Veil Of Maya

Co se komu líbí
Odpovědět
Mirakas
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 03 říj 2009 20:04
Bydliště: Praha okolí

Veil Of Maya

Příspěvek od Mirakas »

Asi se to všem nebude líbit ale to nevadí, poslední dobou sem nějak začal ujíždět na týhle kapele a hlavně teda na bicích (ne že by kytary byly o něco jednodušší). Ale chtěl bych bejt někdy schopnej takovou muziku zahrát. Když sem se je snažil naposlouchat tak mi to vubec nelezlo do hlavy. Prostě mi přijde že se tam 4 minuty nic neopakuje. :(
Nejoblíbenější:

Uživatelský avatar
VladikS
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 235
Registrován: 10 črc 2009 19:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Veil Of Maya

Příspěvek od VladikS »

a co teprve Psyopus :-D
[video][/video]

Ale ty už taky nezvládám, ale třeba I Wrestled a Bear Once jsou dost dobrý, hlavně ta slečna!!!!!!!
[video][/video]

Týhle hudby jsou teď celkem mraky. Třeba z Německa už kámoš dvakrát přitáhnul tyhle šílence:
[video][/video]
A to ti řeknu jsem se z nich docela posral :-) A přitom prakticky neznámá kapela a přišlo na ní v Liberci 20 lidí.

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Veil Of Maya

Příspěvek od Vojta Horák »

Mirakas píše:Asi se to všem nebude líbit ale to nevadí, poslední dobou sem nějak začal ujíždět na týhle kapele a hlavně teda na bicích (ne že by kytary byly o něco jednodušší). Ale chtěl bych bejt někdy schopnej takovou muziku zahrát. Když sem se je snažil naposlouchat tak mi to vubec nelezlo do hlavy. Prostě mi přijde že se tam 4 minuty nic neopakuje. :(
Nejoblíbenější:
Tak nepředpokládám, že máš natriggerovaný bicí, takže si nelam hlavu s tím, že ti to neleze do hlavy
:)

Mirakas
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 03 říj 2009 20:04
Bydliště: Praha okolí

Re: Veil Of Maya

Příspěvek od Mirakas »

Týhle hudby jsou teď celkem mraky. Třeba z Německa už kámoš dvakrát přitáhnul tyhle šílence:
[video][/video]
A to ti řeknu jsem se z nich docela posral :-) A přitom prakticky neznámá kapela a přišlo na ní v Liberci 20 lidí.
Tyhle se mi teda fakt nelíbily ale ten zbytek to je příjemná hudba :D
Jinak natriggerovany bici fakt nemam.

Uživatelský avatar
dadoch
Řečník Sféry
Příspěvky: 532
Registrován: 02 zář 2007 17:41
Bydliště: Jičín, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Veil Of Maya

Příspěvek od dadoch »

To by se ti mohli líbit http://bandzone.cz/theblackstonechronicles, který jsou v tomhle z českejch luhů asi nejdál.

Mirakas
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 03 říj 2009 20:04
Bydliště: Praha okolí

Re: Veil Of Maya

Příspěvek od Mirakas »

dadoch píše:To by se ti mohli líbit http://bandzone.cz/theblackstonechronicles, který jsou v tomhle z českejch luhů asi nejdál.
Samozřejmě TBC znám už sme s nima i hráli, a v květnu s nima hrajem v chmelnici znova :) bohužel mají jenom tři písničky který už mám oposlouchaný

Uživatelský avatar
VladikS
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 235
Registrován: 10 črc 2009 19:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Veil Of Maya

Příspěvek od VladikS »

Nejdál jsou řekl bych Apostate http://bandzone.cz/apostate , který na sobě hooodně makaj. Taky to nejsou Češi ale Rusové :-D

Bubeník 18 let!!! Neuvěřitelnej ...
[video][/video]

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Veil Of Maya

Příspěvek od Vojta Horák »

Mirakas píše:
Já vim :)

Mirakas
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 03 říj 2009 20:04
Bydliště: Praha okolí

Re: Veil Of Maya

Příspěvek od Mirakas »

Vojta Horák píše:
Jinak jak prosimtě spolu souvisí to jestli mám/nemám natrigerovaný bicí a to že hrajou místama tak technický, překombinovaný věci že občas ztrácim v týhle hudbě přehled? A za další jak to mužeš proboha vědět :D

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Veil Of Maya

Příspěvek od Vojta Horák »

Poznáš to podle zvuku. Když budeš takovýhle věci hrát na akustickou sadu, tak to nebude znít takhle konkrétně :)
No a bez triggerů se to ani nesnaž hrát, protože ti to odskok blan normálně laděných nedovolí :)
A ztrácíš se v tom jen podle rychlosti, dle mě :) Což zjistíš časem, že budeš poznávat skupiny úderů, v jakým jsou tvaru-rozmezí-uspořádání.
:)

Uživatelský avatar
VladikS
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 235
Registrován: 10 črc 2009 19:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Veil Of Maya

Příspěvek od VladikS »

No tak to bych si možná dovolil oponovat. Viděl jsem už pár těhle kapel a naživo neměla snad žádná natrigrovanou celou sadu, spíš jen kopák a ani ten třeba ne. Na desce to tak asi některý nahrávaj, ale zas některý kapely jako třeba WFAHM si myslim, že to maj nahraný na akustiku a pak brutálně vyekvalizovaný.

Uživatelský avatar
miross
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 204
Registrován: 30 čer 2006 12:54

Re: Veil Of Maya

Příspěvek od miross »

Kapelku Veil of Maya jsem měl tu čest vidět nedávno v Žilině ( The Faceless, Born Of Osiris, Veil Of Maya, Gorod, Godless Truth a The Blackstone Chronicles ) a pro mě osobně hráli ten večer fakt nejlíp, výborní muzikanti (sranda, že jim je od dvaceti do čtyřiadvaceti let!!!) a bubeník je fakt stroj! Starší věci od nich moc neposlouchám, ale jejich poslední počin "Id" je fakt bomba, tohle album se už zbavilo metalcoreových postupů a válí se větší částí v djentu a technického deathu... .
Kluci ze zmiňovaných Black Stone Chronicles zahráli taky výborně. Jinak nejlepší zpěv večera jednoznačně Zdeněk Šimeček z Godless Truth!!!

- jedna ze Žiliny od Veil of Maya
[video][/video]

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Veil Of Maya

Příspěvek od Vojta Horák »

VladikS píše:No tak to bych si možná dovolil oponovat. Viděl jsem už pár těhle kapel a naživo neměla snad žádná natrigrovanou celou sadu, spíš jen kopák a ani ten třeba ne. Na desce to tak asi některý nahrávaj, ale zas některý kapely jako třeba WFAHM si myslim, že to maj nahraný na akustiku a pak brutálně vyekvalizovaný.
Může bejt.

Mirakas
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 03 říj 2009 20:04
Bydliště: Praha okolí

Re: Veil Of Maya

Příspěvek od Mirakas »

Jojo v žilině jsem taky byl a Maya byla super. Nicmeně mam radši předposlední album i když Id je taky pecka.
Jejich bubenik Sam je pro mě velká inspirace. Nedávno sem se od nich naučil jednu pisničku i když o cca 10% pomalejší ( ty blasty a kopaky nedávám ve 240 :D)

S Blackstonama snad jednou budu hrat už se s nima dohaduju nějakej ten měsic jestli mě vemou nebo ne.

Odpovědět

Zpět na „Oblíbené kapely“