Nicko McBrain - IRON MAIDEN

Co se komu líbí
Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

A Moravanka je relativně Dechno.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

hip hop je zivot a techno je vsechno:)))lol kurwa ze me to ta klvesnice nechala napsat:D

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Wow, tak tahle diskuze je trošku někde jinde, ale líbilo se mi to, co napsal Kostka ... :wink: :wink:

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BóĎA »

ale sepultura trash jako dost ovlivnila,hlavne nehrali jen tak nakej,ty brazilsky rytmy a tak,to je zase jejich plus

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BóĎA »

tak to je divny,mel sem odpoved na strance death-black-grind a pise to sem,co to?

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BóĎA »

sem nakej zmastenej,pardon :oops:

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

ses no ale ze sepulturou mas recht:D

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BóĎA »

ja vim ze mam pravdu :wink:

hasic
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 07 dub 2006 21:20
Bydliště: Teplice

Příspěvek od hasic »

iron maiden,tak na tom sem začínal.musíte pochopit že v padesáti hrát 2 hodiny ,kolem 20 věcí pro 25000 lidí(rock in rio) a naběhat tam na tom podiu 20 kilaků není žádná prdel.V tomhle věku obyčejní lidé krmí labutě,ale maidni tím žijou ,takže všechna čest pro ně

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

musíte pochopit, že v pětapadesáti letech drtit kopák a´la McBrain ve Face in the Sand nebo Montsegur je to, co se mi nemůže nikdy stát. Nechápu, jak to ten skorodůchodce ze sebe tahá!! :oops:

Uživatelský avatar
Tarkil
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 325
Registrován: 14 led 2006 22:02
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Tarkil »

Když vemeš v potaz to, jak dlouho už hraje, tak se to dá pochopit poměrně snadno. Ikdyž je jak říkáš skorodůchodce, tak po tolika letech hraní už jsou ty jeho nohy asi docela vytrénovaný. A taky je na Nickovi (stejně jako na ostatních) vidět, že se hraním stále baví a má do něj velkou chuť...

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

Tyhle lidi nemaj s hranim az takovej problem, protoze hrajou uvolnene, coz hodne lidi tady nedela a pak se divi jak to muze nekdo prasit.

LU-BOSCH
Diskutér Sféry
Příspěvky: 139
Registrován: 09 dub 2006 17:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LU-BOSCH »

On ale nehrál dřív dvojšlapku nebo se pletu ? :mrgreen:

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

on na ni nehraje ani dnes.

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Nickova hra z IM má podle mě koule jako prase :D

LU-BOSCH
Diskutér Sféry
Příspěvky: 139
Registrován: 09 dub 2006 17:35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LU-BOSCH »

jojo - úplně nejradši mám Two Minutes To Midnight: to tempo je vražedný - ani pomalu ani rychle. a china je tam kde má bejt :mrgreen:

Morbo
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 27 bře 2006 11:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morbo »

Na Nickovi obdivuju mnoho aspektů jeho hry. V první řadě jeho cit pro zajímavou hru na ride a samozřejmě jeho práci pravý nohy. Je skutečně znát, jak je ten člověk za ty léta totálně vyhranej, že ty každej ten song hraje tak po 159696541010tý a že už to má fakt vychytaný ale tak, že naprosto totálně!!!
Strašně se mi líbí jakym způsobem pak naživo pracuje s takovym zažitym songem. Kratičký breaky a vsuvky snad v každym druhym taktu, každá nesmírně vkusná a 100%ně funkční - čimž chci říct, že laik tim neni rušen a bubeník má co poslouchat.
Co se týče IM samotných, poslední album ani živák mě moc neoslovily. Uvidíme, co bude na chystanym albu...

edd
Pokročilý
Příspěvky: 73
Registrován: 25 kvě 2006 17:37
Bydliště: Mutěnice

Příspěvek od edd »

tak sem to tady pročetl a souhlasim s hasicem: V padesati letech mají maideni takovou energii, ze nejaci mladici ve dvaceti se můžou jít zahrabat!!
jinak Nicko je podle mě jeden z nejlepších vůbec :!: k tomu trashi - metallica je absolutní trash(nebo aspon prvni alba byli - viz master of puppets - battery) a Iron Maiden asi nej heavy metal kapela forever :!:
Iron Maiden gonna get you, no matter how far :twisted:

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Nicko je prostě dobrej, hlavně ty vyhrávky na ride pravou rukou, nohu má hrozně rychlou - hraje na sigla ale vobčas 32-ový průlety tam má :D

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

no tak ja treba beru sabbaty a judasy vic nez maideny...

Uživatelský avatar
Tarkil
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 325
Registrován: 14 led 2006 22:02
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Tarkil »

to Morbo: Vystih jsi to dobře. Plně s tebou souhlasím.
K tomu poslednímu albu. Ze začátku se mi taky zdálo vlažný, ale po pořádném naposlouchání, mě dostalo. Je vidět, že Haris se snaží tlačit hudbu stále dál (samozřejmě stále ve stylu IM). Songy jako Dance Of Death, Face In The Sand, nebo Paschendale jsou skvěle promakaný. S živákama je problém v tom, že udělat něco lepšího než Rock In Rio už snad ani nejde. To byl prostě neskutečnej koncert. Jednou bych chtěl nějakou takovouhle akci zažít. Na to pak člověk může vzpomínat celej život.
Ten poslední živák je taky na slušný urovni, ale ve srovnaní s Riem obstojí asi málo co... Toť můj nazor.
Na chystané album se velmi teším a jsem na něj zvědav.

edd
Pokročilý
Příspěvky: 73
Registrován: 25 kvě 2006 17:37
Bydliště: Mutěnice

Příspěvek od edd »

Já se taky nemuzu dockat! dival jsem se na stranky toho jejich producenta
mimochodem http://www.cavemanproductions.com a ma tam Iron Maiden's recording diary coz jsou zapisky z nataceni toho jejich novyho alba a je tam napsane ze uz to maji nahrate ale jeste asi neco mixuji takze asi az v listopadu vyjde. :mrgreen:

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

vcelku dobře kvalitu Dance of Death a Death on the Road vystihli na metalopolis: kdyby tohle byl počin jiné kapely, všichni by vřískali blahem a velebili nové polobohy. jenže to je nahrávka mejdnů, kteří maj za sebou Brave New World a Rock in Rio. takže je to prostě průměr..

Morbo
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 27 bře 2006 11:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morbo »

Hm, asi tak. MAIDENi maj přeživákováno. Mně předně přijde ten živák prostě zbytečnej! Dyk maj jeden špičkovej (Rio) a jeden absolutně legendární (Live After...), tak proč vydávat po dalšim albu další? Je to zbytečný. Leda by se jim zas poved nějakej kultovní, což se prostě nestává každej rok...
Dance mě prostě až tak nebere. Slyšel jsem to celkem hodněkrát, ale vedle Brave mi to přijde prostě slabší. Přijde mi, že se až příliš opakují melodie, které nejsou až tak světoborné. Na Brave nebo Somewhere co melodie, to bomba a opakování beru. Dance mě neoslovilo. Ale IM rozhodně nezatracuju! Upřímně se těšim, s čim přijdou!!! (A doufám, že potom nebudou vydávat další živák...)

edd
Pokročilý
Příspěvky: 73
Registrován: 25 kvě 2006 17:37
Bydliště: Mutěnice

Příspěvek od edd »

chtěl bych slyšet názor na nový singl Iron Maiden http://www.youtube.com/watch?v=DDK0Se17 ... ed&search=
jmenuje se to reincarnation of benjamin breeg, to kdyby ten odkaz nešel
co říkáte na nickovu hru v te pisni? celkove hodnoceni songu?
Thankx :mrgreen: [/url]

Odpovědět

Zpět na „Oblíbené kapely“