the.switch

Co se komu líbí
Odpovědět
Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

the.switch

Příspěvek od Woody »

Znáte the.switch jsou dobrý a co říkáte na bubeníka teď si nějak nevybavuju jméno ale jebe dobře

Jenda
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 326
Registrován: 10 črc 2005 18:26
Bydliště: Pardubický kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jenda »

Mě nejebal, tak nevím.. :D

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

ale to jsem blbě napsal jako že hraje dobře a ne že...ehm...to no

Zlámič
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 355
Registrován: 05 srp 2005 18:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zlámič »

Když pominu, že nemám rád tenhle ufňukanej zpěv, kde ten maník pořád nad něčím pláče, tak musim uznat, že jistý kvality maj. Teda hlavně basák! Bubeník mě nijak zvlášť nenadchnul. Na pár konzertech jsem byl, spolubydla to poslouchá dost a s chlapcema se zná, takže naposlouchaný to mám.

Mimochodem http://www.bandzone.cz je práce kytaristy ze Switch.

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

fakt to jsem nevěděl na bandzone občas zajdu ale to sem nevěděl

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

že to je ufňukaný...no oni hrajou nějakej emo-core nebo emo-crossover jak chcete tak proto to je takový odhekaný a ufňukaný

Zlámič
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 355
Registrován: 05 srp 2005 18:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zlámič »

No to já dobře vim. Proto mě to neoslovilo.

brutusáček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 14 srp 2006 17:46
Bydliště: www.kryry.cz - a plzen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od brutusáček »

jj chudak zlámič

Ropak
R. I. P.
Příspěvky: 491
Registrován: 06 lis 2003 14:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ropak »

Zlámič píše:Když pominu, že nemám rád tenhle ufňukanej zpěv, kde ten maník pořád nad něčím pláče, tak musim uznat, že jistý kvality maj. Teda hlavně basák! Bubeník mě nijak zvlášť nenadchnul. Na pár konzertech jsem byl, spolubydla to poslouchá dost a s chlapcema se zná, takže naposlouchaný to mám.

Mimochodem http://www.bandzone.cz je práce kytaristy ze Switch.
Kurva bubenik te nenadchnul? Tan to musis hrat teda sakra solidne. Nenapada me, co bych k tomu typkovi rekl negativniho. Ranu ma, je presnej, techniku taky, hraje pomerne ucelne, ale umi i zapeklit. Skoro bych rekl, ze rytmicka sekce The Switch je u nas jedna z nejnabusenejsich (samozrejme v danem stylu). Poslechni si je poradne jeste jednou. Ne ze bych patril k jejich skalnim fandum, ale tuhle kapelu si pamatuji podle prvniho koncertu, ktery jsem videl. Snad se nepletu :-)

http://www.theswitch.cz/

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

jo poslechni si Akvárko

Zlámič
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 355
Registrován: 05 srp 2005 18:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zlámič »

Jak jsem řekl ... tu muziku mám poměrně najetou, páč můj spolubydla Brutusáček :mrgreen: to do mě celkem hustí :mrgreen:

Tim co jsem napsal, (že mě bubeník nenadchnul) jsem myslel to, že ať jsou jeho výkony jakékoliv, tak pro mě to prostě nic světoborného neni. Neurážim ho tu, to FAKT ne, je to jen o pocitu a lepší pocit jsem měl z jiných bubeníků. Např. Atlet, Morph nebo Mates mě oslovili. Zajímá mě jejich feeling. Bubeník ze Switch je dobrej, umět takhle hrát a mít jeho zkušenosti tak bych byl jedině rád, ale jak jsem řekl, v tom co dělá a hraje mě neoslovil. Chtěl bych ho slyšet i v jiném projektu, pak bych možná změnil názor.

Ropak
R. I. P.
Příspěvky: 491
Registrován: 06 lis 2003 14:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ropak »

Zlámič píše:Jak jsem řekl ... tu muziku mám poměrně najetou, páč můj spolubydla Brutusáček :mrgreen: to do mě celkem hustí :mrgreen:

Tim co jsem napsal, (že mě bubeník nenadchnul) jsem myslel to, že ať jsou jeho výkony jakékoliv, tak pro mě to prostě nic světoborného neni. Neurážim ho tu, to FAKT ne, je to jen o pocitu a lepší pocit jsem měl z jiných bubeníků. Např. Atlet, Morph nebo Mates mě oslovili. Zajímá mě jejich feeling. Bubeník ze Switch je dobrej, umět takhle hrát a mít jeho zkušenosti tak bych byl jedině rád, ale jak jsem řekl, v tom co dělá a hraje mě neoslovil. Chtěl bych ho slyšet i v jiném projektu, pak bych možná změnil názor.
Jasne nemyslel jsem to jako utok na tebe .-) Ja kdyz jsem je videl poprvy tak jsem z neho byl nadsenej. Pro me to ma kule.

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

já v se v září pojedu mrknou na koncert

tom666as
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: 24 úno 2007 16:25
Kontaktovat uživatele:

Re: the.switch

Příspěvek od tom666as »

Na živo je jejich vystoupení neskutečne energický a parádní.

Odpovědět

Zpět na „Oblíbené kapely“