Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Co se komu líbí
Uživatelský avatar
ThunderStorm
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 31 pro 2010 02:34

Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od ThunderStorm »

Tak hezké čtení hlavně Tomovi, doufám, že mu to někdy zpříjemní večer.
___________________________________________________________________________________
TSATTHOGGUA, velmi opomíjená věc!


THA-NORR, opět stará německá eskadra


BRENORITVREZORKRE, LLN


ARKHA SVA, japonská reakce na LLN, geniální feeling, miluju japonský UGBM!


ANTI, další německá veličina


ARCKANUM, pro mě jedna z top, tak raw až je to pohádkové


NASHEIM, nikdy jsem neslyšel (tak) dobrý cover BATHORY, u N. jsem si řekl, že téměř překonali originál, jinak je to peklo


ABSU, podle mě jeden z nejlepších bicích partů v Black Metalu


AZAGHAL, finská ledová tříšť


BEHERIT, smrdí sírou! Ach ta basa!


VELVET CACOON, zatoulaný vánek z USA


OPHTHALAMIA, po léta domovská kapela Legiona z MARDUK, cenné hlavně první alba! Ty melodie jsou unikum, podobné SIEBENBÜRGEN.


BORNHOLM, velmi nedoceněná maďarská kapela, ti chlápci mají kus historie v malíčku, jednou jsem si s nima psal přes myspace a byl to zážitek, udělali i jeden dobrý rozhovor.


BEKHIRA


CONTROL HUMAN DELETE, sen splněn, viděni naživo


TEMPLE OF NOT, Dark Ambient/Noise pro silné žaludky


EIBON, all star


BROCKEN MOON


APPALACHIAN WINTER, akustický "Black Metal" to o čem opravdu BM je .)


NUMEN


DRAUTAN


EMPALIGON, raw sýpka sice s automatem, ale jede to


RAVENSBLOOD, raw sýpka taky s automatem, ale ultimátní takéž


NAZHAND, skvělý Dark Ambient


STÍNY PLAMENŮ, hlavně první demo a další desku, ale dobré věci mají skoro všechny
- pro mě top CZBM riff

REMMIRATH, bratia, nejlepší věc, co tam asi vznikla!


ENBILULUGUGAL, noise BM, opravdu pro silné povahy


VOKODLOK, bývalý bubeník NEGURA BUNGET s nejlepší věcí, co kdy nahráli, tohle demo trhá skály. Feeling přírody a samotné kapely jaký nikde jinde není.


TJERN


VETCHE


VEIL


ABYSSIC HATE


TORMENTOR, Atilla!


SARCOFAGO


ZYKLON-B, Frost!


THORNS, Satyr!


TSJUDER, jedna z top live BM kapel


MASSEMORD


KÄLTETOD, jen pro nemrtvé


LURKER OF CHALICE


IPERYT


INFERNAL WAR


GORUGOTH, japonská smrt


EISERNE DUNKELHEYT


FUNERAL OATH, bohužel nic lepšího na netu není


GEHENNA, staré dobré první demo


DEPRESSIVE WINTER, masterpiece


FINNUGOR, vampíristická nálada, video není od kapely


ABYSSOS, švédská vysoká škola melodií


HELLHAMMER, králové hnusu a špíny


IMPETUOUS RITUAL, vedlejšák PORTAL!

___________________________________________________________________________________

Emo posty, že nic neznáte nepište, je to ztráta času, vaše i moje. Každý má jiný vkus.

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od Sheafraidh »

hehe, muzu napsat, ze nic neznam, ale ze me prekvapilo, ze tam jsou zarazeny Stiny Plamenu? :)
Priznam se, ze zrovna zurivy monolog mam asi nejmin rad (hlavne nazivo ho nemam rad - ale chapu, ze se hrat musi) - mam radsi tu novejsi tvorbu :)

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od tomcorn »

Tak to je jízda :twisted:, konečně někdo normální :mrgreen:. Většinu znám, něco jsou megaklasiky, třeba na střílení impů z Dooma v intru Tsatthogguy jsem už málem zapomněl (heč, viděl jsem je v roce 1997 živě :wink: ) a Gehenna svůj klenot First Spell už bohužel nikdy nepřelezla :( . Jinak musím přiznat, že jsem pár věcí neznal a přestože k některým (spíš ten depressive/ambient styl, jsem duší spíš klasickej riffař) se asi vracet nebudu, za pár tipů ti fakt děkuju, konkrétně Drautran, Veil, Lurker of chalice a kupodivu i Temple of not :idea:

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od Šupi »

Tak já znám akorát ABSU a Abyssos - a oboje moc pěkný :)...zbytek zkusim postupně poslechnout :)

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od ZRNO »

Ja mam BM rád, ale většínou mě od poslechu odradí zvuk :evil: ale Tsujder live je vic než dobrej :-) stejně tak desky emperoru se nedaj poslouchat ale live je o něčem jiným :-)

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od tomcorn »

Sheafraidh píše:hehe, muzu napsat, ze nic neznam,
Počkej, jako NIC??????? To si děláš prdel? Absu, Ophthalamia, Gehenna, Hellhammer, Arckanum, Beherit, Abyssic hate, Tormentor, Sarcofago, Zyklon-B, Thorns, Tsjuder, Infernal war, ... to se snad učí na základce v hudebí výchově :lol:

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od tomcorn »

když jsme u toho zvuku, dnes má svátek Nataša :evil:

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od Sheafraidh »

tomcorn píše: Počkej, jako NIC??????? To si děláš prdel? Absu, Ophthalamia, Gehenna, Hellhammer, Arckanum, Beherit, Abyssic hate, Tormentor, Sarcofago, Zyklon-B, Thorns, Tsjuder, Infernal war, ... to se snad učí na základce v hudebí výchově :lol:
no... ja tu skolu vzdycky flakal tak nejak flakal :-)
Ale je pravda, ze bych si mel tyhle znalosti doplnit - mozna bych pak porozumel nekterym vecem, se kteryma v hudbe, co hraju, nesouhlasim (obcas) :)

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od tomcorn »

Proto jsem si postavil novou kapelu "sobě na míru" a na základě 100% se kryjících představ 8)

Uživatelský avatar
ThunderStorm
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 31 pro 2010 02:34

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od ThunderStorm »

Stíny mám prostě rád, hlavně první demo, to je fakt neotřelá víceméně amatérská špína, ovšem NIKDY nic podobného v CZ/SK nevyšlo a asi ani nevyjde, má to prostě punc starých ušpiněných norských kazet, přitom je to originální textově, Morbivoda mám od srdce rád za to, jak šíří spisovnou češtinu a jak se zarytě věnuje svým koníčkům. WAR FOR WAR jsou také super, hlavně nová deska(textově možná best CZ metal album, v asociacích mě napadají slova jako ojedinělé, jedinečné, pozoruhodné, zajímavé, poutavé), ta starší je nekompromisní náklep ve stylu DARK FUNERAL a MARDUK, ale to asi znáš.

DRAUTAN je nový objev, který napáchal v UG hodně rozruchu, rozhodně zajímavá věc. VEIL dělá nácek z XENOPHOBIA, ale hudebně je to ok, já jen tak naokraj, nevím jaký tu máte postoj v NSBM, i když samotná škatulka je hloupost, spíš se musí říct, že ty kapely mají pravicové názory, některé víc, některé méně. Dokud se tam nezpívá o vraždách a nerozumím tomu, tak je to dobré, ale jakmile začne nějaká hajlovačka, tak to vypínám, občas mě to mrzí, protože i lidi s tak pokrouceným světonázorem můžou dělat dobrou a zvláštní hudbu. LoCH je naprostá ikona démonického USBM, moc lepších věcí za oceánem v tomto úzce specifikovaném okruhu BM nevyšlo. TEMPLE OF NOT jsou pro mě opravdu nenahraditelní, jejich plochy člověka chytnou a donutí se ho trochu bát, zvolnit dech, tohle bych měl psát asi jako poslední člověk na světě, když se věnuju i noisu, industrialu a depressive, hehe. Rozhodně si nenechte uniknout poslední split NIGHTBRINGER/TEMPLE OF NOT ze kterého jsem tuhle píseň vybral(koupit se zatím asi nedá, stejně jako novinka "??????? ????? ??? ???????", opravdu naprosto šílená kapela pro mě s nejlepším možným přístupem - neznám nic, jejich tváře, jejich názory, jen hudbu a obaly, mluví skrz nosič).

No pokračování odkazů bude, ale až se mi bude chtít, zabrousím více do Funeral Doomu, Depressive a Pagan Black Metalu(neplést si s Pagan Heavy Metalem jak je dneska ve zvyku, nesnáším podobné kapely jako ruská ARKONA apod). Zatím příjemné odpoledne.
tomcorn píše:Proto jsem si postavil novou kapelu "sobě na míru" a na základě 100% se kryjících představ 8)
CULT OF FIRE je nadějný! Nečekal jsem tak dobrý old school.
ZRNO píše:Ja mam BM rád, ale většínou mě od poslechu odradí zvuk :evil: ale Tsujder live je vic než dobrej :-) stejně tak desky emperoru se nedaj poslouchat ale live je o něčem jiným :-)
To jsme oba z jiného těsta, já se vyžívám v bahnitých šumech starých dem, kazet. Nemám vůbec rád moderní zvuky kapel, např. poslední album EMPEROR, z toho je mi špatně, neslyšel jsem to tak 3 roky a ani nechci, hudebně je to ad absurdum tech BM, ale co z toho,.. feeling z větší části fuč. Oceňuji však to, že se nebáli vývoje, dotáhli ho do konce a skončili, to je gesto hodné mistrů.

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od tomcorn »

Mluvíš mi z duše. Emperor má nejlepší tenhle song, tam je všechno , po Anthems už mě to nebere.

Uživatelský avatar
ThunderStorm
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 31 pro 2010 02:34

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od ThunderStorm »

___________________________________________________________________________________

1349, moje nejoblíbenější raw BM kapela, Frost je vzor a charakter, i v reálném životě.


YGG, ukrainská naděje, ještě velmi velmi žhavé, prvky DRUDHK!


DRUDKH, pánové počasí a všech přírodních jevů!


NOKTURNAL MORTUM, pro mě jeden z nejlepších Pagan BM (jejich první 2 dema)


BEHEMOTH, nasrat na nové desky, Sventevith vládne, taktéž jeden ze základních kapenů Paganu! U těch textů mám občas slzy v očích, jak je to hezky napsané, mírné klišé, ale je to o vlasti a přitom je za to jejich vlastní lidé persekuují :(


AES DANA, ojedinělý francouzský Pagan, nikdy jsem neslyšel podobnou kombinaci melodií i dosti jemých a pak raw riffu "La Chasse Sauvage" výborné album


NEST, dokumentární ambient, ze splitu s AGALLOCH(nejda z top A. nahrávek)


AGALLOCH, no musím to sem dát také, Split s NEST


ADULTERY, z jejich nejlepšího EP


ANTHROPOLATRI, moje neskutečná srdcovka, vždy když jdu od jara do podzimu ven, tak si to nikdy nezapomenu dát do přehrávače, bohužel nikde není ukázka z desky "V Svete Kostrov" unikátní hra na kytaru, ty melodie příznačné pouze pro ukrajinskou scénu!


ANGMAR, skvost z Francie


ARGAR, old school ze Španělska, jedna z mála BM kepal, která se z té prdele dá poslouchat, nepočítám-li nějaké songy od toho šaška z CRYFEMAL LoL >> http://tinyurl.com/6edshtr


ARYAN ART, Bulharská nasranost, geniální riff a klávesy od 0:47


ASHEN LIGHT, první deska je melodické veledílo, Pagan jak řemen a velcí fandové IMMORTAL hehe


BALTAK, doprdele!!! Opomíjená věc. Neskutečně nasraná věc o Makedonii(chlápek ale žije v Austrálii), jeden z nejlepším BM vokálů, co lze slyšet, trhá to na kusy. Jdu si pustit celé album.


BARDOSENETICCUBE, pro otrlé noisaře


BE PERSECUTED, velmi zajímavá věc z Asie


BELENOS, zatěžkaný BM z Francie


BETHLEHEM, co dodat, snad jen, že tohoto vokalistu možno slyšet na nové desce ANAAL NATHRAKH


1000 FUNERALS, Irán,..


CATACOMBS, "how to" smysluplnou kytaru do 11 minut pomalého songu, tady se láme chleba, taky si na Funeral Doomu dost hudebníků vylámalo zuby hehe


WORMPHLEGM, špína!


LONGING FOR DAWN


ESOTERIC, nejlepší kapela naživo, jsou jsem KDY viděl. Občas se mi stane, že když chci někde napsat, že mám z někoho respekt, tak mám nutkání psát: "Mám z tebe ESOTERIC."


ELYSIAN BLAZE, moje nejoblíbenější BM/Funeral kapela. Chladné zdi, špína, deprese.


STABAT MATER, bolest, hnus, bahno.
+

CORRUPTED, ze splitu s GRIEF!!


ETERNAL DARKNESS, pro staromilce, opravdu Doom na svém místě, žádné popíky jako Máj Dájink Srajt.


WORSHIP, noční můra všech pozitivních kapel. Naživo to byl jeden z nejsilnějších zážitků, podobně jako u ESOTERIC.


DUSK, absolutní srdcovka z podceňované maďarské scény!
+ moje nejoblíbenější deska, která má podle mě nejleší guitar BM intro ever(na netu bohužel není to intro)

DIECOLD, thrashing BM bokovka DUSK.


DUB BUK, nejlepší experimenální Pagan, kousky techna a industirálnější zvuk.
BTW V konzervativních BM kruzích dost nevídané, hlavně na tak ultraorthodoxním festu!

KRODA, bohužel to rozpouštějí, v Polsku je napadla banda Antify, přestože nejsou NS kapela a na ukrajině jina nezbylo nic jiného, než vydat desku na labelu s ostatníma NS metal veličinama. Rozbili jim auto, zničili kytaru, kytarista měl zlomenou ruku, nějaké žebra a zpěvák tuším otřes mozku(to vše, když si sbalili a chtěli po koncertu odjet). Pěkná demence. Podle mě je to nejlepší moderní deska Pagan Black Metalu.


CARPATHIAN FOREST, best of the best! Feeling jako BATHORY, ale hudebně trochu jinde. Journey Through The Cold Moors Of Svarttjern (Demo) + Through Chasm, Caves And Titan Woods (EP) = nejlepší věci. Tak nějak tuším Tome, že v tomhle budeme zajedno né? :)


DICTATOR, smrt z Kypru!


DISPIRIT, zatím jen jedno demo, ale v horkém očekávání na další věci.


AX, můj nedávný objev, na který jsem hodně pyšný, skvělé kytary a dobré bicí, tento týpek udělal cover na 1349 "Nathicana" a dost si to dává. A dost mě štve, že mu tam píšou metalheads a ignoranti něco o BELPHEGOR, protože B. je úplná snůška klišé a docela mě to nebaví, nechápu jak to někdo může brát za nějakou solidní kapelu.


DODHEIMSGARD, "Mork Skog (EP)" nejlepší věc, bohužel asi jen pro mě. Je to lehký remaster první kazety, kterou nahráli na zkoušce. Takový feeling už nikdy nezopakovali.

___________________________________________________________________________________

No jdu ven. :arrow:
tomcorn píše:Mluvíš mi z duše. Emperor má nejlepší tenhle song, tam je všechno , po Anthems už mě to nebere.
666% souhlas :mrgreen:

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od ZRNO »

S tím zvukem já mám holt problem. Jakožto zvukař jsem v tomhle degenerovanej :-D Mám rád když muzika "tlačí" .

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od Radim »

Ty bláho, spoustu z těch názvů si ještě pamatuji z aktivních let v ug, ale slyšel jsem z toho jen zlomek.
Jsem strašnej pozér, já mám od Emperor nejradši tohle:

:-)

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od tomcorn »

Radim píše:Ty bláho, spoustu z těch názvů si ještě pamatuji z aktivních let v ug, ale slyšel jsem z toho jen zlomek.
Jsem strašnej pozér, já mám od Emperor nejradši tohle:

:-)
poslední bratelná deska, ale už je to níž než předchozí stuff

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od tomcorn »

ThunderStorm píše:___________________________________________________________________________________

BEHEMOTH, nasrat na nové desky, Sventevith vládne, taktéž jeden ze základních kapenů Paganu! U těch textů mám občas slzy v očích, jak je to hezky napsané, mírné klišé, ale je to o vlasti a přitom je za to jejich vlastní lidé persekuují :(


CARPATHIAN FOREST, best of the best! Feeling jako BATHORY, ale hudebně trochu jinde. Journey Through The Cold Moors Of Svarttjern (Demo) + Through Chasm, Caves And Titan Woods (EP) = nejlepší věci. Tak nějak tuším Tome, že v tomhle budeme zajedno né? :)


DODHEIMSGARD, "Mork Skog (EP)" nejlepší věc, bohužel asi jen pro mě. Je to lehký remaster první kazety, kterou nahráli na zkoušce. Takový feeling už nikdy nezopakovali.
Ty woe, ještě řekni, že nej Enslaved je éra Yggdrasill až Frost a pak už to šlo dolů a budu si myslet, že jsme klony :mrgreen: Naprostej souhlas se vším!

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od tomcorn »

taky jednu pro hezčí den...

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od tomcorn »

ThunderStorm píše:CARPATHIAN FOREST, best of the best! Feeling jako BATHORY, ale hudebně trochu jinde. Journey Through The Cold Moors Of Svarttjern (Demo) + Through Chasm, Caves And Titan Woods (EP) = nejlepší věci. Tak nějak tuším Tome, že v tomhle budeme zajedno né? :)
absolutně!

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od tomcorn »

Když už jsi tu načal ty mimostyly, přidám taky trochu:

dobrá atmoška


nihilistický zlo, provařenej S?derlund


klasici mašínencimr fír-ajn-cvaj :-)

Vozka
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 288
Registrován: 06 dub 2009 12:38
Bydliště: Dobříš/Brno

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od Vozka »

Obrázek


Jinak díky za inspiraci pánové, v těchhle směrech jsem se už nějakou dobu chtěl líp vzdělat a znal jsem z těch kapel v podstatě jen Behemoth a Stíny Plamenů (který mi povětšinou tak moc neřikaj, jakkoliv je Morbivodova poetika perfektní, ale od Umbrtky a War for War se mi to málo co jsem slyšel líbilo velice).

Uživatelský avatar
ThunderStorm
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 31 pro 2010 02:34

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od ThunderStorm »

tomcorn píše:Ty woe, ještě řekni, že nej Enslaved je éra Yggdrasill až Frost a pak už to šlo dolů a budu si myslet, že jsme klony :mrgreen: Naprostej souhlas se vším!
Tak to je jasné, že mám na ENSLAVED stejný názor :mrgreen: za Split se SATYRICON bych vraždil. Dost mě štve, že SATYRICON nikdy nezahráli naživo "Black Winds", kdyby to dneska vytasili na koncertě, tak by mi asi pukl úd. :lol:

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od tomcorn »

Hele, kolik ti je let?

Uživatelský avatar
ThunderStorm
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 31 pro 2010 02:34

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od ThunderStorm »

tomcorn píše:Hele, kolik ti je let?
Čerstvě 23. Asi chápu proč se ptáš, no jsem o generaci mladší jako ty, názorově ovšem velmi blízko. Měl jsem štěstí na dobré lidi, co mi rozšiřovaly obrozry správnou hudbou a uměli vysvětlit co je na ní zajímavé. Mimochodem na FB jsem Cns Absinth, vzpomínáš na normalizační hity? :mrgreen: Jsem si tě kdysi hrozně nesměle přidal, přece jenom jsi člověk, co vydal x alb a máš řadu věcí za sebou a já jsem jen pořád zalezlý ve své ušmudlané zkušebně a cinkám si. :lol:

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od tomcorn »

:D Já se ptal, protože starej lenoch (jako já) bývá většinou línej vyhledávat nějaký nový věci a sjíždí "svoje klasiky", zatímco mlaďas zase málokdy docení starý kusy. Je radost potkat někoho takovýho. Přeqápko a respekt.

Uživatelský avatar
Tarkil
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 325
Registrován: 14 led 2006 22:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od Tarkil »

BM šel dlouho mimo mě, vždycky jsem v extrémních metalovejch vodách brouzdal spíš v death metalu, mám rád Vader, nebo třeba God Dethroned (hlvaně deska Passiondale) atd... Po projití tohohle topicu jsem ale narazil na spoustu metariálu, kterej mě dost zaujal. Díky za rozšíření obzorů, vždycky je fajn dostat tip od lidí, který se v dané oblasti vyznají :wink:

Odpovědět

Zpět na „Oblíbené kapely“