Svaly!?

Jak hrajete?
Amy
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 13 dub 2007 15:36
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Svaly!?

Příspěvek od Amy »

Čau lidi,

já nejsem žádná světaznalá bubenice, ale hra na bicí mě prostě fascinuje...

Co znám pár bubeníků tak mají všichni vymakaný svaly, ale říkají, že to není podmínkou...chci se zeptat, co je na tom pravdy...:D

dík Amy :wink:

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

jsem živoucí důkaz toho, že to pravidlem v žádném případě není. v tomto ohledu se řadím mezi takové velikány, jako je chambers, barker či lopez, pouze první dva jmenovaní jsou strašně tlustí a lopez se mnou zas beze svalů...

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »

Myslim si, že to má trochu vliv. Když člověk hraje hodně ruce si trochu namáká. Ale ne jak ve fitku. Má ruce silnější, ale vzhedově to poznat asi neni. Na to aby měl ruce jak kladiva musí baštit takový ty svinstva podporující růst svalový hmoty...

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

rekl bych,ze hraju docela dost a na rukach to znat neni vubec-mam pomerne silny stisk,ale to je vsechno.

Kabal
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 336
Registrován: 30 dub 2006 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kabal »

Mě jedna holka říkala že mam vymakaný tricepsy, nebo co to je na předloktí, tak sem si všim, že když hraju silně dvojky, tak je ten sval vystouplej, tak tim se to asi posilňuje. Ale myslim že bubnování nemá se svalnatou postavou jinak nic společnýho.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Hrani na bici hodne spaluje, a svaly spis zrychluje a zkvalitnuje, ale na hmotu to teda neni.

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

Thomas Lang :mrgreen:

Záďa
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 411
Registrován: 18 bře 2007 15:03
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Záďa »

Já teda nevim, ale kdyš jsem za bicí sedl poprvé, tak to byla posilovna jak howado... holt kdyš je někdo jalovej a hraje celym trupem, tak si třeba i vypěstuje na bicích postavu :D
Naposledy upravil(a) Záďa dne 13 dub 2007 22:54, celkem upraveno 1 x.

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

Kabal píše:Mě jedna holka říkala že mam vymakaný tricepsy, nebo co to je na předloktí...
:D :D :D

blahos
Diskutér Sféry
Příspěvky: 110
Registrován: 22 lis 2006 09:28
Bydliště: Hranice

Příspěvek od blahos »

Hraju na skopky uz tusim pres 14 let, a kdyz se vyslecu, tak je to jak kdybych odesel, takze bici opravdu na svaly nejsou. Ale urcite to neco s rukama dela, ale ne zvetsuje... :mrgreen:

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Mě se jednou bejvalej spoulžák - kickboxer - zeptal, jestli prej chodim do posilky... Tak jsem mu řek, že ne, že jen občas cvičim na bubny. :D

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

jo to mě se taky lidi ptaj jestli chodim do silky ale to máš daný i stavbou těla a svalů...někdo holt má pro větší oběm svalů postavu a někdo zas ne ale jinak doporučuju chvičit váhou vlastního těla a sem tam s čimkama a nebo to nepřehánět s posilovnou protože když budete namakaný ze silky tak naberete nadbytečnou svalovou hmotu a prd vydržíte(kámošuv případ)

thrasherka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 368
Registrován: 10 kvě 2006 21:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od thrasherka »

No může to být možné,protože já jsem dřív měla uplně slabé ručičky a teď mám trochu svalečky...ale nevim jestli to bude tím,cvičím ve stejných intervalech a před půlrokem sem si připadala nějaká svalnatá a te´d už zase tak ne...

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

blahos píše:Hraju na skopky uz tusim pres 14 let, a kdyz se vyslecu, tak je to jak kdybych odesel, takze bici opravdu na svaly nejsou. Ale urcite to neco s rukama dela, ale ne zvetsuje... :mrgreen:
Pod to se podepisu :D Svaly nahanim pri tahani aparatury po schodech do klubu. Na hrani na bici nejsou potreba, staci svih.

Retsam
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 08 dub 2007 14:02

Příspěvek od Retsam »

Těžkou zvedati paličky bez svalů...

kitten
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 284
Registrován: 01 kvě 2004 21:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od kitten »

jako thomas lang na svojom dvd spomina nieco so svalmi,
ale skor by som ti poradil aby si robila to co je v ucebnici bubenikem za tri hodiny ::: po troch hodinach cvicenia si chod aspon zabehat, alebo ked cvicis a zacnu ta boliet svaly predlokti, tak ruky spust podel tela a uvolni je,protrep.
8) 8)

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Při prstovkách protřepat každou půlminutu... ;) Svaly jsou hovadina, osobně jich nemám víc než tolik, kolik mě udrží v provozu. Naopak člověka můžou dost brzdit, co jsem slyšel. Krom několikagramových paliček taháš vzduchem několik kilo zbytečné masy.

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Taktak, na velikosti tolik nezáleží, důležitý je, aby byly funkční, uvolněný, atd. Osobně hodně můžu doporučit pravidelný strečink - svalová únava nepřijde tak rychle a pomáhá třeba i proti bolestem zad... Běhání (kolo, plavání, pétanque, ...) je taky supr, co se výdrže, zdravýho dejchání, atakdále týká...

BLeviathan
Řečník Sféry
Příspěvky: 772
Registrován: 21 čer 2005 14:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BLeviathan »

pétanque anebo taky petting... :mrgreen:

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Ovšem ten pouze a důsledně levou. Nebo prostě tou slabší, aby ji dohonila v tom, co zameškala.

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »

Jo takovy honeni v pettingu je urcite prinosny.. :mrgreen:

Záďa
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 411
Registrován: 18 bře 2007 15:03
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Záďa »

Benbuben píše:Ovšem ten pouze a důsledně levou. Nebo prostě tou slabší, aby ji dohonila v tom, co zameškala.
Pravda, moje levá ruka svojí obratností i silou za pravou výrazně zaostává... asi sem měl víc trénovat :mrgreen:

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Záďa píše:asi sem měl víc trénovat :mrgreen:
Nikdy není pozdě začít! :wink:

Záďa
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 411
Registrován: 18 bře 2007 15:03
Bydliště: Brünn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Záďa »

Benbuben píše: Nikdy není pozdě začít! :wink:
A neexistujou třeba nějaký speciální cviky (samozřejmě mimo onoho cvičení, se kterým se počítá :) ) na rozhejbání toho zápěstí? Ten rozdíl je totiž fuckt citelnej :?

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Už jsem to tu, tuším, kdysi psal, dobré je dělat úplně vše levou, záleží samozřejmě na míře odvahy, samo, ale dobré je začít třeba odemykáním bytu. Některé další cviky jsou již těžší (čistění zubů, fackování manželky), ale dají se zvládnout. Největší frajeři si ale levou rukou utírají i nudle u nosu.

Odpovědět

Zpět na „Držení paliček“