Plísně ve zkušebně

Tak mě napadlo založit tento balík protože mě docela zajímá jak máte kdo odhlučněné zkušebny co jste použili za materiál a jestli něco leze ven nebo ne atd...Prostě cokoli co se týče tohoto téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Plísně ve zkušebně

Příspěvek od Šupi »

Zdravím, před rokem jsem si sehnal supr zkušebnu v budově gymnázia, ve sklepě. Přes zimu se tam topí a supr, jenže teď v létě je tam vlhko a na zdech se občas tvoří plísně - to jsem ošéfoval Savem proti plísním. Jenže tím to nekončí. Přišel jsem tam asi po necelém týdnu a zhrozil jsem se když jsem uviděl paličky položené na virblu obalené plísní. Většina nelakovaných plaiček které jsem ve zkušebně měl, byly obaleny.. Nevíte co s tím? Nechce se mi zase cpát prachy do nějakého vysoušeče...a navíc jsem si ji chtěl něčím akusticky utlumit - koberce na zeď teď už nepřiapdají vhod...:-(. Bicí jsou zatím v pořádku (chraň bůh...).

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Plísně ve zkušebně

Příspěvek od Sam Jr. »

chce to větrat = chodit cvičit každý den :wink:

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Plísně ve zkušebně

Příspěvek od Slowmeda »

Jo větrání je jediné řešení, bohužel. na zeď rozhodně nic nedávat, tím se stav zhorší :wink:

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Plísně ve zkušebně

Příspěvek od Šupi »

Ok, holt tam každý ráno dojdu a otevřu a večer to spojim s cvičením :-). uvidim co to bude dělat...Díky...

Uživatelský avatar
DNK
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 348
Registrován: 09 lis 2007 09:58
Kontaktovat uživatele:

Plísně ve zkušebně

Příspěvek od DNK »

Jako náročnější řešení se dá sehnat odvlhčovač. Jenže to je samozřejměotázka peněz.......

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Plísně ve zkušebně

Příspěvek od Šupi »

No, na odvlhčovače jsem taky koukal, ale ty peníze....:-(...až když nepomůže větrání tak budu řešit něco dalšího...ale díky..

Odpovědět

Zpět na „Odhlučnění zkušebny“