Místo pro mikrofony

to je dřina
Odpovědět
Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Místo pro mikrofony

Příspěvek od Šupi »

Na posledních hraních se setkávám s připomínkami zvukaře že na něj musim brát ohled při stavbě bicích, že tam nemá místo kam dát mikrofony. Jednou jsou to crashe moc nízko nad tomama, jednou je to ride nalepenej na kotel a posledně to byl virbl "moc v rovině" a moc blízko tomů...

Chci se zeptat, je to problém můj a nebo zvukaře? Chápu ho, že nechce aby mu crashe lítaly do mikrofonů, atd... Ale vy taky při stavění myslíte na zvukaře?

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Místo pro mikrofony

Příspěvek od Žilkoslav »

Mívám s tím problémy u spahle, kterej mám nad nízko tomama, ale to je asi tak všechno. Ono to nechce mít crashe a ride hned nad bubnama. :wink:

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Místo pro mikrofony

Příspěvek od Sam Jr. »

já sem s tím nikdy u své soupravy problém neměl, ale nedávno sem zvučil týpka, kterej měl nad 3 tomama 3 splashe tak max 5 čísel nad ráfkama ... koukám na to a dal sem tam 2 mikráče úplně zboku, no bejt to ve velkým sále, tak z prostředního tomu není slyšet lautr nic :( nevím jak s tím borec žije :)

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Místo pro mikrofony

Příspěvek od Šupi »

Já mám splash i crashe tak 10-15 cm nad rafkama a tomy mam jenom dva...tak nevim co resil... je pravda ze ten virbl mam dost namacklej na tomy (spis uplne namacklej :D) a ten mikrák mi tam překážet může, zvlášť když jdu na 10"...:-(..tak nevim no...asi udelam takovej nakej kompromis...

Odpovědět

Zpět na „Zvukařina“