Nicko McBrain - IRON MAIDEN

Co se komu líbí
Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Thrash the trash ! (Album Arakainu 1990)

Uživatelský avatar
Tarkil
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 325
Registrován: 14 led 2006 22:02
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Tarkil »

Ja osobne povazuju za metalove legendy vsechny tri. Jak Black Sabbath a Judas Priest tak Iron Maiden. Ale Iron Maiden mi proste sedi vic. Od Judasu se mi moc libi deska Painkiller a samozrejme proflakly valy jako Breaking the law a Living after midnight...
Ale Maideni se mi libi celkove. Nenasel sem desku kterou bych ja osobne mohl oznacit za prumernou.
Jinak me ted bere System Of A Down, Tristanie, Nightwish, Fear Factory, Children Of Bodom, Deep Purple, AC/DC, neco od Rammstein a stary desky Komunalniho odpadu (ale to je spis nostalgie)....
...docela siroky spektrum :lol: .

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Metallica je trash metal ?? No tak vy ste dobře hotový. :? :? Trash metal je Kreator a kapely jemu podobné, ale Metallica žádnej trash teda nejni, prostě Metallica a Maideni je klasickej heavy, i když jsou to trošku odlišné styly, je to furt heavy ... :wink: :wink:

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

Karloska píše:Metallica je trash metal ?? No tak vy ste dobře hotový. :? :? Trash metal je Kreator a kapely jemu podobné, ale Metallica žádnej trash teda nejni, prostě Metallica a Maideni je klasickej heavy, i když jsou to trošku odlišné styly, je to furt heavy ... :wink: :wink:
Bobroněnko píše: tohle rict na foru metallicy tak te zadupou. trash=odpad, thrash=styl metalu. rozumíme si?:) jinak považuju metallicu za jednu z nejlepších kapel, které kdy měly tu čest chodit po týhle zemi.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Ty fole.....mam dost:( rika vam neco zakladni ctyrka trash metalu...svetove uznavanej pojem..tj SLAYER, ANTHRAX, METALLICA, MEGADETH....Tyhle 4 kapely i kdyz se to nezda sou ve svete uznavany jako zakladni trashova ctyrka.......A vyraz thrash nema z TRASH metalem nic spolecnyho, az na to ze se takhle menuje jedna ceska trashova skupina....A sepultura je veci trash to se nezapre ale sepultura se chytla uz rozjety vlny trash metalu a byla pravem obvinovana za kopirovani slayeru..... A kreator se chytli az nekdy pozdejs po sepulture ale nicmene patrej spolu s destruction k prukopnikum trashe tady v evrope....Asi z 4letym spozdenim oproti USA.... Black sabbath a Judas Priest sou nepopiratelne metal...vcetne starsich alb s prihlidnutim na dobu kdy byly vydany

N.o.v.i
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 223
Registrován: 10 led 2005 17:28

Příspěvek od N.o.v.i »

Se vsim souhlas...az na to že je to je opravdu ten THRASH...


jen pro nazornost ... http://www.metalstorm.ee/awards/index.php

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

To nechapu.....Ja mel a mam porad za to ze je to trash......Thrash fak vidim poprvy..............Over si to z vice zdroju.....

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

No chlapci myslete si co chcete, ale podle mě je to heavy, sice né úplně typickej, ale je to spíš heavy než trash ... :roll: a už dost !! :D

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

ja to nechapu....tet v hruze oblitavam vsechny mozny stranky a setkavam se s obouma vyrazama......

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Ještě že poslouchám BLACK, ten je jen jeden, máte v tom pěknej bordel :!: :twisted:

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

tak spravny bude asi voboje...napr ve sparku se pouziva trash.........a zas na allmusic thrash.........podle me je jeden nazev puvodni a druhej vznikl v dusledku stejny vyslovnosti..

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

...kdybyste radši cvičili.... :roll:
A vzhledem k tomu, že Iron Maiden nejsou ani thrash, ani trash, tak už dost tady! :wink:

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Radim píše:...kdybyste radši cvičili.... :roll:
A vzhledem k tomu, že Iron Maiden nejsou ani thrash, ani trash, tak už dost tady! :wink:
Pravda a mě je to koneckonců jedno, ať je to třeba dechovka nebo hip-hop pro mě je důležitý, že se to dá poslouchat ... :wink:

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

hip hop ani dechofka se ale neda poslouchat :D .....je tak musim uznat ze je spravnejsi ten vyraz thrash...........a dost me to zarazilo......... ze sem si toho nikdy nefsim.........

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Hip hop se dá poslouchat, jen to musí být kvalitní hiphop a ten v našich luzích a hájích není téměř k dostání, jen když ho člověk hledá.

Pro doplnění, já byl zarytý antihip-hoper, ale můj učitel mi donesl jednu desku, ať si to poslechnu... Quality od Talib Kweli z USA. Ano, bylo tam hodně rapu a pár hip-hopových klišé, ale bylo to hrozně dobré, mělo to koule, pod tím skvělý hudební doprovod (ne dva akordy pod sračkovým textem ve stylu českých rádobyhipohopových kapel). Zkrátka mi to akorát otevřelo oči a změnilo pohled na tento styl a na muziku vůbec.

Dokonce může existovat i dobrá dechovka.

Nevím, kdo to řekl, ale muzika se podle něj dá dělit jen na dobrou a špatnou a musím souhlasit - na stylu doopravdy nezáleží, záleží hlavně na kvalitě, pak mi může být jedno, co to je.

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Mno to je pravda, ale spíš se přikloním k špatnému rocku než dobrému hip-hopu .... :roll: :roll:

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

A nejni týhle předpojatosti škoda? Myslím si, že je dobré mít uši (oči) otevřené, jelikož "vše souvisí se vším"...

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

karlosko, kdybychom byli hnidopisi, prvni album metallicy Kill´em all se radilo do power metalu, Ride the Lightning s Master of Puppets a ...And justice fo all do thrashmetalu, Metallica do Alternative metalu, Load a Reload do heavy az hardrocku a St. Anger je shitmetal:) ne, sranda, navrat k thrashi. jen tak na okraj:)

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Bobroněnko: Jen tak na okraj, tohle škatulkování je hrozně relativní a téměř neznám žádná přesná pravidla, dle kterých by se dala hudba škatulkovat, ano jsou jistá pravidla rámcová a hodně obecná, ale rýpat se v takových jemných nuancích mi přijde zbytečné...

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

hm...podstatny je abych se o neznamy kapele pomoci skatulek dozvedel aspon jestli je to hip hop nebo metal:D

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

Benbuben píše:Bobroněnko: Jen tak na okraj, tohle škatulkování je hrozně relativní a téměř neznám žádná přesná pravidla, dle kterých by se dala hudba škatulkovat, ano jsou jistá pravidla rámcová a hodně obecná, ale rýpat se v takových jemných nuancích mi přijde zbytečné...
nikdo neřekl, že je to užitečné..:)

Šeďa
Diskutér Sféry
Příspěvky: 132
Registrován: 05 lis 2005 13:48
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šeďa »

Takže Iron Maiden není dechovka :!: :?: :?: :?: :lol:

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

je

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

To je relativní.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

souhlasim..Iron maiden sou relativne dechovka

Odpovědět

Zpět na „Oblíbené kapely“