RAMMSTEIN

Co se komu líbí
Sehnsucht
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 01 bře 2007 18:56
Bydliště: Bratislava

RAMMSTEIN

Příspěvek od Sehnsucht »

Je tu niekto, co pocuva R+?

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

já je poslouchám, no. dobrý jsou. byl jsem na třech živákách.

Lord_Martas
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: 20 led 2007 12:53
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord_Martas »

no jo starý dobrý rammstein
kde si byl na těch živákách?? :D

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

Praha Strahov s AC/DC, to bylo myslim 2002, pak na podzim ve sportovní hale a 2005 zase tam. nejlepší byl asi ten podzimní 2002, turné Mutter.

Lord_Martas
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: 20 led 2007 12:53
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord_Martas »

nevíš kdy budou mít zase turné po evropě??? a hlavně kdy budou u nás??

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

to fakt nevim, asi měsíc zpátky sem snad koukal na jejich stránku a nikam se nechystali.

Lord_Martas
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: 20 led 2007 12:53
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lord_Martas »

jj ale stejně dík :)

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

S odstupem mám rád jenom Sehnuscht a fragmenty z ostatních. Byl jsem v T-Mobu na poslední šňúře. Musim ale říct, že je pravda, co tady psal tušim Koubas. Schneider nikdy nebyl největší technik. Ale když jsem ho viděl na nejnovějším DVDčku, padala mi držka. Vyhrál se a je vidět, že na sobě moc makal. Je to stroj.

Dudi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 19 čer 2005 14:55
Bydliště: Úvaly,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dudi »

fakju píše:S odstupem mám rád jenom Sehnuscht a fragmenty z ostatních. Byl jsem v T-Mobu na poslední šňúře. Musim ale říct, že je pravda, co tady psal tušim Koubas. Schneider nikdy nebyl největší technik. Ale když jsem ho viděl na nejnovějším DVDčku, padala mi držka. Vyhrál se a je vidět, že na sobě moc makal. Je to stroj.
...též jsem věrný posluchač,ale na živáku jsem ještě nebyl.Místo toho jsem si opatřil vše co od nich vyšlo a musím potvrdit,že ten postup ve hře Schneidra je opravdu znát.Předtím to bylo takové strojové(ale dobré) a teď je to fakt lepčí,brutálnější a více vychytané,každá rána má své místo a má to obrovský TAH!!!!!!

Kabal
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 336
Registrován: 30 dub 2006 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kabal »

Přesně. Bubeník je dobrá mašina. Skvělý úderný bicí, tak bych taky časem chtěl hrát. Člověk z toho má pocit, že by tou hrou na bicí prorazil zeď :twisted:

Mufloň
Diskutér Sféry
Příspěvky: 170
Registrován: 22 srp 2006 19:07
Bydliště: Praha

Příspěvek od Mufloň »

Rammstein jsou idol mého mládí :)
Byl jsem na Strahově a v tehdy eště Paegas areně.Moc se mi líbí Herzeleid, Sehensucht a Mutter.Nový mají dobrý některý písně, ale celkově si myslim, že je to horší než dřív (myslim tim komercializaci těch alb).
Ale to je jenom můj názor....

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

z toho noveho dvd volkerball som sa malem posral...byt tam v nimmes tak sa aj poserem asi :mrgreen: to bolo peklo...cela show vymakana, muzikanti skveli, Schneider je...makac...to som nechapal, je to Pan Bubenik...muzika jak ma byt...

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Schneider je dobrej strojik no :D, stary rammsteini sou dobry, ale nikdy je envydrzim poslouchat delsi dobu.

Sehnsucht
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 01 bře 2007 18:56
Bydliště: Bratislava

turne

Příspěvek od Sehnsucht »

K tomu turne: rammstein mali dlho pauzu a oficialne si planovali turne, ale bude to len po Juznej Amerike. Dalej chystali turne po festivaloch-to uz je nadejnejsie

Sehnsucht
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 01 bře 2007 18:56
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Sehnsucht »

4fakju: Dokial som nevidel Volkerball, Schneidera som tiez povazoval nie za moc technickeho, proste masina.... R+ pre mna znamenaju "dokonalost v suhre a nie v tom, aky je kto virtuoz", ale v Nimes si dal zalezat uz aj na technike-a kedze pred Reise Reise tri roky nic nevydali, mal dost casu popracovat si na tom

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

opravdu oproti tomu podzimu 2002 si to v tom roce 2005 dával mnohem víc, strašně se vyhrál ten člověk. pokud bych chtěl hrát jako někdo, tak jako on, nic si nekomplikuje, ale vždycky nakope prdel. samouk.

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...nepovedal by som, ze v casoch pred mutter nevedel zahrat to, co hra teraz a naucil sa to az pred vydanim poslednych dvoch albumov...skor si to tam s posunom v tvorbe kapely uz moze dovolit davat...a mozno v tom zohrali ulohu aj ludia za nim, producent a tak :wink:

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

ne ne, když srovnáš živáky z let 98, 02 a 05/06, tak tam hrajou stejný starý písničky, ale on je hraje jinak. on je jednim z nejlepších příkladů, že se bubeník (potažmo člověk) učí celej život.

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...to samozrejme viem, ze to hral inak, aj sa mi to pacilo viac v tejto novsej verzii, ale keby to tak hral v tej dobe a na tych albumoch, asi by to nebolo ono...to je ale len moj nazor...

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Rammštajn jsou každopádně maximální minimalisti.

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

Tak jsem si Volkerball poctivě sosnul a po tom, co jsem viděl asi před půl rokem Live aus Berlin, jsem spodní čelist sbíral ze podlahy.

kundulin
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 294
Registrován: 26 úno 2009 15:07

Re: RAMMSTEIN

Příspěvek od kundulin »

Rammstein znovu vystoupí 11.11.2011 v O2 aréně, dnes přišlo oznámení přímo od arény. Lístky ještě nejsou v prodeji ale počítám že v červnu už by měli být lupeny v prodeji, jinak nejnovější novinky Rammstein- konec roku nové DVD,a bude vycházet Best of z celé kariéry (k této bestofce pojedou R+ pražský koncert, budou koncertovat max. do konce 2011 a poté bude zase cca 2 roky pauza.

Uživatelský avatar
ThunderStorm
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 31 pro 2010 02:34

Re: RAMMSTEIN

Příspěvek od ThunderStorm »

Mám je rád, nezáleží kolik hrají nebo nehrají rytmů. Feeling tam prostě já osobně cítím a to je pro moji osobu klíčové. V neposlední řadě mají fenomenální show.

Pajunas
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 06 říj 2011 17:57

Re: RAMMSTEIN

Příspěvek od Pajunas »

Já osobně mám Rammsteiny moc ráda.... :) a největší slabost mám pro Chrise Schneidera 8)

Uživatelský avatar
Arcturus
Pokročilý
Příspěvky: 81
Registrován: 10 úno 2012 13:35

Re: RAMMSTEIN

Příspěvek od Arcturus »

Rammstein je moja srdcová kapela, počúvam ich od svojich 8. rokov, priviedli ma k metalu a osobne ich považujem za jednu z NAJ kapiel sveta. Ich tvorbu poznám od a-z , a splnil sa mi sen, videl som ich v BA naživo a musím povedať že jednoznačne NAJLEPSI koncert v mojom živote a to som už pobehal nejeden festival + ostatne koncerty.

Momentálne ich už nepočúvam s takou intenzitou, ale ich veci su proste neskutočné . Rammstein=ikona ... jak sa hovorí že 4 ever :)

Odpovědět

Zpět na „Oblíbené kapely“