Klouzání

Jak hrajete?
ToP
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 385
Registrován: 09 úno 2007 01:20
Bydliště: divoký západ, taky Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od ToP »

tak tak, mám to stejně, ani mi nekloužou, ani nepadají, ani se nelámou........achjo, jsem paličková nuda, vím

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od Trade »

ToP, Mates: Pro výrobce paliček jste ekvivalentem bradavice na noze:)

Ale vážně, sám s tim problémy mám občas při hodně silný hře (nějaký HC), kdy prostě stylu podvědomně přizpůsobuju i styl hraní...ale jednou jsem to zpatlal tak, že jsem pak měl na ukazováčku mozol, tak od tý doby si dávam pozor, abych hrál technicky i při (nej)vyšší dynamice a problém je vyřešen. Takže to opravdu bude mít dost co dělat s technikou.

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od tomcorn »

Trade píše:ToP, Mates: Pro výrobce paliček jste ekvivalentem bradavice na noze:)

Ale vážně, sám s tim problémy mám občas při hodně silný hře (nějaký HC), kdy prostě stylu podvědomně přizpůsobuju i styl hraní...ale jednou jsem to zpatlal tak, že jsem pak měl na ukazováčku mozol, tak od tý doby si dávam pozor, abych hrál technicky i při (nej)vyšší dynamice a problém je vyřešen. Takže to opravdu bude mít dost co dělat s technikou.
Na to se dělá vosk pro bubeníky http://www.zbozi.cz/?q=sex%20wax

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od Trade »

tomcorn: Na ty bradavice?:D

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od tomcorn »

Trade píše:tomcorn: Na ty bradavice?:D
:lol: :lol: :lol: Ne, na to klouzání! Ale fakt dobrá hláška!!!! :lol: :lol: :lol:

michal.drum
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 25 srp 2008 13:23

Re: Klouzání

Příspěvek od michal.drum »

Já používám paličky s gripem

Gagarin
Řečník Sféry
Příspěvky: 670
Registrován: 16 zář 2005 17:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od Gagarin »

kloužou, klouzat přestanou

jixis
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 31 říj 2008 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od jixis »

No a nebo si do zkusebny poridte klimosku aby davala takovejch 10 stupnu, a ruce se ti potit nebudou :wink: :D

MACEK
Řečník Sféry
Příspěvky: 690
Registrován: 25 led 2008 00:20
Bydliště: NAŠIMĚŘICE
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od MACEK »

paličky litaly,litaj a litat budou....... i když si někdo koupí rukavice tak mužou taky vylítnout...........pokud si někdo koupí vosk,tak můžou taky lítat.........každá dlaň je jiná a pot dokáže divy..... :neutral: ..../ ja to klouzání nějak neřeším,když už vyklouzne tak vezmu z pouzdra další paličku a jedeme dál... :wink:

troomar
Nováček
Příspěvky: 48
Registrován: 18 srp 2008 15:36
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od troomar »

jixis píše:No a nebo si do zkusebny poridte klimosku aby davala takovejch 10 stupnu, a ruce se ti potit nebudou :wink: :D
To bych netvrdil, u nás ve zkušebně není zatepleno ani zabedněno, takže je tam stejná teplota jako venku, tudíž přes zimu běžně pod nulou a ruce se potí a paličky klouzaj (po deseti minutách už běžně hraju v tričku, jaký je mi vedro, zatímco kytaristi pijou teplý čaj a kolem krku maj šálu). Jinak klouzání řeším páskou na hokejky, zdá se mi, že lepí líp než kobercovka a navíc ji lze ze starý paličky sundat a znova omotat na novou (šetřit se musí) :mrgreen:

jixis
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 31 říj 2008 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od jixis »

Ja teda "hraju" v garazi s polystyrenem po stenach a je tam vetsinou vic zima nez venku....

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od Hans-Drums »

Pánové,vyzkoušel jsem paličky Cockpit Hellcat s Gripem a nejen že klouzali víc než bez PÚ,ale měl jsem z nich mozoly jak ďas

stellartois
Pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: 11 zář 2007 15:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od stellartois »

ja to resim tak, ze si vlastne pred palec a za palec nalepim tak 2 mm tej lekarskej pasky na obvazy a tim padem mi vlastne vznikne takovej zlabek mezi tim, do kteryho padnou prsty a uz nevyletej, akorat se to musi cas od casu prelepit pac to casem zacina bejt trochu nechutny :)...ale videl sem to takle resit i Larse Ulricha

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od Hans-Drums »

Já myslel,že Lars má na AHEADkách tu jejich Grip Tape a na tu jsem slyšel chválu nejen tady na sféře :)

adam195
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 04 čer 2009 13:50
Bydliště: Náměstí míru 30 Kynšperk nad ohří,35751
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od adam195 »

Já s klouzáním problémy nemám, ale mám strašný problém s puchýřema už asi 9 měsíců pořád dokola se mi dělaj puchýře hraju denně třeba 2,5 hodiny a mám 2 puchýře, dám si tam náplast, ale pak to strašně klouže a stejne se to odlepuje ta náplast a ty puchýře se blbě hojí, když pořád hraju, no teď jich mám na ruce 7

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od Žilkoslav »

Tak to držíš jako Prasekost. Drž paličku uvolněně, bez křečí...
Řeší se to tu ve velké spoustě témat. Stačí hledat. Na youtube jé například také dost videí o správném držení paliček. :wink:
Naposledy upravil(a) Žilkoslav dne 31 říj 2009 13:19, celkem upraveno 1 x.

mirekhk
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 352
Registrován: 12 kvě 2009 11:41
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od mirekhk »

Klouzání paliček jsem vyřešil po svém ........ na paličce,kousek nad místem kde jí držím mezi palcem a ukazováčkem,si modelářským pilníčkem dělám po obvodu 4-5 drážek cca 2mm od sebe. Většinou paličku držím max na první až druhé drážce,dál neklouže. Bál jsem se že budu mít puchýře,ale nemám,jen kůže rychleji ztvrdla. Asi je to barbarské takto ničit R-Sticky,ale já si na to zvykl a stalo se to pro mě i určitým rituálem :D

adam195
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 04 čer 2009 13:50
Bydliště: Náměstí míru 30 Kynšperk nad ohří,35751
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od adam195 »

Jo, ale puchýře se mi dělají spíš na pravý ruce a to saem na ní spíš uvolněnej, myslim si že hraji hodně uvolněně můj tata když začínal hrát tak držel paličku ještě hůř a nikdy puchýř neměl

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od Žilkoslav »

Pravou rukou uděláš víc úderů než levou, to bude nejspíš tím.
Zkus třeba jiný paličky. Já měl problémy s puchýři u hladkých, lakovaných paliček.

Jáá
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 11 říj 2009 17:49
Bydliště: Praha-západ

Re: Klouzání

Příspěvek od Jáá »

Ono je taky v tom, jak má člověk drsnou kůži...mě když sundali po čtyřech týdnech sádru z pravý ruky, měl jsem kůži tak oslabenou, že jsem měl na prstech za hodinu asi 6 puchýřu.

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od Hugo Bos »

Prodává se i vosk na paličky, stoji asi 80Kč..zkuŠenost s tim nemam, am ožná to tu jiŽ padlo, nečetl sem to tu....

adam195
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 04 čer 2009 13:50
Bydliště: Náměstí míru 30 Kynšperk nad ohří,35751
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od adam195 »

jo myslim že to buide paličkama, protože mám balbex jazz premium a mají strašný jemný lek stejně jako skoro všechny ostatní co sem měl.

Jáá
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 11 říj 2009 17:49
Bydliště: Praha-západ

Re: Klouzání

Příspěvek od Jáá »

Mam ty samý, ale bez laku a nemůžu si stěžovat na to že by mi klouzali, když se mi zpotí ruka a ani půchýře z toho nemám.
Kdežto ty s lakem pěkně klouzali a sem tam nějakej půchýř byl..(muj učitel mi doporučil je občas namydlit a opláchnou pry to pomáhá proti koluzání, ale sám jsem to ještě nevyzkoušel).

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od Kulda »

Balbex "protikluzny" lak je snad nejhorsi povrchova uprava bubenickych palicek co svet videl.
Zkus VF, Vater (popripade goodwood), atd.. v techto pripadech se necha hovorit o protikluzne uprave.

Pajas
Řečník Sféry
Příspěvky: 592
Registrován: 10 kvě 2007 19:47
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Re: Klouzání

Příspěvek od Pajas »

každej to má jinak. Nesnáším nenalakovaný paličky a tak když mi přijde zásilka od zdejší šedé eminence, vytáhnu jemný smirkový papír, obrousím, nalakuju
tři až čtyři vrstvy laku a je po problémech. Neklouže ani náhodou. A když se náhodou někdy zpotím, je to ještě lepší. Paličky držej jak přilepený ... :wink:

Odpovědět

Zpět na „Držení paliček“