Koncerty pro amatérské kapely - hledání

Kdo z Vás kdy kde hraje nebo na co určitě jde.
Odpovědět
freerider
Diskutér Sféry
Příspěvky: 109
Registrován: 16 dub 2010 15:42
Bydliště: Seč

Koncerty pro amatérské kapely - hledání

Příspěvek od freerider »

Hledal jsem téma, nenašel, tak se ptám.

Vím, že je tu spousta (asi většina) muzikantů, kteří dělají muziku pro radost a chtějí si zahrát.
V kapele jsme narazili na problém, že buď jsou akce mimo region, kam leckdy nemá smysl zajet,
nebo je to hraní s kapelami začínajícími. K tomu je Chrudim a okolí zasvěceno punku,
kapel jiného stylu je jako šafránu.
Proti punku nic nemám, ale stylově se to nehodí a není to to pravý ořechový.
Kde tedy najít akci, jak takovou akci hledáte?
Napadlo mě, že to uspořádáme sami, 4-5 kapel podobného ražení, udělat si takový minifest.

mirekhk
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 352
Registrován: 12 kvě 2009 11:41
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Koncerty pro amatérské kapely - hledání

Příspěvek od mirekhk »

freerider píše:Hledal jsem téma, nenašel, tak se ptám.

Vím, že je tu spousta (asi většina) muzikantů, kteří dělají muziku pro radost a chtějí si zahrát.
V kapele jsme narazili na problém, že buď jsou akce mimo region, kam leckdy nemá smysl zajet,
nebo je to hraní s kapelami začínajícími. K tomu je Chrudim a okolí zasvěceno punku,
kapel jiného stylu je jako šafránu.
Proti punku nic nemám, ale stylově se to nehodí a není to to pravý ořechový.
Kde tedy najít akci, jak takovou akci hledáte?
Napadlo mě, že to uspořádáme sami, 4-5 kapel podobného ražení, udělat si takový minifest.
Z vlastní zkušennosti ti můžu řici,že si tak 30% akcí děláme sami. Máme svá místa (kterých přibývá) kde akce pravidelně opakujeme a snažíme se brát kapely z místa pořádání,nebo jeho okolí. Vždy se nějaká nejde a ve většině případů nám pozvání oplatí. Když jde vše jak má,pak uděláš deset koncertů ve vlastní režii a dalších deset máš na oplátku. Je fajn,že se to v poslední době mění a spíš jsme zváni pořadatelem,což je samozřejmě mnohem pohodlnější.

Odpovědět

Zpět na „Koncerty“