. tak nějak mám pocit že stárnu a stává se ze mě fotr.. Ale pravda je že to tělo už má asi taky dost a to i přesto že mi ještě nebylo ani 27 8) ale ono se není co divit viz moje příspěvky v topicu Hraní vs Drugs :D ...ale i v tomhle jsem už ubral a na koncerty už zásadně střízlivej a nezhulenej..prostě fotr..

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Točení paličkami

Příspěvek od pete77 »

Tak to jo-já nikdy nepil a nekouřil a namol jsem nikdy nehrál a snad ani nebudu, nedal bych to :D

Paul Wild
Diskutér Sféry
Příspěvky: 179
Registrován: 27 srp 2009 16:19

Re: Točení paličkami

Příspěvek od Paul Wild »

tak to já vždycky pil a kouřil, namol odehrál několik koncertů který si nepamatuju a většinou jsem to dal..ale když už jsem to nedal, tak to byl pak fakt už průser..jako nikdy sem se při hře nerozpadl tak aby se muselo přestat hrát, ale ... :twisted: ne už bych to takhle nechtěl dávat, ovšem jako jízda to byla a to teda že pořádnej rokenról 8)

Uživatelský avatar
Moleek
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 247
Registrován: 10 led 2010 12:44

Re: Točení paličkami

Příspěvek od Moleek »

DUMP píše:To já hraju na bubny hlavně proto, že se můžu schovávat za činely :mrgreen:
To já si ty činely a přechody stavím čím dál níž (mám je rád téměř vodorovně a nechci si moc ničit paličky) a prosazuju si bicí čím dál blíž k divákům (tam kde to ovlivnim), ať taky něco vidím a nejsem moc zastrčenej

dotfred
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: 22 pro 2011 18:40

Re: Točení paličkami

Příspěvek od dotfred »

Když už paličku pořádně roztočím, tak jedině s "fake spin". Je to nejjednodušší a vypadá to efektně. Naučíš se to během pár dní
[video][/video]

Uživatelský avatar
g.m.kenny
Diskutér Sféry
Příspěvky: 126
Registrován: 05 říj 2010 21:23
Bydliště: Cheb

Re:

Příspěvek od g.m.kenny »

Radim píše:Tedy sorry, ja hraju uz docela hodne let, ale tocenim palickami jsem se nikdy nezabyval. Proc si sakra kazdy mysli, ze je to tak dulezite? Jsme muzikanti, nebo opice na predvadeni kejkli? Jasne, divadlo k tomu hrani take patri, ale bohuzel je to, jak vidno, casto ta dulezitejsi slozka.
Jinak uz tady o toceni byla parkrat rec, tak kdyz cele forum prohledas, mozna to najdes.
Dovolím si "drze oponovat" !
Tyhle ty rádoby srandičky točení, mezy prsty apod. jsou skvělým cvičením na prsty, zápěstí a vůbec to zlepšuje motoriku ruky ve spojení s komunikací s mozkovým pohybovým centrem a bůh ví co ještě.

Zkrátka je to funy a taky to hodně dá....a netvrdím to jen já....samo cvičit je základ, ale rozšiřovat cvičení obzvlášť jeli to i zábavným prvkem není k zahození. Sem zastánce fajnové techniky prstů, ruky zápěstí a né mlácení pažemi.... 8)

Uživatelský avatar
g.m.kenny
Diskutér Sféry
Příspěvky: 126
Registrován: 05 říj 2010 21:23
Bydliště: Cheb

Re: Točení paličkami

Příspěvek od g.m.kenny »

jebO píše:Je to šaškárna :D Ale když už tak protáčení mezi všemi prsty jak už to tu bylo nejednou odkázáno ale nikdo se k tomu nehlásí :) Jinak cvičit se dá třeba ve škole prupiskou a nebo i v práci s lopatou..
Kecy...nebo keci ? :D Já se hlásim, mezy prsty točím jako ďábel...jezdím náklaďákem.

Puty Pad mám na Boardu, na volantu a hraju, točim třískám jak je mi libo i 8 hodin denně. S metronomem muzikou, v zatáčkách. A nejraději, což je už hodně rizikové, když nejedu náklaďákem, ale dodávkou a mastim po dálnici 160-sát Km za hodinu...jen upřesňuji a předjíždím, protočim ty paličky mezy prsty jedna báseň....... 8) 8) 8)

PS: slyšel jsem, že jeden kamioňák, polák za to dostal 400 eur pokutu ...
jenže já točim a hraju tak rychle, že ani nejmodernější kamera se snímkováním 90 za sekundu zachytí jen rozmazanou čmouhu...he he :idea: :P

A navíc si nemyslete, zlepšuje to bezpečnost jízdy, tempo, tudíž spotřebu, a já, můj 400W RMS aparát, paličky nikdy za jízdy neusneme :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Držení paliček“