Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Co se komu líbí
Uživatelský avatar
ThunderStorm
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 31 pro 2010 02:34

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od ThunderStorm »

Tarkil píše:BM šel dlouho mimo mě, vždycky jsem v extrémních metalovejch vodách brouzdal spíš v death metalu, mám rád Vader, nebo třeba God Dethroned (hlvaně deska Passiondale) atd... Po projití tohohle topicu jsem ale narazil na spoustu metariálu, kterej mě dost zaujal. Díky za rozšíření obzorů, vždycky je fajn dostat tip od lidí, který se v dané oblasti vyznají :wink:
Tak to se divím, že tě něco z toho zaujalo. Já VADER i GOD DETHRONED považuju za jedny nejnudnějších známých kapel, ale to je můj boj. ;) Líbí se mi akorát pár songů z VADER "Revelations" a GOD DETHRONED "Bloody Blasphemy".

Časem sem zase něco hodím pro oživení, bude to asi spíš Death Metal, electro a možná i nějaké staré punkové věci.

Uživatelský avatar
ThunderStorm
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 31 pro 2010 02:34

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od ThunderStorm »

___________________________________________________________________________________

ANATA, hlavně zvuk, není sterilní jak je dneska v módě, je to brutální, ale i melodické a uvolněné.
+

TEITANBLOOD, špína.


REVENGE, špína.


BLACK WITCHERY, old school jako řemen.


BEHERIT, klasika.


PORTAL, hermetici a vyznavači H.P. Lovercrafta z Austrálie, absolutní smrt.
(kdo si nedá, 1080p, tak je hovado ,-) )

IMPETUOUS RITUAL, vedlejšák PORTAL s jinou ideou, podle mě top extreme nahrávka toho roku.


MITOCHONDRION, nová vlna atmo DM ala PORTAL.


KERASPHORUS, devastace.


CONQUEROR, WCS, co jiného.


MESSIAH, legenda(kde se na toto album hrabou provařené oldschooly).


AETHYRVOROUS, bahínko.


ARCHGOAT, plesnivost!!!


IMMORTAL, demo!


DARKTHRONE


AGIEL, bohužel jen tohle, totožný song byl zakázán a jinde není.
+ http://www.myspace.com/wrathofagiel nyní však nějak šíleně experimentují, samotná deska "Dark Pantheons Again Will Reign" je také experimentální, ale drží si laťku brutality ještě dost vysoko, každopádně jedna z nejmíň známých DM kapel, které je ptořeba znát

DECAPITATED, co dodat.


DEFILED, pro mě absolutní špička brutality, vedle této kapely jsou všechny ostatní DM kapely, co to ženou přes rychlost jen hračky na pískovišti. Jinak sorry za gayspace, ale videa nejsou. Vydali novou desku a je to opravdu skvělé, masivní zvuk.
http://www.myspace.com/defiledjapan

BETWEEN THE BURIED AND ME, lepší přechod nálady skladby v DM udělaný nikdy nebyl. Nehorázně nadaná kapela.


CRYPTOPSY, huge sound.


DEAD INFECTION, Jaro = vocal legend.


DISMEMBER, trochu melodií a huge Metal Zone Sweden soundu. Můj hodně oblíbený song, i když jde trochu do heavy metalu to solo :/ ;-) ta basa to tvrdí dobře.


NAPALM DEATH, Lee Dorian+disbeat = sex!


CATHEDRAL, Lee Dorian v jiné podobě. Zásadně "In Memoriam" + "Forest of Equilibrium", ale existuje i jeden super song z pozdějších alb.
+ ten pozdější(huge sound!)

WINTER, smrt.


DISRUPT, crustcore legenda legend. Jeden z nejlepších melodických songů vycházejích z hardcorepunku.


DOOM


SELFISH, ze splitu s DOOM, Burning Spirits ON!


GENOCIDE


HATE, jedna z mála dobrých poslkých DM kapel, která se nebojí víc experimentovat a jít za svým soundem. FU kopírkám Vejdr.


HAVOC UNIT, dobrá kapela zpívající o smutných věcech ohledně islamismu a jím postižený sever evropy.


MASSACRE


MUTILATED, tak schválně kdo tohle zná? :P Jinak rip kazety v 1080p !!! Mám rip remasterovaného LP "demos", tam je zvuk ještě ukrutnější.


MYTHIC, nejlepší ženská kapela na světě, natřela to i mnohým chlapům teda, tak ukrutný sound, to snad ani nejde. Podoba s WINTER.


NECRONOMICON, deska, bez které by moc dnešních Blackmetalistů nevědělo, co BM je :twisted: včetně prvních temných nahrávek SODOM, LIVING DEATH, ASSASSIN, německá scéna byla hold tahoun. V Norsku to květlo z DM, v srdci Evropy spíš z TM, ale všechno mělo k sobě dost blízko. Všeobecný vliv byl samozřejmě z hardcorepunku, kdo nevěří, ať si pustí split MRTVÁ BUDOUCNOST/ARGUE DAMNATION. AD tam zamastili špičkový h-p/BM. Jinak o tomto tématu jindy :D
+ asi nejlepší heavy balada o načernalé kapely

NOISM, brutálná experiment, který vám rozstřelí hlavu na kousky. Lepší než většina "cool" rychlého technického DM s množstvím klišé a patosu, tohle si aspoň na nic nehraje, cíl je jasný, zneškodnit posluchače. :lol:


PENTAGRAM, kdo zná tohle, tak toho snad pozvu na pivo. :mrgreen:


OLD, název mluví za vše!!!


16 Bl?sare Utan Hjärna, dneska jedu ve velkém, hahaha. Jinak tohle na youtube dlouho nebylo a asi ani brzo nebude, ;-D


ABOSRANIE BOGOM, lahůdka pro zvrhlé, styl jako tento nesnáším, ale nutno uznat, že AB to dotáhli do takové krajnosti, že vedle nich jsou trapárny jako ROMPEPROP ještě trapnější, než vlastně jsou.


RAW POWER, teď trochu staroby,..


EAT THE RICH


HUSKER DU, live


WRETCHED, klasika!


PEGGIO PUNX


C.C.M.


SEPTIC DEATH


SIEGE, větší klasika neexistuje.


RAJOITUS


RIPCORD, můj top thrashcore ever!


THE ADVERTS, klasika.

___________________________________________________________________________________
Víc zase někdy jindy, až budu mít čas a chuť hledat všechny ty hrůzy na netu, těžko se to hledá, hlavně na youtube, kde nic není. Dobré usínání při ukolébavkách. :lol:

Uživatelský avatar
ThunderStorm
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 31 pro 2010 02:34

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od ThunderStorm »

DIMMU BORGIR - Alt Lys Er Svunnet Hen


tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od tomcorn »

To bylo ještě období zla!!!!!! :lol:

Uživatelský avatar
ThunderStorm
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 31 pro 2010 02:34

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od ThunderStorm »

Hamburk od té doby leží v prachu prej,..






:evil:

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Některé mé oblíbené, nejvíce zaujmou Toma,..

Příspěvek od tomcorn »

Nové ČÍSLO 1!!!!!!!!!!! :evil:
ELJUDNER -7" EP BLOD OG KVAD

Odpovědět

Zpět na „Oblíbené kapely“