Light this city

Co se komu líbí
Odpovědět
Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Light this city

Příspěvek od Šupi »

Začal jsem žrát tuhle kapelku...bohužel jsem se hned dozvěděl že už nehrajou :(. Nicméně, dle mého názoru supr texty a supr zpěv - ženskej :). Kdyby jste někdo měl tip na něco podobnýho pište :). Mám rád všeobecně ženský hlasy v metalu - nejen ty symphonické, ale i tyto - např. Angela Gossow (AE), nebo mě teď zaujala Ostravská kapelka Ennoia na bandzonu...doufám že o nich ještě uslyšim :).

Tady ukázka Light This City...:)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Light this city

Příspěvek od Koubas »

zamlada sem trochu poslouchal Kittie :mrgreen:


Uživatelský avatar
odietamo_drummer
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 262
Registrován: 28 srp 2008 20:49

Re: Light this city

Příspěvek od odietamo_drummer »

Šupi píše:Začal jsem žrát tuhle kapelku...bohužel jsem se hned dozvěděl že už nehrajou :(. Nicméně, dle mého názoru supr texty a supr zpěv - ženskej :). Kdyby jste někdo měl tip na něco podobnýho pište :). Mám rád všeobecně ženský hlasy v metalu - nejen ty symphonické, ale i tyto - např. Angela Gossow (AE), nebo mě teď zaujala Ostravská kapelka Ennoia na bandzonu...doufám že o nich ještě uslyšim :).

Tady ukázka Light This City...:)
Ahoj! To jsem rád, že tě zaujala Ennoia :) možná si ještě neslyšel novou věc Survey of dirty corners!
Jinak Light this city tady všichni žerem, je to věc na které jsme vyrustáli :)

http://bandzone.cz/ennoia

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Light this city

Příspěvek od Šupi »

Novou věc jsem slyšel, ale ta první mě zaujala víc :). Škoda že jste tak daleko, kdyby jste někdy zavítali aspoň třeba do Phy tak dej vědět, rád se přijdu mrknout :). Ať vám to hraje ;-)!

Odpovědět

Zpět na „Oblíbené kapely“