Svaly!?

Jak hrajete?
myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

Když si dám před hraním malé pivko, tak mám zaručeno, že mám od bicích na 8, 10 dní pokoj. Na šlachy je to smrt!

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Pivo pěnivý, vocas lenivý - serte na to kluci :mrgreen:

Lahoda
Nováček
Příspěvky: 43
Registrován: 05 lis 2007 14:27

Příspěvek od Lahoda »

Kabal píše:Vy jste schopný hrát po pivu? To já tak max po jednom po dvou, víc už nevim co dělám:).
Nejsem schopná hrát bez piva... :mrgreen:

Gagarin
Řečník Sféry
Příspěvky: 670
Registrován: 16 zář 2005 17:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin »

Pivko před hraním je dobrá věc, člověk se s tím tolik nesere, což může být u některých lidí (třeba u mě) výhodou. Ale spíš se tomu vyhýbám, protože neumět zahrát 100% střízlivej je na hovno, důvody jsou zřejmé.

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

mates píše:Pivo pěnivý, vocas lenivý - serte na to kluci :mrgreen:
dobře Mates :mrgreen: z vlastní zkušenosti???

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

mates píše:Pivo pěnivý, vocas lenivý - serte na to kluci :mrgreen:
povidal řidič. 8)

Uživatelský avatar
Mystic
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 17 úno 2007 20:41
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mystic »

A co levou rukou cvičit s POWERBALLEM?

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

To přesně míním. Ae proč cvičit jen jednu, když můžeš cvičit obě? ...a jsme zase tam, kde jsme byli. :)

Miguelito
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 19 led 2008 02:55
Bydliště: brno

Re:

Příspěvek od Miguelito »

[
jako malí puberťáci. To jako, kdyby se mi zvetšovalo péro při více ančách dlaní nebo koncertů ve svatyni. Chlapi, je to o vůli, ne o svalech. Svaly vám spíš škodí, ale existují vyjímky jako Mike Terrana, ale hoši, jak bude mít 50, tak ty svaly vysleče nebo už nebude rukama hrát tak, jak hrál. Já jediné, na co mám čas cvičit po bubnech, i když teď necvičím na ně tolik času jako předtím kvůli tomu, že mi není zkušebna v čas, kdy nemám starosti ve škole a pak nabrigádě k dispozici, kdy chci, tak cvičím denno-denně aspoň kliky.

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Svaly!?

Příspěvek od Kajda »

Když se musí bicí pravidelně stěhovat a přenášet, tak to na rukách trošku znát je :lol:

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Svaly!?

Příspěvek od Trade »

Copa bicí, ale činely...idiot jsem odmítnul teď odvoz činelů a táhnul to pěšky 15 minut, mno pak jsem se další den ráno divil, proč mi bolí ramena (přehazoval jsem si to mezi rukama).

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Svaly!?

Příspěvek od DUMP »

Vim o cem mluvis. Ja kazdou nedeli nachodim cca dve hodiny (na busovy nadrazi, v praze prestupy na metru, z metra do zkusebny a pak to cely zpatky) s futralem se vsema svejma plechama, vaha jak prase, a s dvojslapkou v baglu na zadech.

Gollumek
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: 02 čer 2008 17:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Svaly!?

Příspěvek od Gollumek »

Taky vec, ktera me "trapi" ze po x letech hrani nebudu vypadat jak zenska :D :D ne, to se snad nestane. Ja ti nevim, ty svaly na noseni tech cinelu urcite nejaky svaly je fajn mit :) ale ja si cinely nosit nemusim takze pohoda. Jinak si myslim spis ze bici co se tyce hrani neni o sile ale smyslu pro rytmus a koordinaci pohybu... Mno kazdopadne doufam, ze diky hrani nebudu zadna oskliva namakana :D

chladnepivko
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 26 led 2008 13:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Svaly!?

Příspěvek od chladnepivko »

Gollumek píše:Taky vec, ktera me "trapi" ze po x letech hrani nebudu vypadat jak zenska :D :D ne, to se snad nestane. Ja ti nevim, ty svaly na noseni tech cinelu urcite nejaky svaly je fajn mit :) ale ja si cinely nosit nemusim takze pohoda. Jinak si myslim spis ze bici co se tyce hrani neni o sile ale smyslu pro rytmus a koordinaci pohybu... Mno kazdopadne doufam, ze diky hrani nebudu zadna oskliva namakana :D
toto fakt nehrozi.. ciste od bicich. jedine ze bys si dala 2kg zavazi na palicky :lol:

Gollumek
Nováček
Příspěvky: 33
Registrován: 02 čer 2008 17:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Svaly!?

Příspěvek od Gollumek »

chladnepivko píše: toto fakt nehrozi.. ciste od bicich. jedine ze bys si dala 2kg zavazi na palicky :lol:

:D no to nehrozi :) bych s tim stejne mela problem, v pravy ruce neudrzim v prstech hrnecek nebo sklenici vody aniz by se mi to samym klepanim nevylilo :) - mela sem zpretrhany vazy na prstech :)

Uživatelský avatar
Sabi
Diskutér Sféry
Příspěvky: 193
Registrován: 23 kvě 2008 01:53
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Svaly!?

Příspěvek od Sabi »

Obecne je znamo ze levaci umi obema rukama vse... a ja myslim ze to muzu potvrdit... sem levak, ale na bici hraju jako pravak, nekdy hraju otevrenou hru, a i ty nudle u nosu zvladam obema rukama :D nejlepsi je squash, muj backhand spociva v prehozeni rakety do druhy ruky :D

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Svaly!?

Příspěvek od Vojta Horák »

Konecne spriznena duse! Jiste ze levaci jsou nejlepsi! :D Umim si pomalu udelat vsechno obehma rukama. Akorat me sere, ze mi fakt nejde hrat krizene, hraju otevrene, protoze mi projde to krizeny takovy svazany a proto mam tak jako ze divne usporadanou soupravu, vlevo Ride, Hihata, Crash, tamburina a cowbell a v pravo je jenom jeden crash :D :D

ToP
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 385
Registrován: 09 úno 2007 01:20
Bydliště: divoký západ, taky Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Svaly!?

Příspěvek od ToP »

ááno, jsem na tom nejinak, je to takhle krásně vyrovnané, na každou ruku něco jiného a ani mi takhle nepadají paličky, krása, na kopák hraješ jakou? Pravou?

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Svaly!?

Příspěvek od Benbuben »

Já vám to levákům závidim...ale jednou, až budu velkej, se to naučim taky, na to vemte jed! :D

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Re: Svaly!?

Příspěvek od fankju »

Noiselord píše:Umim si pomalu udelat vsechno obehma rukama.
RRRRR! :twisted:

Joey
Diskutér Sféry
Příspěvky: 145
Registrován: 01 kvě 2007 21:17
Bydliště: Kolín , Červený Pečky , Pardubice, Myslív (KRÁSNÁ ŠUMAVA)
Kontaktovat uživatele:

Re: Svaly!?

Příspěvek od Joey »

jo hold leváci to maji na bicí jednoduchý ale vzhledem k tomu že 90% obyvatelstva na celé planetě je pravorukých tak leváci musí čelit hrozně nástrahám .Sem se třeba dočet ,že pokud si vezme nějakej pravák do ruky jistou pušku , bohužel už nevim jakou, tak se mu nic při výstřelu nestane.Ale pokud si tu samou pušku vezme levák a vystřelí tak mu vystřelená nábojnice letící z uzávěru pušky vystřelí pravý voko :D .. nebo si vemte pitomí škrabky na brambory.. :D

já nevim já to zase tolik těm levákům nezávidim ...



berte to jako DŽOUK

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Svaly!?

Příspěvek od Kajda »

Joey píše: .. nebo si vemte pitomí škrabky na brambory.. :D
Zrovna dneska jsem musela škrábat brambory škrabkou pro leváky, kterou máme doma, ani nevim proč ( všichni jsme praváci ), asi ji někdo nechtíc koupil. Rodinku mám na dovolený a táta si s sebou odvezl normální škrabku. Po první oškrábané bramboře jsem přemýšlela, že skočim do krámu pro jinou škrabku, ale lenost zvítězila, po druhé bramboře mě pomalu přecházel hlad ..... nakonec jsem teda nad tou škrabkou zvítězila. Takže také soucítím s leváky, na které čekají v životě podobné nástrahy 8)

To už je ale total OT, takže to kdokoliv klidně smažte :wink:

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Svaly!?

Příspěvek od DoktorJazz »

levaku je 75% jen tak doplneni :D

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Svaly!?

Příspěvek od Kajda »

75% ,jo? A z čeho? :wink:

Asi bude dost lidí, co jsou normálně praváci, ale nějaké věci dělají jako leváci. Na snowboardu bych měla pravou nohu vepředu, na skateboardu bych se odrážela pravou, když pádluju, mám pádlo po své pravé straně, hokejku držím také na pravé straně, pravou ruku mám dole. Přijde mi to všechno takhle přirozené, ale už dost lidí mi řeklo, že to takhle držejí hlavně leváci, tak nevím :shock: Jak to máte vy? :wink:

Zlámič
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 355
Registrován: 05 srp 2005 18:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Svaly!?

Příspěvek od Zlámič »

To jsi jako můj otec. Je to pravák, ale příbor a lopatu drží na leváka. Myslim že i tu hokejku chytal jako ty :) Já jsem pravák a moje levá je fakt LEVÁ :( A co se svalů týče, tak mám problém s břichem. Nějak zvlášť dobře neudržim obě nohy v sedu nad šlapkama (obě ve vzduchu), aniž bych se u toho zakláněl a hnal to zadáma. Komár no :D

Odpovědět

Zpět na „Držení paliček“