Strop

Tak mě napadlo založit tento balík protože mě docela zajímá jak máte kdo odhlučněné zkušebny co jste použili za materiál a jestli něco leze ven nebo ne atd...Prostě cokoli co se týče tohoto téma.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Floewer
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 27 bře 2012 16:52
Bydliště: Cítoliby (kousek od Loun)

Strop

Příspěvek od Floewer »

Máme zkušebnu, je poměrně malá a má vysokej strop. Co by ste mi poradili dát na strop, aby to tolik nehlučelo? Mě to furt šíleně dozvučuje, ozvěna strašná, nic neslyšim..

Kupec
Diskutér Sféry
Příspěvky: 146
Registrován: 18 úno 2009 18:30

Re: Strop

Příspěvek od Kupec »

Určitě mě budou někteří kamenovat, ale já měl tenhle problém v bývalý zkušebně a použil sem plata od vajec :twisted: z fabriky sem měl kartony cirka 0,8x1,5 m..na to jsem vždycky plata nalepil a jednim šroubem přišrouboval na stěnu-vytvořilo to pod sebou ještě prostor pro vzduch plus to tak jakoby plavalo->a zvuk ve zkušebně hodně luxusní, až takovej pokrok sem fakt nečekal, bylo to znát už při obložení dvou stěn.... :wink:

Uživatelský avatar
Floewer
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 27 bře 2012 16:52
Bydliště: Cítoliby (kousek od Loun)

Re: Strop

Příspěvek od Floewer »

Jenom dotaz, jaký kartony?

Kupec
Diskutér Sféry
Příspěvky: 146
Registrován: 18 úno 2009 18:30

Re: Strop

Příspěvek od Kupec »

Floewer píše:Jenom dotaz, jaký kartony?
Hele jednoduchej,hnědej jednovrstvej karton

Uživatelský avatar
Floewer
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 27 bře 2012 16:52
Bydliště: Cítoliby (kousek od Loun)

Re: Strop

Příspěvek od Floewer »

Ok, díky, vyzkoušim to :)

Kupec
Diskutér Sféry
Příspěvky: 146
Registrován: 18 úno 2009 18:30

Re: Strop

Příspěvek od Kupec »

Zkus ale rád bych aby se vyjádřili i ostatní-třeba by ti z x názorů vznik jeden nejlepší :wink:

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Strop

Příspěvek od Šupi »

Pověš tam nějakou celtu nebo něco takovýho (chytni to na pár místech a nech to prověšený)

Luboš Pavlík
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 02 dub 2012 11:14

Re: Strop

Příspěvek od Luboš Pavlík »

Já jsem tento problém řešil mnohokrát. Ideální jsou proklady od vajec (nejlevnější varianta). Snížit dle potřeby, namontovat laťě podél stěn (připevnit na hmoždiny) a pak natáhnout špagáty z jedné strany místnosti na druhou. Pak stačí položit plata a je to. Trošku se to prověsí, ale funguje to skvěle (ryvhlá a mobilní varianta). Méně mobilní a stálá, je snížení stropu sadrokartonem, ale to už mluvíme o nákladnější činnosti. Také jsem to řešil kobercem, ale to moc nedoporučuji, protože když to spadne a zrovna cvičíte trioly v Bpm na 40, je to na infarkt :)

Uživatelský avatar
Floewer
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 27 bře 2012 16:52
Bydliště: Cítoliby (kousek od Loun)

Re: Strop

Příspěvek od Floewer »

Díky, přemejšlim že zkusim tam prověsit nějaký deky nebo starý hadry, a když to nepude tak to nějak snížim :D

Odpovědět

Zpět na „Odhlučnění zkušebny“