Isis, Neurosis, The Capricorns

Co se komu líbí
Odpovědět
Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Isis, Neurosis, The Capricorns

Příspěvek od Woody »

Posloucháte někdo tyhle Post-Hardcore/Sludge kapely??? já je mam hodně rád, je mi líto že mi vloni na Brutalu unikli Neurosis protože na živo to bylo něco nepopsatelnýho a kdo ví jestli k nám ještě přijedou...Isis mam radśí jejich starší tvorbu, nejvíc album The Red sea - jsou to výborní náladovůrci a na svoje nástroje fakt umí, no a co se týče The Capriciorns(myslim Post-HC) tak ti jsou néco mezi tím a trochu víc melodičtí než předchozí kapely. Celkově mam tenhle temnej styl rád. A v čechách třeba takoví LVMEN nebo Thema 11 jsou taky kapely který stojej za to si je poslechnout. Dík za názory

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Isis, Neurosis, The Capricorns

Příspěvek od gu-staff »

Woody píše:Posloucháte někdo tyhle Post-Hardcore/Sludge kapely??? já je mam hodně rád, je mi líto že mi vloni na Brutalu unikli Neurosis protože na živo to bylo něco nepopsatelnýho a kdo ví jestli k nám ještě přijedou...Isis mam radśí jejich starší tvorbu, nejvíc album The Red sea - jsou to výborní náladovůrci a na svoje nástroje fakt umí, no a co se týče The Capriciorns(myslim Post-HC) tak ti jsou néco mezi tím a trochu víc melodičtí než předchozí kapely. Celkově mam tenhle temnej styl rád. A v čechách třeba takoví LVMEN nebo Thema 11 jsou taky kapely který stojej za to si je poslechnout. Dík za názory
Já mám nějaký Isis doma, myslim že to je deska In The Absence Of Truth, což je zřejmě jejich nejnovější, párkrát jsem to sjel, a nepřišlo mi to blbý, i když v tom moc nejedu...

mintmar
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 20 črc 2008 22:37
Bydliště: Strašice
Kontaktovat uživatele:

Re: Isis, Neurosis, The Capricorns

Příspěvek od mintmar »

Jedny z mých nejoblíbenějších. Jen bych ještě klidně doplnil Cult of luna, Rey Wolves, Conifer, Mouth of the Architect, Mare, Minsk, Beware of safety, Amen Ra ... Podobných kapel je teď asi milion. Ale kvalitu si pořád žánr drží. Mě se asi nejvíc líbí Cult of luna, to je nejlepší kapela. Většinou tu taky hrajou skvělý bubeníci. Aaron Harris z ISIS je pro mě asi nejlepší bubeník, byť hraju muziku úplně jinou.

ISIS - In Fiction

irdzi
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 13 bře 2004 14:51
Bydliště: jizni morava

Re: Isis, Neurosis, The Capricorns

Příspěvek od irdzi »

jjj Cult Of Luna-Somewhere Along The Highway a Isis - Panopticon ...to jsou pro me jedny z nejzasadnejsich veci z podobnych veci ... skoda ze jak Eternal Kingdom tak In Absence Of Truth nejsou tak kvalitni jak predchudci ...kazdopadne skvela hudba:) .... jeste bych snad dodal (ono by se tech kapel naslo strasne moc) treba This Will Destroy You ale to je instrumentalni a vic post rock ...ale taky jsem si to svym zpusobem hooodne oblibil....

Uživatelský avatar
ThunderStorm
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 31 pro 2010 02:34

Re: Isis, Neurosis, The Capricorns

Příspěvek od ThunderStorm »

Sludgecore poslouchám, ale ani jednu kapelu, kterou jsi tu uvedl.

Uživatelský avatar
VladikS
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 235
Registrován: 10 črc 2009 19:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Isis, Neurosis, The Capricorns

Příspěvek od VladikS »

Kdo má rád post-metal/hardcore apod. tak může zkusit mojí kapelku http://www.bandzone.cz/drom, zrovna máme novou nahrávku :-). Samozřejmě kvalit Isis, Neurosis a spol to nesahá zatim ani po kolena :-).

Jinak moji favoriti jsou: Russian Circles(skvělej bubeník!!), Year Of No Light (dvoje bicí), Amen Ra, TIme To Burn...

Uživatelský avatar
ThunderStorm
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 31 pro 2010 02:34

Re: Isis, Neurosis, The Capricorns

Příspěvek od ThunderStorm »

VladikS píše:Year Of No Light (dvoje bicí), Amen Ra
Dobrý výběr!

irdzi
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 13 bře 2004 14:51
Bydliště: jizni morava

Re: Isis, Neurosis, The Capricorns

Příspěvek od irdzi »

jjj Amen Ra, Time to burn, Mouth of Architect, Rosetta ... ono techto kapel se pred par lety mam dojem urodilo az nejako presprilis a jsou dobry -vpomenout si na vsechny, tak je to silenej seznam:)... ale az uz si v tom toliko nejedu, tak spice je pro me porad Panopticon od Isis - mimochodem dalsi desky povazuji za fatalni degradaci ... a SomewhereATH od CoL ... ale to fakt mozna spis tim, ze uz v tom toliko nejedu:)

Uživatelský avatar
VladikS
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 235
Registrován: 10 črc 2009 19:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Isis, Neurosis, The Capricorns

Příspěvek od VladikS »

nejoblibenejsi desky jsou
CUlt of Luna - Somhere along the higway (poslední song 17 minut nejvíc! :-)
Isis - Panopticon
Year Of No light - Ausserwelt (tak to je naprostá emoční jízda do jinejch dimenzí :-)) - budou letos na fluff festu, jinak jsme viděl už na 007 a taky solidní hukot

Uživatelský avatar
VladikS
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 235
Registrován: 10 črc 2009 19:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Isis, Neurosis, The Capricorns

Příspěvek od VladikS »

Jinak teda Russian CIrcles a jejich bubeník Dave Turncrantz mě dostávaj do kolen a budou hrát 9.7. v Matrixu.
[video][/video]

Hraje v podstatě na stejnou konfiguraci...žádný extrémní pekla, ale groove to má jak sviňa a fakt zajímavý rytmy.

Odpovědět

Zpět na „Oblíbené kapely“