Combichrist

Co se komu líbí
Odpovědět
Jáá
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 11 říj 2009 17:49
Bydliště: Praha-západ

Combichrist

Příspěvek od Jáá »

25.11 jsem by na Rammstein a vystupovala právě jako předkapela Combichrist. Osobně mě zaujaly, že vůbec nepoužívaly kytary , ale dobrý byly tak tři písničky, pak mě to dosti nudilo. Byl jste tam někdo? Co si o nich myslíte? Co si myslíte o bubenících?

Olsztyn
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 237
Registrován: 24 čer 2008 14:24
Bydliště: Praha

Re: Combichrist

Příspěvek od Olsztyn »

image nad hudbou, "zpěv" o ničem

kundulin
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 294
Registrován: 26 úno 2009 15:07

Re: Combichrist

Příspěvek od kundulin »

Olsztyn píše:image nad hudbou, "zpěv" o ničem
Přesne tak

Uživatelský avatar
ThunderStorm
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 31 pro 2010 02:34

Re: Combichrist

Příspěvek od ThunderStorm »

Olsztyn píše:image nad hudbou, "zpěv" o ničem
Vůbec nechápu podobné reakce, i když na tomhle foru budiž. Styl, co hrají kapely jako C. je někde jinde, než v akademickém světě dynamického etudování k smrti. Ani nějaké čistě akustické kapely nehrají tisíce rytmů a jsou "slavné" a tipuju, že u nich by většina z váš řekla něco jiného, než když vidí fashion style těchto kapel. Nechci C. obhajovat, protože jsou lepší kapely v tom stylu, ale jde o princip, pokud se mýlím, tak mě oprav, popřípadě díky za vysvětlení. :wink:

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Re: Combichrist

Příspěvek od fankju »

Mno.., viděl jsem je v Ostravě a musím říct, že to byla otřesná neinvenční nuda. Borci byli navíc nejspíš zkoksovaný, takže druhá polovina vystoupení se proměnila v demolici souprav. Typani si kopali s ještě omikrofonovanýma kotlema. Hlavně, že byli indrustriální.

kundulin
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 294
Registrován: 26 úno 2009 15:07

Re: Combichrist

Příspěvek od kundulin »

fankju píše:Mno.., viděl jsem je v Ostravě a musím říct, že to byla otřesná neinvenční nuda. Borci byli navíc nejspíš zkoksovaný, takže druhá polovina vystoupení se proměnila v demolici souprav. Typani si kopali s ještě omikrofonovanýma kotlema. Hlavně, že byli indrustriální.
V Ostravě jako předkapela Rammstein?

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Re: Combichrist

Příspěvek od fankju »

Jo, přesně tam. A nemyslím, že bylo nutný mě citovat.

kundulin
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 294
Registrován: 26 úno 2009 15:07

Re: Combichrist

Příspěvek od kundulin »

To je fakt.

Uživatelský avatar
ThunderStorm
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 31 pro 2010 02:34

Re: Combichrist

Příspěvek od ThunderStorm »

fankju píše:Mno.., viděl jsem je v Ostravě a musím říct, že to byla otřesná neinvenční nuda. Borci byli navíc nejspíš zkoksovaný, takže druhá polovina vystoupení se proměnila v demolici souprav. Typani si kopali s ještě omikrofonovanýma kotlema. Hlavně, že byli indrustriální.
Když sleduješ v prvé řadě hudbu, tak proč popisuješ nejvíc mimohudební aktivity té kapely? The Who dělali stejný bordel a nic to neměnilo na faktu jejich hudby, nebo jo?

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Re: Combichrist

Příspěvek od fankju »

Napsal jsem, že to byla otřesná neinvenční nuda. Jako glosu navrch jsem připojil svůj dojem z věcí okolo. Doufám, že už se nehněváš.

Odpovědět

Zpět na „Oblíbené kapely“