Slipknot

Co se komu líbí
Odpovědět
michal.drum
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 25 srp 2008 13:23

Slipknot

Příspěvek od michal.drum »

POkec o týhle devítce

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Slipknoti jsou Psycha

Příspěvek od Hans-Drums »

To jsou borci.Viděl jsem nedávno živák Disasterpiece (Stáhl jsem ho NAČERNO) a je to fakt řežba.Fanouškům slipknotů to jenom doporučuju.

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Slipknot

Příspěvek od Hans-Drums »

Slyšeli jste už někdo nějakou věc z nový desky All Hope is Gone? Co na to říkáte z oblasti partu bicích?

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Slipknot

Příspěvek od Koubas »

slyšel jsem v rádiu Psychosocial. nic moc, takový rádoby tvrdý, ale melodickej refrén, aby to zkousla MTV odpoledne, kdy jdou děti ze školy.

sargeantmd
Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: 09 lis 2008 21:19

Re: Slipknot

Příspěvek od sargeantmd »

Sklipnot fakt nemusim. Ale celkem se mi zamlouvá styl jejich bubeníka, Joey Jordinsona (nebo jak to je) :) .

MACEK
Řečník Sféry
Příspěvky: 690
Registrován: 25 led 2008 00:20
Bydliště: NAŠIMĚŘICE
Kontaktovat uživatele:

Re: Slipknot

Příspěvek od MACEK »

ja sklipknoty moc nemusim.....jejich styl hudby se mi moc nezamlouvá......ale každej máme jinej názor :wink:

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Slipknot

Příspěvek od Vojta Horák »

obdivuju asi jediny, to je rychlost na dvojslapce co ma, jinak to neni nic extra, ale zase bez double pedalu neni uplne hloupej, jen je proste orientovanej na double tak podle toho hraje. Jak kdyby nekdo mlatil virbl pindikem tak pochopitelne nebude umet hrat rukou...

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Slipknot

Příspěvek od tomcorn »

Slipknot mám hodně rád, zejména červenou desku a Iowu. JJ mě jako bubeník baví hodně, ale určitě mě neoslňuje rychlostí, spíš drivem a nápady.

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Slipknot

Příspěvek od Hans-Drums »

Koukám,že mám s Tomem na Slipknoty i Joeyho do puntíku stejnej názor :wink: Jenom mě trošku zamrzelo,že se celá deska ubrala trochu jemnějš,než třeba nekompromisní Mate.Feed.Kill.Repeat a IOWA,ale zase je vidět,že Corey umí i zpívat a nejen řvát.Bicí za sebe musím taky pochválit,nejen po stránce zvuku,ale že zase pěkně sedí s kytarou a celkově do tý hudby zapadá.U SlipKnoT si nedovedu představit jinýho bubeníka než Joeyho,vlastně to už se tu probíralo v souvislosti s Vinniem Paulem.....

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Slipknot

Příspěvek od Vojta Horák »

Hans-Drums píše:Koukám,že mám s Tomem na Slipknoty i Joeyho do puntíku stejnej názor :wink: Jenom mě trošku zamrzelo,že se celá deska ubrala trochu jemnějš,než třeba nekompromisní Mate.Feed.Kill.Repeat a IOWA,ale zase je vidět,že Corey umí i zpívat a nejen řvát.Bicí za sebe musím taky pochválit,nejen po stránce zvuku,ale že zase pěkně sedí s kytarou a celkově do tý hudby zapadá.U SlipKnoT si nedovedu představit jinýho bubeníka než Joeyho,vlastně to už se tu probíralo v souvislosti s Vinniem Paulem.....
Samozrejme ze by se k nim jinej bubenik nehodil. Joey je svuj. Napady ma zajimavy a je jeden z mala kdo si ty svoje napady dovede i zahrat zejo :D

kharny
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 02 pro 2008 12:24

Re: Slipknot

Příspěvek od kharny »

Slipknoti jsou super.
Psychosocial je uplne super... s kapelou to hrajem ale bohuzel nemam dvojslapku :(
Nejvic miluju ten styl tvrde sloky a melodicky refreny.
Poslechnete si treba Wait and Bleed ta je taky paradni

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: Slipknot

Příspěvek od jakas »

Nemůžu si pomoct, ale Slipknot se mi ani trošku nelíbí. (nehledě na to, jakej je Jordison pozér) Ale když se to někomu líbí, proč ne?

Uživatelský avatar
jajaatv
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 10 zář 2012 23:48
Bydliště: planeta Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Slipknot

Příspěvek od jajaatv »

kharny píše:Slipknoti jsou super.
Psychosocial je uplne super... s kapelou to hrajem ale bohuzel nemam dvojslapku :(
Nejvic miluju ten styl tvrde sloky a melodicky refreny.
Poslechnete si treba Wait and Bleed ta je taky paradni

Slipknot miluju. Joey je dlouho mým vzorem a v kapele je i hrajeme. Jak to dáváš bez dvoušlapky? Lepší jsou dva kopáky než dvoušlapka. Je to daleko konkrétnější a líp to zní.
Trochu mi s tím pomáhal Miloš Meier a tak se mu to zalíbilo až to sám nahrál a dal na net.

Odpovědět

Zpět na „Oblíbené kapely“