Nicko McBrain - IRON MAIDEN

Co se komu líbí
EL34
Pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 18 říj 2009 14:26
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Re: Nicko McBrain - IRON MAIDEN

Příspěvek od EL34 »


Poslechněte si to od 1:54 . nebo nejlíp celé :D . Tohle by Nicko nikdy nezahrál. Clive mě přijde že má daleko ''metalovější'' styl

mirekhk
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 352
Registrován: 12 kvě 2009 11:41
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Nicko McBrain - IRON MAIDEN

Příspěvek od mirekhk »

EL34 píše:
Poslechněte si to od 1:54 . nebo nejlíp celé :D . Tohle by Nicko nikdy nezahrál. Clive mě přijde že má daleko ''metalovější'' styl

to je přesně to,o čem jsem tu psal ........ již od začátku skladby hraje hi hat jen pravou rukou (a hrál to stejně i na koncertech a stejně tak i ve skladbě Wratchild). Nicko,to nikdy takto nehrál :-) Tož ale borci sů to oba :!:

McBrainFans
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 27 úno 2010 22:15

Re:

Příspěvek od McBrainFans »

Karloska píše:Na Iron Maiden jsem vyrůstal taky a musim podotknout že je to teda největší heavy metalová klasa no. Nej album jsou Iron Maiden, samozřejmě Best of Beast, Fear of the Dark, mě se osobně velice líbili i The X factor a Virtual 11, a Brave new World, jinak Dance of Death je slabota. Jinak bubeník Nicko je podlě mě bůh, hraje velice přesně a zajímavě, značně neokoukaně, myslím že je fakt špička.
Pozeram ze sa ti páči The x factor aj Virtual XI a tak ti musím povedat ze mne sa ties velmi pacia

Zbyněk Fiala
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 07 kvě 2009 15:42
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Nicko McBrain - IRON MAIDEN

Příspěvek od Zbyněk Fiala »

Mě se teda nepáčí poněvač X Factor a Virtual IX byly podle mého názoru s Blazem největší propadáky toť můj názor. Prostě Bruce je Bruce. :wink:

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Nicko McBrain - IRON MAIDEN

Příspěvek od Žilkoslav »

V pondělí 6.4. bude v lounském kině promítán Flight 666! Hurá! :-)

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nicko McBrain - IRON MAIDEN

Příspěvek od pete77 »

už jsem to viděl není to špatný :D

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Nicko McBrain - IRON MAIDEN

Příspěvek od Žilkoslav »

Viděl jsem některé části dokumentu doma na DVD. Ale v kině to bude jistě větší zážitek.

mirekhk
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 352
Registrován: 12 kvě 2009 11:41
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Nicko McBrain - IRON MAIDEN

Příspěvek od mirekhk »

Amati píše:Mě se teda nepáčí poněvač X Factor a Virtual IX byly podle mého názoru s Blazem největší propadáky toť můj názor. Prostě Bruce je Bruce. :wink:

Ani mě se zrovna tyto dvě alba nelíbí ........ a to jsem je poslouchal několikrát,zda mi něco neuniká,něco super ...... ale neuniká. Ne ní to prostě ono,vůbec se to "mejdnům" nepodobá

Kubason
Diskutér Sféry
Příspěvky: 184
Registrován: 20 pro 2009 21:56
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Nicko McBrain - IRON MAIDEN

Příspěvek od Kubason »

tak samozřejmě je nejlepší best of the beast :D

mirekhk
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 352
Registrován: 12 kvě 2009 11:41
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Nicko McBrain - IRON MAIDEN

Příspěvek od mirekhk »

Kubason píše:tak samozřejmě je nejlepší best of the beast :D

o tom žádná :lol:

Zbyněk Fiala
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 07 kvě 2009 15:42
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Nicko McBrain - IRON MAIDEN

Příspěvek od Zbyněk Fiala »

mirekh: Přesně no taky si říkal že mi tam něco chybí :wink:

mirekhk
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 352
Registrován: 12 kvě 2009 11:41
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Nicko McBrain - IRON MAIDEN

Příspěvek od mirekhk »

Tak co říkáte na novou skladbu z alba,které vyjde v srpnu ? Dle mého názoru je to muzika už totálně z jiného soudku než Iron Maiden hráli ........ Jen by mě zajímalo,čím se nechali tak silně ovlivnit.....že by trhem??

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nicko McBrain - IRON MAIDEN

Příspěvek od Radim »

Nicko McBrain se mi hrozně líbil již skoro před dvaceti lety, kdy jsem "začínal" na metalu a již tenkrát mě bavil hlavně tím, že hraje trochu "jinak" než ostatní, zajímavěji, promyšleněji, barevněji. Není to prostě nudný metalový tlukot jako bohužel u spousty jiných, stylově snad "čistších" hráčů kde je to jen "rovně a rychle".

mirekhk
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 352
Registrován: 12 kvě 2009 11:41
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Nicko McBrain - IRON MAIDEN

Příspěvek od mirekhk »

Radim píše:Nicko McBrain se mi hrozně líbil již skoro před dvaceti lety, kdy jsem "začínal" na metalu a již tenkrát mě bavil hlavně tím, že hraje trochu "jinak" než ostatní, zajímavěji, promyšleněji, barevněji. Není to prostě nudný metalový tlukot jako bohužel u spousty jiných, stylově snad "čistších" hráčů kde je to jen "rovně a rychle".

Mám na něho naprosto stejný názor ........ proto jsem také byl "jeho žákem" a učil se a učil se :D Prostě jsem sjížděl se sluchátky na uších a paličkama v rukách celá alba od Iron Maiden. Za pár let se mi to hodilo a v dnešní době vlastně také,nebot jsem zůstal tomuto stylu více méně věrný.

moonySK
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 29 bře 2011 15:14

Re: Nicko McBrain - IRON MAIDEN

Příspěvek od moonySK »

Nicko McBrain. Čo mám k nemu povedať? Jeden z mojich najobľúbenejších bubeníkov - ovplyvnil ma v hre, štýle hrania a vôbec chápania metalového bubnovania. Excelentný bubeník.

Najlepšíe výkony podal v Piece of Mind, Powerslave, No Prayer for the Dying, Brave New World a Dance of Death albumoch.

- The Trooper live at Drum Centre

Uživatelský avatar
Rockchild
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 342
Registrován: 01 říj 2007 17:59
Bydliště: Tursko

Re: Nicko McBrain - IRON MAIDEN

Příspěvek od Rockchild »

ha už dávám wickermana jednou nohou:P maidny poslouchám tak deset let, v posledních mesících mě ale nickova hra natolik ovlinila, že člověk aniž by o tom přemejšlel už přestavuje soupravu k jeho obrazu... řekl jsem si ale, že ride nechám normálně, ne svisle jak Michael Henry McBrain. :P alespon nejaka odlišnost:P
A k tomu Clive x Brain - Cliva mam fakt rád, je to perfektní, v tý době, dost nadčasovej bubeník, ale Nicko u mě jednoznačně vede, technicky ho vidim mnohem vejš. Ale neberu nikomu nic. O tom hudba je:)

Odpovědět

Zpět na „Oblíbené kapely“